- 260 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 2 л.
- Не вказано
Авто в хорошому стані,не бита не крашена весь кузов в рідній фарбі,Авто на зимній резини,е в подарок літння і саме головне бробіг оригінальний не скручований люба перевірка,гаражне зберігання .
Хороше економне авто! Було замінено комплект ГРМ, мастило та всі фільтри 700 км тому. Дизельний турбо-двигун об?ємом 1.6. Перший власник в Україні. Адекватний торг біля авто.
В продажу мій власний автомобіль, яким володію більше 2 роки. Гарна Мазда 3 другого покоління! На найповнішій комплектації гарна комплектація(круїз, датчик світла, датчик дощу, підігріви сидінь, 4 склопідіймачі, підігрів лобового та заднього скла, підігрів дзеркал, двохзонний клімат, мульті руль, автоматичне складування дзеркал, дзеркало заднього виду з автозатемненням) всі кнопки працюють, жодної заглушки. Дуже динамічний, надійний та економний авто. При спокійній їзді по трасі на круїзі 100 км. витрата палива буде 3.8-4.5 літрів дизеля. Стоїть гарна музика Bose на 11 динаміків та штатний самбуфер під докаткою. Грає фантастично. Сидіння в дуже гарному стані оскільки завжди були під чохлами( віддам в подарунок до автомобіля чохли + Ево коврики) Також реальному покупцю віддам комплект зимньої нової гуми ( купував рік назад, проїхала тільки 3 тис.). Технічно автомобіль повністю справний та гарний по кузову. Декілька місяців назад було повне ТО підвіски. Продаю в зв?язку з тим, що дуже мало катаюсь, оскільки є ще один автомобіль, за два роки проїхав до 10 тисяч. Тільки переоформлення!! Торг мінімальний. Всі інші деталі по телефону.
зроблено повністю ходова. замінено ремінь грм генератора,водяна помпа, всі фільтра, масло в моторі та коробці передач машина повністю обслуговував в ДТП не було
Продам MAZDA 3 ... исторію на авто(Carfax) також маюю. Стан хороший., автомобілем користуюсь особисто, цікавить обмін на електричне авто... скидуйте свої пропозиції на вайбер ,вотсап. за готівку 14 тис.
Продам; ..Дуже шкода, але хочу щось потужніший. за машиною дивлюся, все міняю та обслуговую! Той, хто завжди хотів, але не було можливості, або не було гідних варіантів – це ваш шанс, не проґавте його. Продаж не терміновий! Телефонуйте, пишіть, будемо домовлятися..) Газ ніколи не стояв і не стоїть, просто вписаний в документах (щоб у випадку чого не метушитися).
Продам свое авто,авто в гарному стані,дуже найдійна автівка,хороший салон стоять модельні чохли,стоїть гарний дорогий свет,хороша музика як для заводськой то грае гарно,17 оригінальні диски від Мазди СХ5 Технічно обслужене, мотор працює рівно, тихо, не димить, масла не бере. Ніде нічого не капає і не тече.
Продам автомобіль. Автомобіль технічно справний, регулярно обслуговувався та не потребує додаткових вкладень по технічній частині. Двигун, коробка та ходова працюють добре. Є певні нюанси по фарбовому покриттю, які відповідають віку автомобіля та експлуатації. Підвіска автомобіля дуже комфортна — характерна для Mazda, завдяки чому машина добре тримається на дорозі та дарує впевненість і приємні відчуття під час керування. Користуюся автомобілем майже 3 роки — за цей час він залишив багато позитивних вражень. Надійний, комфортний і приємний у керуванні автомобіль. Продаж лише з повним переоформленням на нового власника. Деталі за телефоном. Огляд автомобіля за попередньою домовленістю.
Мазда 3, 2003 рік, 1.6, газ/бенз, гарний стан, не гнила днище та пороги цілі, в ходу приємна, страховка присутня, переоформлення обов’язково Рівноціний обмін
Свіжо пригнаний автомобіль з Європи Повністю обслужений, масла-фільтра нове Діагностика двигуна зроблена, було замінено: -датчик детонації Без жодного рижика і ржавчини,ніде не гнила Пороги і рама в хорошому стані Оригінальний пробіг(перевірено через компʼютер) Без ДТП Рідна фарба,один момент по бампері (фарба надкололась) Салон чистенький і видно що за ним доглядали, не прокурений , сидіння як на свій вік виглядають ідеально. Багажник великий і вмісткий. Вікна по кругу всі рідні, ніяких сколів не мають. Нещодавно діагностувалась на СТО по ходовій частині, було замінено: - два наконечники рульової тяги - дві шарові опори - стойка амортизатора -стойка стабілізатора - передні підшипники -гальмівні колодки по кругу Нічого не стукає , не скрипить і подібне. На даний момент автомобіль не потребує фінансових вкладень Страховка дійсна, місяць тому зробив. Використовую її на щоденній основі, тому пробіг помаленько росте. Є комплект хороших літніх титанових дисків. Готовий до перевірок на СТО. Запрошую на огляд і тестову їзду. Реальному покупцю хороший торг. ТЕРМІНОВО!
Пригнаний з Швейцарії у 2019 році. Перший власник. Невеликі дефекти по кузові. Не бита, не була у ДТП.
Чесний пробіг. Двигун масло не бере. Салон у хорошому стані. Ходова вся зроблена нічого робити не треба. Рейка після реставрації. стоять проставки. Гарна зимова гума в подарунок .торг мінімальний
Автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує.
Авто в чудовому стані. Недавно замінені масло, фільтра та колодки. В комплекті літня та зимня гума
очень резвый и экономный автомобиль
У хорошому стані, без ДТП. Торг біля авто. Обмін з моєю доплатою. АВТОБИЗНЕСМЕН ПРОХАННЯ НЕ БЕСПОКОИТИ.
Авто у гарному стані.
