- 300 тис. км
- Калуш
- Бензин, 1.84 л.
- Ручна / Механіка
Всі недоліки по кузову по фото видно по двигуну плавають холості обороти. Більш детальніше телефонуйте.
Всі недоліки по кузову по фото видно по двигуну плавають холості обороти. Більш детальніше телефонуйте.
Мазда 323 ! Один власник! РІДНА ФАРБА!!Переоформлення без проблем! 1.5 бензин на автоматі! Мотор в хорошому стані! АВТОМАТ переключає ідеально! Ходова вся зроблена! Новий акумулятор! Резина стан нової! Нова магнітола! Нові динаміки! Кондиціонер! Електро регулювання дзеркал! Електро люк! Шкіряний салон як новий! Все чистеньке, ціленьке та доглянуте! Доставлено сигналізацію! Машина дійсно в хорошому стані! Варити та красити не потрібно! Кого цікавить детальніше або обмін, телефонуйте!
Авто на повному ходу , кожен день в експлуатації , по салону всі елементи управління кліматом працюючі , електричні склопідйомники , електричний люк , було замінено : - аккамулятор - штатна музика - штатне освітлення на ксенон - елементи освітлення салону Все обслуговувалось, типу заміни масла та розхідних матеріалів , фільтрів Є 2 комплекти резини зима та літо на титанових дисках Оглянути можна за домовленістю , дзвоніть
Продам Mazda 323 bf 1988 года . Автомобиль на ходу . Была перебрана ходовая , новые стойки ,пружины ,опоры .Заменены все тормозные колодки , новое сцепление и корзина , двигатель откапитален 50 тыс.км назад , установлен новый карбюратор Солекс . Установлена хорошая зимняя резина . Только переоформление .
Автомобіль в одних руках , все всі заміни масла , фільтрів тормозних колодків і так д. робились вчасно
Авто у гарному стані! Кожен день на ходу, двигун зводиться з пів оберту як на холодну так і на нарячу. По роботі нарікань немає, не димить, масло не їсть. По салону - в гарному збереженому стані. По кузову - є незначні недоліки. Завжди все вчасно обслуговалося. Їздила жінка. **********
деталі за телефоном!.
Двокарбова мазда. на ходу. салон в гарному стані. мотор і КПП теж. є купа різних запчастин, віддам з авто. Тільки переоформлення.
Продаю власне авто, авто з салону в моїй сім'ї, технічно +- справне, є корозія по кузову (на фото видно), газ встановив на 260 тис., вписаний в тех.паспорт. мотор, коробка в нормі, масло їсть +- літр на 6-7тис, лию motul 5w40, кондиціонер працює, Гур працює, магнітола clarion, сигналізація sheriff двостороння (працює без нарікань). Встановлені маленькі лінзи замість галогена, світять добре, на фари наклеєна плівка. Машина чиста(без застав, кредитів, арештів). Тільки повне переоформлення. Продаю т.к мобілізований. Телефонуйте,девяносто сем семсот семдисят семдисят два семнадцать Виталій.
Продам в гарному стані, все працює, новий акб.
Після ДТП,я власник.
Продам авто в гарном стані всі питання по телефону
Продам Мазду 323 BW продажа только с полным переоформлением, Газ Бензин газ в писан в тех паспорт, машина на ходу езжу каждый день, ну есть чем по заниматься, мотор, коробка все норм, работает как на газу, так и на бензине... Нужно заниматься задними тормазами, а именно колодки поменять, и может барабаны. Поменять подушку двигателя, по кузову низа дверей начали подгнивать, дно ноги не выпадают, вода не затикает, подваривалась по необходимости, по салону желательно перетянуть передние карты дверей, пишите, звоните спрашуйте... Если не беру трубку, то перезвоню.. лучше пишите... Либо олх, или Вайбер телеграм. С глупыми вопросами не пишите, и не звоните.. машина не новая... Ну лучше жигулей и девяток... Разумный торг есть... ПЕРЕКУПЫ И ТД ДАЖЕ И НЕ ЗВОНИТЕ, И НЕ ПИШИТЕ..
стан автомобіля на 8 з 10 загалом. по двигуну все добре як купував авто згодом почало то те то се виходити зі строю авто робив для себе і тому все замінив дам в передачу старі запчастини які були замінені є певні чеки підтверджуючи наявність покупки. авто сів та поїхав все працює по кузову є деякі дефекти але не страшні не бита та не крашена принаймні за той час коли я користувався авто. в салоні весь пол обезшумлений та передні пасажирські та водійські двері тоноване є електростеклопідйомники та не встановлені є ще деякі нові запчастини але не критичні для заміни ніяк не дійдуть руки, акумулятор новий ще на гарантії,замінені були, це радіатор гідроусилитель, стартер, вкладиші, кільця, подушка двигуна, мастило в коробці,головний циліндр, та також робочий циліндр зчеплення, тормозні колодки в круг, задні стойки з опорами та всі салінблоки,трамблер, та катушка та також недавно пройшла ТО замінив всі ремені,гідроусилителя, генератора, ГРМ. форсунки також замінені та багато іншого та це все я віддаю з авто як запасні деталі ще єсть запасна в комплекті з авто це передня планка автомобіля на яку кріпиться емблема автомобіля та її підготували під обклейку в плівку але не встиг.
Автівка не спорткар , а для спокійної їзди ,є торг , можливий обмін , поварена та покрашена , двигун в доброму стані є нюанси по ходовій , по салону невеличкі подряпини на сидіннях (особливо водійське) , лобове тріснуте , поміняна помпа , генератор , ремінь генератора ,відрегульовані клапана , зчеплення поміняно , брали її як перше авто
машина в отличном состоянии, все вопросы по телефону, больше фото в вайбер.
