- 347 тис. км
- Вільнянськ
- Бензин, 1.49 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто мазда 323F, машина на ходу
Продам авто мазда 323F, машина на ходу
Авто в гарному стані, авто робилося для себе. У 2025 році літом проведена поварка, покраска, перешивка салона. У ходовій частині все що потребувало заміни, замінено. Деталі за телефоном
потребує сварочних робіт , переоформлення!
Авто без пробігу по Україні. Розмитнений. В Німеччині один влсник. Пробіг оригінальний. Авто не потребує вкладень. Стан відмінний. Надійне Японське авто . Інформація по телефону.
Продам авто в хорошому стані!мотор,ходова,коробка норм!гідропідсилювач,4 склопідйомники,По документах повний порядок!
Іграшка. Торпеда/стеля алькантара. Прямий вихлоп. Турбо. Ковші. Спойлер для зручної установки їжі на стоянці мака) просто забавна машина, що їде.
находиться в Житомирі переєстрація обов'язково, заміна масла та ремень ГРМ була в жовтні2025 страховка зроблена в січні 29 находу,потрібно подивитись ходову Є сигналізація,Вся електроніка працює продаємо в зв'язку з купівлею нової
Стукає права граната і сальники клапанів під заміну а так на повному ходу
Терміново продам власне авто, авто технічно справне, двигун 1000 після капітального ремонту. Потребує зварювальних робіт.
Поміняв мастила в моторі і в коробці передач. Промив систему охолодження і залив свіжий антифриз. Зробив нові тормоза по кругу. Новий стартер і ремень генератора. Передні стійки добрі, а задні поставив нові. Машина в управлінні дуже легка і гарно тримає дорогу. Задні сидіння складаються. Треба ще докласти руки: поварити пороги, ГРМ потрібно буде скоро робити.
Продам надійну та економічну Mazda 323 з бензиновим двигуном 1.3. Автомобіль відмінно підійде як для міста, так і для щоденних поїздок. Невелика витрата пального, просте та недороге обслуговування. Двигун 1.3 бензин Хороша динаміка та економічна витрата Зручний і практичний салон Документи в порядку Автомобіль на впевненому ходу Машина для своїх років у гідному стані. Сів і поїхав. Торг біля капота реальному покупцеві.
Вся інформація по телефону.
Автомобіль у відмінному стані. - 2020р. замінив пороги, авто повністю "поварене" днище з обробкою від корозії як із зовнішньої так і з внутрішньої сторони. Ніяких вкладень у кузов не вимагає. - в машині зроблена якісна шумоізоляція дах (вібро+ шумка) підлога в три шари (вібро + сендвіч із шумки) передні двері. -Повний електропакет (4 склопідйомники) - ел. дзеркала з підігрівом - магнітола 2din Pioneer - GBL акустика (Front) (250w) - 4х канальний підсилювач GBL по двигуну: новий ремінь грм + водяна помпа. встановлено ГБО (зі швидкісними форсунками)
Продам авто у не поганому стані. Проведене ТО а саме: заміна ГРМ, сальників, передніх тормозних дисків із колодками, масло у моторі. На даний час по технічній частині потрібно подивитись до підвіски, по кузову потребують ремонту пороги і арки дно ціле. Реальному покупцю торг, всі питання по телефону або в смс.
Машина не на ходу, полетів в моторі блок, маю запасний. Ходова поміняна є ще + запчастини
Шукаєте авто, яке виділяється в потоці? Продаю свою Mazda 323F BA. Дизайн від інженерів Porsche, який не втрачає актуальності. Головна особливість — безрамкові двері, що виглядають дуже ефектно. Двигун: 1.5 бензин — золота середина між динамікою та економністю (місто до 8.5л, траса — 6л). Керованість: Незалежна підвіска дозволяє входити у повороти як по рейках. Стан: Двигун працює рівно, салон доглянутий, електрика справна. Це авто для тих, хто цінує стиль та японську надійність. Телефонуйте, домовимся про перегляд! Можливий обмін як з вашою доплатою так і змоєю.
Всі недоліки по кузову по фото видно по двигуну плавають холості обороти. Більш детальніше телефонуйте.
Авто на повному ходу , кожен день в експлуатації , по салону всі елементи управління кліматом працюючі , електричні склопідйомники , електричний люк , було замінено : - аккамулятор - штатна музика - штатне освітлення на ксенон - елементи освітлення салону Все обслуговувалось, типу заміни масла та розхідних матеріалів , фільтрів Є 2 комплекти резини зима та літо на титанових дисках Оглянути можна за домовленістю , дзвоніть
Продаю власне авто, авто з салону в моїй сім'ї, технічно +- справне, є корозія по кузову (на фото видно), газ встановив на 260 тис., вписаний в тех.паспорт. мотор, коробка в нормі, масло їсть +- літр на 6-7тис, лию motul 5w40, кондиціонер працює, Гур працює, магнітола clarion, сигналізація sheriff двостороння (працює без нарікань). Встановлені маленькі лінзи замість галогена, світять добре, на фари наклеєна плівка. Машина чиста(без застав, кредитів, арештів). Тільки повне переоформлення. Продаю т.к мобілізований. Телефонуйте,девяносто сем семсот семдисят семдисят два семнадцать Виталій.
