- 298 тис. км
- Житомир
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто в гарному стані,сів -поїхав.продаю так як купила нову.Обслуговування завжди вчасне.Гарний шкіряний салон,є підігрів сидінь.
Продам своє авто в гарному стані,сів -поїхав.продаю так як купила нову.Обслуговування завжди вчасне.Гарний шкіряний салон,є підігрів сидінь.
Авто в ідеальному стані.Обсуговування на ""Мазда-сервіс".Комплектація Style : Двозонний клімат-контроль, камера заднього виду, датчики світла/дощу, круїз-контроль, легкосплавні диски R18, мультимедіа,преміум-аудіо Bose, проекційний дисплей, адаптивний круїз, система контролю сліпих зон,світло Bi-LED.
Автомобіль пригнаний в лютому 2026 року, діючий страховий поліс. Корозії, рижиків не має. Арки зроблені, переварені та пофарбовані, дно повністю оброблено. Ходова збита. Скло рідне, без ДТП. Двигун працює рівно. Салон в гарному стані. Сів та поїхав. Замінено зчеплення, маховик, відреставровано рейку, пересипано ходову. З документами порядок, переоформлення.
Mazda 3 Hatchback 2014 року, 2.2 дизель. Продаю власне авто, у чудовому технічному стані, без потреби у вкладеннях Авто в чудовому технічному стані. Потужний і водночас економний дизельний мотор 2.2 Skyactiv дає розхід близько 6-7 л/100 км. Машина жвава, впевнено їде на трасі й дуже комфортна в місті. Основне оснащення: • підігрів сидінь • двозонний клімат-контроль • круїз-контроль • мультируль • бортовий комп’ютер • якісна аудіосистема(Bose) • електропакет • парктроніки (передні/задні) • система стабілізації • старт/стоп (без ключовий доступ) •Деякі елементи в салоні та на кузові обклеєні карбоном •Світлодіодні фари (LED) — дуже потужні •пелюстки на кермі Технічна частина: • замінений цеп ГРМ (старі деталі є , при потребі можу показати ) • мотор і коробка працюють ідеально • підвіска тиха • доглянутий салон, не прокурений Додатково: Хетчбек дуже практичний — багажника вистачає і для міста, і для поїздок. Нові літні колеса, а також докатка (запасне колесо) , нові поліки, якщо потрібно можу дати ще три колеса на запас ) два ключі Готові до будь яких перевірок на будь якому СТО Мінімальний торг - бо автомобіль у чудовому стані
Пишить в телеграмм - nicholasfush Або у вайбер по номеру телефана. Прекрасне японське авто. Стильний красивий дизайн (як зовні, так і всередині). Відмінна керованість. Спритний, надійний автомобіль на нових чарівних фарах, на дисках R18 з топовою гумою від Michelin ... Адекватному покупцеві подарунки: 1. Зимова гума R18 - можна сказати нові 2. Фари, мультимедіа. Також, додатково, дешево можна купити: 1. Титанові диски R17 2. Зимова гума R17 - можна сказати нові 3. Літня гума R17 - можна сказати нові
Продам Мазду в Хорошому Стані з Ходовою все добре по мотору все ідеально не димить не троїть Замінені фільтри Масло Зроблений СходРозвала 290тисяч рідного пробігу Цікавить як і Обмін так і продажа 5500$ Номер телефону
Дуже зручна машинка, дуже економна, масло не бере, клімат-контроль, механіка, 5 передач, Обслужена замінено: масла фільтри, штрафів немає, в ДТП не була. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Торг біля капота
До уваги Автомобіль в гарному стані , збережений стан автомобіля , рідний пробіг не прокурений , гарний салон , без подряпин , за авто дуже добре дивились та піклувались , вчасне ТО та все інше зараз автомобіль на поіному ходу , відмінно їде не стучить дуе м?яка по мотору все добре без косяків , вкладень не потребує , більш детально розповім по телефону
Продам СВОЮ машину, Mazda 3. Перебрана ходова частина автомобіля Повністю відреставрована турбіна (Ще на гарантії, чеки та гарантію надаю) Поміняні передні сидіння для більшого комфорту Є невеликі подряпини з лівої частини автомобіля на дверях Поріги цілі, днище автомобіля оброблено антикорозією Фаркоп Встановлено планшет всередині автомобіля (Замість магнітоли) Перегляд відео, пісень. Все в робочому стані. Низька витрата автомобіля. ABS Кондиціонер холодить прекрасно, все обслуговано. Сигналізація, дотягувачі скла.
