- 243 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 4.61 л.
- Автомат
Американець, максимальний, вкладено дуже багато, робився під себе, для душі На 197к пробігу робилася (все замовлялося з Еміратів, ориг) -капіталка мотора (гільзування), заміна впускного колектора -капіталка коробки (заміна фрикціонів) Усі чеки, виконаний фронт робіт, фото відео є - Екологія відшита, вирізаний перший (1/2) каталізатор - Стоїть повна пряма вихлопна система (оксамитовий, приємний звук на низьких) - Вирізано КДСС - Дно оброблене антикором (без гнилі, не варили) - Посилена гальмівна система (перед, диски+колодки, зад колодки) DBA - два комплекти гуми (нові) Зима Літо Michelin pilot - замінене повністю світло (лінзи ближ.+дал.+туманки) світить дай боже Зовні - повний антихром пакет - фарбовані диски в чорний колір - кузов повністю відполірований і закатаний у бронеплівку + фари (Suntek) - 2 шари нанокераміки + антидощ на все скло - тонірування в коло 5, лоб 15 (suntek) - Бронеплівка на лобове Салон - у круг зроблена повна шумо вібро - повна хімчистка салону - весь пластик (сірий) перефарбований у чорний глянець + бронеплівка - весь пластик (коричневий під дерево) зроблений аквапринт+ броне плівка (виглядає дуже дорого) - всі вразливі місця в плівці - перешитий кермо - сидіння не перешивалися, як нові в салоні запах шкіри В Автомобиль вкладено дуже багато, господарське, ТО кожні 10 тис.км, по всіх роботах чеки накладні є Торг реальному покупцеві
