- 535 тис. км
- Умань
- Не вказано
- Не вказано
Всі питання в телефонному режимі. Можливий обмін, можливий продаж шассі без буди.. форма розрахунку будь-яка..
продам автобуси які привезені з закордону які перевозили дітей, купляли для перевезення персоналу на території Буковелю, але за рахунок габаритів виявилися не практичними у гірській місцевості де вузькі дороги з крутими поворотами, прийшлось купити мікроавтобуси, а ці два красені стоять без діла після повного ТО і готові до роботи, оптом віддамо дешевше, дзвоніть домовимось на огляд
Машина повністю справна та готова до роботи розмір кузова 6.3*2.5 довжина стріли 10м фаркоп та виведені швидкоз'єми ящики для інструменту та такелажу ліхтарі робочої зони збережений стан, ніякої електроніки, простий, надійний як АК. з 16 року в одних руках нові АКБ
Автомобіль щойно пригнаний з Німечини, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на облік. Тягач в ідеальном, не потребує жодних вкладень. Резина перед Контінеталь, зад - Семперіто. Має сервісне обслуговування. Автомобіль в максимальній комплектації: -Стояночний кондиціонер -Висока кабіна -Легкосплавні диски -Холодильник -Контроль смуги -Датчик наближення -Адаптивний круїз-контроль -Допомога при старті під гору -Підігрів та вентиляція сидінь -Еко водіння -Сабвуфер
комплект в гарному стані, тара 15.4, 58 куб, гарна комплектація, стояночний кондиціонер електролюк, холодильник зі столиком, сабвуфер, причіп контейнеровоз з механізмом для саморозвантаження з документами, саф Інтракс, великі тормозні диски, гума 50-90% продаж тільки комплектом
Автомобіль тільки пригнаний з Швеції гарний стан як технічно так і візуально рідний пробіг він код на фото можна перевірити технічно все добре міст двигун коробка передач підвіска без зауважень автомобіль без підкрасів без корозії майже нова резина рефрижератор від+20до -30 повністю обслужений розмір буди 4,3+2,1+2,0
Продам Ман МАНІПУЛЯТОР в доброму стані виліт стріли 16м ХОДОВА ПЕРЕБРАНА В СУПОРТАХ замінені Направляющі 6шт ДИСКИ Тормозні НОВІ КОМПРЕСОР ВАПКО- новий Оригінал МАЙЖЕ ВСЕ НОВЕ дожина кузова(платформи) 6.5м - 6.8м тел або ********** Лінивець ПОВОРОТНИЙ І ПІДЙОМНИЙ МіжОсьова від Перед до Зад Колеса 4.80 Новий КОМПРЕСОР ВАПКО-ВАДЕН ОРИГІНАЛ
Ціна за комплект з причіпом. Стан технічно справний, резина авто 80%, резина причіп (нові) 100%, ТАРА ( авто+причіп ) 16 тон. По документах «контейнеровоз» За додатковою інформацією звертайтесь на номер телефону КИїВСТАР. Або у вайбер, ватцап.
Продам власний автомобіль Ман TGX 18.440, повністю обслужений, як то кажуть готовий до сезону! Масло замінено 6т. тому, робити чи вкладати гроші не потрібно, рейсовий стан, залишок резини 90%, кондеціонер заправлений на початку літа, холодильник робочий. Є гідравліка - повністю робоча. Салон доглянутий, кожна кнопка робоча, акумулятори куплені два місяця тому. Пробіг рідний, мотогодини збігаються, адблю не відключалося ніколи, їздила на Європу Також продам напівпричіп самоскид повністю алюмінієвий (двері, клапан, люки), 51(м3,ідеальна кубатура із тарою) тара смішна 5800т. Повністю перебраний вложено 5000$, передня та задня вісь - нові колеса, середня - 70% залишку. Тент новий. задні двері зроблені (ріпак ніде не висипається). Ціна причіпа - 24900$. Писати можна багато але краще розповім по телефону, тож телефонуйте машина із прицепом варта уваги, хто купить не пожаліє!!! Можна купити окремо голову та причіп, але комплектом ціна звісно що краща.
Автомобіль в чудовому технічному стані, робити нічого не потрібно, гарна комплектація, нова резина, всі деталі по телефону, торг присутній біля авто
В Україні з 2012 року.Є кондиціонер , круїз, вебасто , люк , склопакети. Двигун замінений з пробігом 350 тис. км. (2500 $) , внесений в базу даних С.Ц. .Замінений диск зчеплення , та вижимний.Міст не гуде і не виє. Ходова частина зроблена , нічого не стукає.Без пневми - ресори ! Електрика працює. В салоні встановлена додаткова грубка. Кузов варити , фарбувати непотрібно , хоча і є незначні недоліки. Віддам велику кількість нових та б/в зап.частин. ЦІНА АВТОБУСА ВІДПОВІДАЄ - СЕРЕДНЬО РИНКОВІЙ ЦІНІ АВТОБУСА на АВТО РІА !!! Чиїсь особисті "оціночні пізнання" демонструйте на базарі, на сайті, вони мене не цікавлять!!! ТОРГ . МОЖЛИВИЙ АДЕКВАТНИЙ ОБМІН ,також можливий обмін на 2 ваших авто . ПИШІТЬ , ДЗВОНІТЬ , ГОТОВИЙ ДО ДІАЛОГУ , ДОМОВИМОСЯ !!! Бажано переоформлення, можливо і доручення на короткий термін. Я власник по т.п. ВАШ ПРИЇЗД ОБОВ'ЯЗКОВО !!!