Продаю Mazda 3 BL 2009 року випуску, 1.6 TD, у чудовому стані, пробіг — 272 тис. км, парктроніки, нове тонування 5%, датчики світла та дощу, круїз-контроль, двозонний клімат-контроль, мультифункціональне кермо, зимовий та літній комплект гуми, витрата 5-6 л у місті, ніяких вкладень не потребує, повне переоформлення, можливий обмін с моєю доплатою на Passat B7 або Ford Fusion Служу в Запорізькій області можливий огляд авто у Запоріжжі
Підбирав під себе в германії, володію з 2019 року Є ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД для ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН, діє до листопада 2027 року Не бита! Є підкрас заднього лівого крила Присутні сколи та царапки. Знаю що мазди майже всі труха, але ця не ржава. Салон доглянутий. Розхід: траса - 4,5л, місто - 5,5л Нещодавно поміняні передні амортизатори, передній правий ричаг, шарова . Тнвд новий, міняні датчики по двигуну. Форсунки перевірені. Грм і ролики, всі технічні рідини мінялися 10тис назад. ТО кожні 8-10 тис. Зимова гума. Їздить кожен день Показ Київ, або Біла Церква.
Хороше економне авто! Було замінено комплект ГРМ, мастило та всі фільтри 700 км тому. Дизельний турбо-двигун об?ємом 1.6. Перший власник в Україні. Адекватний торг біля авто.
Добрий стан, гарна комплектація всі питання за телефоном36307490 Віталій.
В продажу мій власний автомобіль, яким володію більше 2 роки. Гарна Мазда 3 другого покоління! На найповнішій комплектації гарна комплектація(круїз, датчик світла, датчик дощу, підігріви сидінь, 4 склопідіймачі, підігрів лобового та заднього скла, підігрів дзеркал, двохзонний клімат, мульті руль, автоматичне складування дзеркал, дзеркало заднього виду з автозатемненням) всі кнопки працюють, жодної заглушки. Дуже динамічний, надійний та економний авто. При спокійній їзді по трасі на круїзі 100 км. витрата палива буде 3.8-4.5 літрів дизеля. Стоїть гарна музика Bose на 11 динаміків та штатний самбуфер під докаткою. Грає фантастично. Сидіння в дуже гарному стані оскільки завжди були під чохлами( віддам в подарунок до автомобіля чохли + Ево коврики) Також реальному покупцю віддам комплект зимньої нової гуми ( купував рік назад, проїхала тільки 3 тис.). Технічно автомобіль повністю справний та гарний по кузову. Декілька місяців назад було повне ТО підвіски. Продаю в зв?язку з тим, що дуже мало катаюсь, оскільки є ще один автомобіль, за два роки проїхав до 10 тисяч. Тільки переоформлення!! Торг мінімальний. Всі інші деталі по телефону.
Технічно справний стан Салон автомобіля в хорошому стані Запитань по двигуну не має Помилок також не має Пробіг оригінальний Ходова у хорошому стані Із мінусів задній бампер пошкоджений (на фото видно)
зроблено повністю ходова. замінено ремінь грм генератора,водяна помпа, всі фільтра, масло в моторі та коробці передач машина повністю обслуговував в ДТП не було
Пишіть на вайбер кому цікаве авто
