- 270 тис. км
- Одеса
- Гібрид (HEV), 3.46 л.
- Автомат
ПЛОЩАДКИ ТА АВТОБІЗНЕСМЕНІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ Друга автівка, нажаль на повсякден не підійшла, занизька та дуже шкода її, наразі користуюсь на постійній основі RX300, а GS був і є автівкою вихідного дня По автівці, 2т км тому зроблено повне ТО с заміною усіх росхідників + новітня гума спереду + нові колодки спереду. Офіціал, у дуже крутому перламутровому білому кольорі Гібрид 3.5 з витратаю палива по місту реальних 9-10 а при цьому емоцій як на якомусь gs f-sport 340+ лс, тачка вістрілює зі старту Крутий режим гібрид повер с режимом спорт який затягую стійки і лехус стає як влітий на дорозі Двигун, коробка, ходова - в огнях а ось по ЛКП є питання, автівка не нова при тому лехус, лак у деяких місцях сказав що пішов на відпустку Салон для своїх років дуже добрий, ухожений але вік є вік Є помилка по ВВБ, яка вибиває декілька разів на місяць, треба заказувати повну ВВБ з китаю на NMC модулях на 7.5Аг, ціна питання під ключ ~1300дол, це треба час щоб приїхала та час щоб зробити, в мене його немає зараз (Вже замовив у китайців, приїхало не 40 модулів а 34, як на кємрі (сплутали замовлення), прийшлось продати бо ще 6 модулів таких купляти окремо фінансово не раціонально.) Торг присутній на кавуську П.С. мікрохвильовка в комплект не входе, але можемо домовитись
