- 286 тис. км
- Малин
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Мазда 3 в гарному доглянутому стані. Машинка щодня на ходу. Ніяких вкладень не потребує. Масло поміняне місяць тому, ходова все чудово , мотор працює тихо рівно без зайвих звуків. Запрааляю якісне пальне . Встановлені нові фари. По кузову рівненька ціленька. Хороша машина ніколи не підводила. Зимою щодня їздила в великий мороз заволилась і їхали. Кого зацікавить дзвоніть пишіть. Торг буде адекватний покупцю. Знаходжусь у Вишгороді.
продаю надійну доглянуту машину , +лед фари ,мультімедія ,2 комплекта резіни
Продаю седан Мазда З 2004 р.в. Пробіг 289 тис.км. АКПП. Ходова в хорошому стані, замінені всі сайлен блоки, амортизатори, пружини, підрамник. Комплектація: кондиціонер,клімат -контроль , 4 електростіклопідьомники, эелектродзеркала, підігрів передніх сидінь ,мультируль, гідропідсилювач керма. Регулювання керма. Центральний замок. На автомобілі встановлено італійську систему гбо 4-го покоління. Автомобіль заправлявся на АЗС тільки ОККО, SHELL,WOG. Недоліки: на задніх колесних арках присутня корозія. Переоформлення. Детальніше про автомобіль по телефону. Можливий торг.
гарне сімейне авто, їде добре, в салоні місця багато, багажник великий, все інше по телефону
Продається надійний,економний автомобіль,гбо 4 покоління,коробка автомат.машина справна,їздить добре.тільки переоформлення!кондиціонер працює,пічка і підігріви сидінь працюють.всі питання по телефону або повідомлення, ,кожен день на ходу,до продажу не готувалася
Продаю власне авто. Пригнала для себе під замовлення з США в 2024 році з мінімальними пошкодженнями задніх бокових дверцят (зі сторони водія), все чудово відремонтовано. Акумулятор також купувала новий. Їздила по місту, авто економне, в чудовому стані, чисте, охайне, без царапин, в середині салон в ідеальному стані, ніби з автосалону. В березні цього року пройшла повне ТО (замінені масла, всі фільтри, заправлено кондиціонер, замінено задні колодки та свічки). Нова зимова резина, придбана в грудні 2024 року. Єдиний недолік, тріщина на передньому склі (на фото іі видно), але скло рідне, міняти не хотіла, тому майстри заповнили полімером, відшліфували, тріщина далі не йде, їздити не заважає. Загалом авто класне, купувалось для себе, вчасно обслужене, ніяких вкладень не потребує. Перекупам не турбувати. Продам з мінімальним торгом у хороші руки.
Продам власне авто Mazda 3/ 2007 Вчасно зроблено т/о. Ходова частина вкладень не потребує. Новий АКБ. Салон в збереженому стані . Електрика вся працює. Кондиціонер заправлений. Газ-4 (Вписаний)
