- 191 тис. км
- Шостка
- Дизель, 3.63 л.
- Автомат
Авто в гарному стані, куповалося для себе, я третій власник. Ходова у гарному стані, пневма вся замінена, адаптив працує, по електриці пітань не має. Висувні підніжни замінені на стаціонарні бо рідні були убиті вщент та відновленню на підлягають. Світло по колу замінено на LED, рідна головна біксенонова оптика є в наявності, теж відновлена при баженні її віддам теж. Двигун вогонь. Вебасто працує. Штатна 7" магнитола замінена на 12,5" андроїд, із штатною акустикою харман/кордон працює класно, є навігація, андроїд авто та карплей. Зимова резина теж в наявності. Є незначні нюанси по кузову, лишилися від попередніх властників. Торг присутній але без фанатизма, бо авто брав для себе та реставрував як для себе. Є ще одне авто, тому два разом вже не тягну
