- 232 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
машина котра не підводить. пишіть на WhatsApp поганий зв'язок.
машина котра не підводить. пишіть на WhatsApp поганий зв'язок.
Без торгу, купюрами нового зразка. Пропоную вашій увазі мазду 323 в кузові ВА з об'ємом двигуна 1,8л. В машині є: - сигналізація - коректор фар - світло ксенон - протитуманні фари - шумоізоляція - шкіряний салон (хоч і еко-шкіра та за 8 років тримається і виглядає дуже гарно) - тоновані вікна - електросклопідйомники всіх вікон - електричне регулювання дзеркал - кондиціонер який працює і нічого не потрібно дозаправляти. - гідропідсилювач керма - ГБО 4го покоління. 10л газу по місту на 100км!!!!!!!!! Із мінусів - лак на капоті та передньому бампері та корозія правої задньої арки та на стійці біля лобового скла. Звісно за 28 років машина була фарбована, пробіг рідний, проїде ще стільки ж! Ніколи не підводить, заводиться в будьяку погоду. ТО робилося кожні 8тис, ніяких колхозів, запчастин з ланосів та вазів, все або з розборок, або оригінал. 15ті колеса. Навесні перебрана підвіска в коло, ніяких проставок, др....вок та інших приблуд, все в оригінальному стані. По коробці ніяких зауважень, як міняв сальники півроку тому то всі шестерні та синхрони були як нові. Авторіа розпізнало 5 власників, 3 з яких формальне переоформлення в межах сім'ї.
Авто на ходу, є косметичні моменти, З документами повний порядок. Торг присутній біля машини. Детальна інформація за телефоном
Кондиціонер працює скло, підйомники працюють, пічка працює, машина зібрана в салоні не шумить ходова в хорошому стані
Авто по запчастинах!! Ходова, КПП, мотор в гарному стані. Подробиці по телефону.)
Газ 4 покоління,ходовка доглянута ,тормозна система перебрана,нове зчеплення,двигун живий і доволі проворний, резина зима нова. Реальному покупцю більше інфо при зустрічі
Продаю власний автомобіль, на свої роки гарний стан, без гнилі, кузов повністю живий, кондиціонер працює, ручник працює, газ 4-го покоління вписаний в тех-паспорт, продаж з переоформленням, до машини комплект зимньої гуми, за подробицями по телефону.
Машина не нова, але повністю зроблена. Передня ходова повністю перебрана. Зробив капремонт двигуна. Є всі документи. Машина для роботи та зручної їзди за свої кошти.
Продам авто в хорошому стані. Масло поміняне, фільтра, поварена підкрашена сигналізація магнітола фаркоп тонірована титанові диски сигналізація, хороша зимова резина, з документами все в порядку я власник. Всі запитання по телефону Свєта. Торг біля машини.
Авто в чудовому робочому стані . Пороги цілі , є трішки іржі по кузову . Потребує деяких робіт по кузову . Двигун працює добре , пробіг 196 тисяч . Є торг , звертайтеся за телефоном .
Авто в справному стані сів і поїхав! Мотор масло не бере КПП не виє не вибиває Я власник
Автомобіль на ходу,всі питання по телефону Переоформлення
Робоче авто газ працює бенз потрібно відрегулювати. Питання по телефону
Авто на впевненому ходу, нещодавно було замінено стойки, +- 5000 тис. назад була заміна грм, та мастила. Машина реально добре їде, із проблем тільки питання по кузову та з багажником там замок випав і я багажник саморізами прикрутив. Пишіть або дзвоніть на WhatsApp за номером в оголошенні З документами в порядку, можна переоформити
Продам своє авто, в чудовому стані і красиво виглядить на свої роки. Авто в вторинному окрасі (красний перламутровий) пороги арки переварені, ходова зроблена (нічо не гримить) двигун працює добре заводиться з пів оберту. Лобове скло замінене. Салон в охайному стані без дир і затертостей, стоять дорогі диски з резиною р16. По електриці нарікань нема все працює як повинно. Три ключі сервісна книжка і книга з експлуацією, з нюансів є принтертість заду справа, і підтікає рульова рейка (справну рульову рейку відам з авто) авто в дуже достойному стані, продаж з переоформленням або дорученням на короткий термін
Машина в нормальном состоянии, сел и поехал.соответствует своим годам. А в остальном все надо смотреть лично, звонить в любое время. Ростик. Добра вам всем, а самое главное мира Украине нашей.
автомобіль в рабочому стані провірений кілометрами, "сів та поїхав". я власник, будь-яке переоформлення .
