- 190 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Авто від власника Пригнане для себе , професійно відремонтоване , в наявності сервісна книжка , ходова частина в ідеальному стані , салон в гарному стані , пройдено ТО , робити нічого не потрібно
Авто повністю на ходу, замінено мастило і фільтра, новий газовий редуктор, всюди шумоізоляція, замінено мастило в КПП, замінено комплект ГРМ. Встановлено проставки для збільшення кліренсу і нові пружини. Заправлено кондиціонер і працює справно. Видалено каталізатор. Є питання по ЛФП і роботі центрального замка.
Продам своє авто.повністю робоче та без нарікать на технічний стан.все зроблене та не вимагає вкладень,на відміну від авто з площадок
Продам авто після ДТП на відновлення або на запчастини. Двигун окремо від машини у поганому стані (1,6 бензин). КПП також окремо від машини (механіка). З документами порядок. Стан як на фото, за всіма питаннями звертайтеся по телефону.
Все вопросы по телефону
Авто маленьке, швидке, маневрене, ідеальне для міста та динамічної їзди. Передній привід та 2.5 двигун в сукупності дають круті відчуття від керування. Зроблено повне ТО. 2 комплекта гуми. 2 ключі. Чорний шкіряний салон, преміальна акустика Bose, проекція на лобове скло та багато асистентів. Виявлення сліпих зон, утримання в смузі, підігрів сидінь та керма, пам?ять сидінь, люк, проекція, клімат, адаптивні лед фари, безключовий доступ для передніх дверей та багажнику, адаптивний круїз, датчики дощу та світла. Нова зимова гума. Витрата палива по місту: 9-10 л. Витрата палива по трасі: 5-6 л. Автомайданчикам та перекупщикам прохання не турбувати неадекватними пропозиціями.
Продам Mazda 3BL 2,5 2011 рік. Машина повністю обслугована, замінено масло в двигуні та фільтр, масло в АКПП з фільтром. По ходовій без питань. Свіжа страховка. Датчики в колесах. Фари з поворотним лінзом. Фонарі лэд. Освітлення салону все лэд. Клімат обслужений. Безпека на місці. Без ключовий доступ, система старт-стоп.
Перша реєстрація авто в США 2019 рік. Пригнано в Україну в 2022 року. Купував і відновлював авто для себе, ставив тільки якісні запчастини, у березні 2026 проведено повне ТО, робити нічого не треба. З моменту пригону зі США авто знаходиться в одних руках.
Авто в ідеальному стані на предмаксимальній комплектації(без люку) на повному приводі AWD 4х4,з відключенням двох циліндрів для економії палива місто 7,2-8,2 л/100,траса 5,6 л/100,в топовому кольорі білий перламутр ,зроблене дороге тонування Lumar 5%,два комплекти килимів,довстановлені оригінальні бризговики. Комплектація: -лед щіток - двухзоний клімат контроль - підігрів сидінь, керма, лобового скла , зеркал - безключовий доступ - камера заднього огляду - мертві зони - диски R 18 М+S бріджстоун - єлектросидіння з пам?яттю - адаптивний круїз та утримання в смузі - адаптивне світло - автоматично дальне світло - датчик дощу та світла - датчик тиску в шинах - екстрене гальмування перед перешкодою - спорт режим - автохолд -електроручник - музика Bose 12 динаміків сабвуфер - Carplay Android auto, гучний зв'язок Авто не потребує жодних вкладень, пройшла повне ТО з заміною всіх олив та рідин,ендоскопію тощо,тормозних передніх колодок Brembo,зауваження відсутні!Кому справді потрібне ціле авто, воно є! Страховий поліс присутній до липня 2026. Vin відкритий виробництво Японія Перший власник по факту! Купувалась для сім’ї,але життя вносить свої корективи… Всі інші питання по тел.Автомобілем будете задоволені. **********
