- 90 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані! Вкладень не потребує, сів поїхав. Реальному покупцю торг біля авто. Авто знаходиться в місті Ужгород. Любе переоформлення.
Авто в гарному стані! Вкладень не потребує, сів поїхав. Реальному покупцю торг біля авто. Авто знаходиться в місті Ужгород. Любе переоформлення.
Продам Mazda 3. Газа не має і ніколи не стояв, авто вкладень не потребує, без рижиків, не гнила. Замінено масло та всі фільтра, тормозні колодки, обшивка салону у гарному стані. Додатково віддаю чохли. Реальному покупцю невеликий торг.
Продам авто в дуже доброму стані. Стан за який не соромно. Я власник, авто в сім'ї з 2024 року. Газ/бензин на акпп. Є вся історія обслуговування з 24 року. Кузов без гнилі, ржавчини. Арки і пороги робилися в 25 році + було оброблено днище авто. Скло ціле. Мотор працює тихенько - рівненько, нічого не димить, без сторонніх звуків. АКПП звичайний гідротрансформатор, перемикає ідеально, без зауважень. По авто робилося (основне) -заміна ланцюга ГРМ на пробігу 235т.км -регулювання клапанів на 235т.км -в 25 році робився генератор + стартер -в 25 році була промивка радіатора пічки ( слабенько гріло) -на 240т.км була заміна масла в акпп -ходовка робилася ( є чеки, наряд-замовлення) -в 25 році була зроблена вихлопна система ( заміна середньої труби + глушник) -останні роботи по авто були: заміна передніх аморт. ( з підшипниками і подушками), сайлентблок важеля переднього, перепакували клапанну кришку, заміна антифризу + заміна рідини в ГУР - чеки, акти все є. -масло в двигуні мінялося кожні 8т.км. -ТО ГБО проводились також кожні 8т.км. Салон в гарному стані, чистенький, нічого не порвано, без неприємних запахів. По авто працює кожна кнопка. Люк працює в усіх режимах - не тече. Кондиціонер заправлений і холодить, пічка жарить. Ел. регулювання дзеркал, ел. склопідіймачі, датчик дощу, парктроніки передні та задні, мультикермо, регулювання керма та багато іншого. До штатної мультимедії було підключено аукс. Гума літо/зима. Літо майже як нова один сезон відкатала, зима старенька, але на один-два сезони вистачить. Два ключі, два комплекти килимків, докатка. Страховий поліс до 11.06.2027р. + додаткове покриття із збільшеним відшкодуванням матеріальних збитків. За машиною слідкували, обслуговували. Продаж не терміновий, допомога з продажем також не потрібна. Торг є аргументований біля авто.
Продам власне авто. Мотор, коробка працює без нарікань. Газ вписаний в тех. паспорт.2 комплекта гуми. Дистанційний запуск мотора. На 240т. пробігу була заміна масла в АКП та відрегульовані клапана. Клімат працює на відмінно. Нюанси по кузову видно на фото. Торг.
Продам Мазда 3 1.6 автомат 2007. До ДТП авто було на повному ходу.
Комплектація з підігрівом передніх сидінь, мультикермо, автоматичні склопідйомники спереду та ззаду, кондиціонер, клімат контроль. Бензин / газ (газ вписаний в тех.паспорт). Автомобіль в гарному стані, обслуговування проводиться своєчасно. Климат працює. Торг присутній! дзвонить
Авто в гарному технічному стані, на ходу щодня. Масла не бере, всі ТО робив своєчасно. Пригнане з Австрії у вересні 2023 року По кузову є незначні сліди експлуатації, є рижик на задньому крилі, на свої роки добре виглядає! Газ присутній, вписаний в техпаспорт, розхід газу 9л на 100км змішаний та 10-11л в місті. Більш детально телефонуйте розповім.
Продам свою машину в хорошому технічному стані. З газовою системою є певні проблеми, які в Італії вирішити не вдається, оскільки тут працюють лише з місцевими системами. Також є питання по кузову: права сторона трохи пошкоджена. Присутні дрібні “рижики” по кузову, але їх небагато і вони дуже незначні. В іншому автомобіль у відмінному стані. У 2024 році було замінено зчеплення на нове в офіційному сервісі Mazda, там же автомобіль пройшов повну діагностику — жодних проблем не виявлено. Також у 2024 році були придбані титанові диски MOMO. Кермо було перешите у 2023 році. Встановлена нова аудіосистема (не Bose, але звучить дуже добре). Бортовий комп’ютер також встановлений у 2023 році, на момент покупки коштував 23 000 грн, актуальну ціну наразі не знаю. Тепер головний нюанс: автомобіль територіально знаходиться в Італії. У зв’язку з рішенням залишитися жити в Італії на постійній основі, було прийнято рішення продати автомобіль в Україні, оскільки його неможливо переоформити на італійські номери. 20.04.2026 автомобіль виїжджає з Італії у напрямку України. На даний момент пробіг складає 194 300 км, але до цього слід додати ще приблизно 2 500 км на дорогу. З усіх питань пишіть у приватні повідомлення.
Авто без вкладеннь. Сів і поїхав.
Оригінальна Мазда 3 МПС, встановлена вінтова підвіска, 6ті поршневі тормоза, також стоять ШС опори, сидіння, даунпайп, чіп, перенесений Інтеркуллер, подається на 18тих колесах Enkei
продам своє авто не перекуп дуже економне салон цілісінький гарне світло led в лінзах і туманки led невелика корозія на лівому порозі торг
Продам Mazda 3 Автомат 1,6. Газ-бензин 2007 года выпуска, гаражное хранение. По кузову вопросов нет, пробег родной. Два комплекта резины. Отличное состояние сел и поехал!Покупкой будете довольны на все 100. Все дополнительные вопросы по телефону.
Автомобіль доглянутий та в повному порядку
Продам Mazda 3 2007 рік випуску, 1.6 бензин (газу ніколи не було) Автомобіль свіжо пригнаний з Голландії (не биток), перша реєстрація в Україні 15.11.2023. і ходова працює без найменших нарікань, по кузову є дві незначні подряпини (фото прикріпив) Музика, склопідйомники, кондиціонер все працює без зауважень. Ціна 5400 доларів, з усіх питань дзвоніть.
Авто моїй дружини вона другий власник з салону в авто гроші не жаліли вся обслугованна акумулятор новий Boss потрібен бус можна с моїй доплатою
Продам автомобиль Мазда 3, 2007 года, 1.6 бензин. Масла и фильтра заменены, фреон заправлен. Ходовая обслужена Свежо затонированная. Двигатель работает ровно без нареканий, никаких потеков. Прошу перекупов не беспокоить. Т, Днепр
Авто в хорошому стані.Рідний пробіг.Перша власниця в Україні. Автомобіль потребує вашої уваги! Реальному покупцю-реальний торг. Перекупщикам не турбувати.
Продам своє авто в гарному стані,сів -поїхав.продаю так як купила нову.Обслуговування завжди вчасне.Гарний шкіряний салон,є підігрів сидінь.
