- 239 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій улюблений автомобіль. У користуванні 7 років. Дбайливе ставлення, всі розхідники поміняні. Заміна ланцюга ГРМ — 10 тисяч км тому. Днище поварене та оброблене захистом. Мастило міняв 800 км тому. Авто прошите під Євро-2, замість каталізатора встановлений полум’ягасник. Так одразу все не згадаю — питайте. Є нюанси по кузову. Отворів немає. Оброблено: перетворювачем іржі, шпаклівкою та ґрунтом. Що казати? Всі, хто в темі (це Mazda), зрозуміють. Пишіть у Telegram. Всім вдалих продажів та покупок
