- 215 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму станi. Кожен день на ходу,экономний та надiйний помiчник. Подробицi по телефону.
Авто в доброму станi. Кожен день на ходу,экономний та надiйний помiчник. Подробицi по телефону.
авто в хорошому стані,обслуговувалось вчасно і постійно.дкже багато чого зроблено і замінено.ходова вся замінена,мотор і КПП в хорошому стані,все що зроблено по автівці сюди писати-часу не вистачить,.антикорозійна обробка зроблена,пороги та арки поварені літом.гарний торг але біля капоту, вся інша інфа кому буде цікаво, питайте,все розкажу й покажу як є,в даному авто немає ніяких ''нюансів'',дуже просто і надійне,а також економне авто,всі запчастини є всюди в продажу в наявності і по ціні майже як на Ланос,Миру всім нам!Все буде Україна ?? Слава нашим Героям!!!
Мазда 1.6 механіка. В хорошому технічному стані Авто більше стояло ,ніж їздило В салоні не курили По коробці ,двигуну ,ходовій питань немає 2 автомобіль в сім'ї ,зараз не маємо в ньому потреби ,торг реальному покупцю
Авто на ходу, їде добре. Двигун працює рівно, не димить. Хороший вихлоп. Хороший варіант як перше авто або для роботи. Всі питання по вайберу
Мазда була куплена в Україні у салоні . Стан як на такі роки ,до Брий . Аатомат поацює гарно .пробіг реальный, у мене машина 3 роки ,багато чого зроблено ( все по телефону ). 4 подушки безпеки підключені і працюють .кондиционер працює і заправлений був влітку .
Авто в доброму стані, ніколи не підводило сів та поїхав, по паливу їсть не багато. Питання по телефону
Продаю власне авто, з документами повний порядок, тільки переоформлення. машина на свої роки в хорошому стані. Є притертість по задньому крилі, двері просто поміняні бо ті не вартувало варити, бампер є новий.Машина на повному ходу, ходова повністю перебрала, ремені помпа поміняні 8000 км тому. Більш детальна інформація за телефоном
Після ДТП. БЕЗ ДВИГУНА. Двигуна НЕМА ВЗАГАЛІ. КПП і навісне є . Газова установка стоїть. Документи в порядку. Торгу НЕ БУДЕ !
Продам авто Мазда 323. Автомобіль в гарному стані, газ/бензин. Є люк; гарний, чистий, доглянутий салон; пороги цілі. За детальною інформацією дзвонити за вказаним номером телефону.
Авто у справному стані, є невелика вмятина на задньому правому крилі. Двигун встановлений з поляка донора . Замінені грм з роликами та мастило, ходова повністю пебрана та замінена, замінено гальмівні колодки та насос гідропідсилювача, титанові диски R15 з новою гумою. Обмін на авто з доплатою не більше 2000$
Є зв'язок з власником !!! Авто не ідеальний але коштує своїх грошей.ГБО 4 вписане,АКБ добрий,Шини зима 65%відсотків, Музика є.Кого цікавить дзвоніть,або пишіть на Вайбер
Продаю сімейне авто, авто у гарному стані для своїх років. Обслуговувалося завжди вчасно. Є підкраси, вся інформація у звіті від авторіа. Торг біля капота. На запитання відповім по телефону.
Авто в гарному технічному стані, кожен день в експлуатації. По салону всі елементи управління кліматом працюючі , електричні склопідйомники, електричний люк. Установлена нова мультимедійна система з Car Play + камера заднього огляду. Все обслуговувалось своєчасно. ТО було зроблено місяць тому. Є ще комплект зимової гуми. Оглянути можна за домовленістю , дзвоніть.
Машина на свої гроші і роки в досить не поганому стані,руки звичайно є куда прикласти,потребує по бажанню лакокрасочних робіт,повністю на ходу,стоїть газове обладнання,їде як на бенз так і на газу Можливий не виликий торг
Авто на ходу. Незначні сліди експлуатації . Для свого віку машина супер сів і поїхав
