- 145 тис. км
- Віта-Поштова
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує. сів поїхав. віддам зимовий комплект резини
автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує. сів поїхав. віддам зимовий комплект резини
Офіційний автомобіль у відмінному технічному стані,придбаний в автосалоні на Петрівці, один власник, надійний двигун 1,7 CRDI турбо дизель; не бита, не фарбована, гарна літня та зимова гума. Салон чистий та доглянутий ,як новий, авто повністю обслужене та доглянуте, сів і поїхав.
До Вашої уваги продам свій повнопривідний автомобіль. Технічно без зауважень. Після Т.О., без додаткових вкладень. На хорошій зимовій гумі. Працює абсолютно все. Кому цікаво телефонуйте.
Продам Kia Rio хетчбек 2012 р. Передній привід., Пробіг: 198 км., 1,4 бензин/механіка., Захист двигуна., Передні склопідйомники., Сигналізація Старлайн., Кондиціонер, ABS., Лед фари. Другий власник цього авто з 2017 року. Автомобіль в гарному технічному стані. Є історія обслуговування на СТО з моменту покупки: 2017 р. Запчастини тільки Корея, ніякого Китаю. Літня резина у відмінному стані. Сів поїхав, ніяких додаткових вкладень не потрібно. Надійне та економне авто. Є маленькі нюанси тільки по лакофарбуванню. Всі додаткові питання телефон чи вайбер.
Продаю своє авто в гарному стані, гаражне зберігання. Наявність камери заднього виду, авто чохли, коврики, автомагнітола, машина на автоматичному керуванні, кондиціонер, авто підйомники, тоноване скло .
Авто в гарному стані,109 пробігу,на 108 замінено масло.два комплекти резини.тільки переоформлення.
авто пригнане із сша відремонтоване пошкодження по сша було не значне ходова частина перебрана
Автомобіль в гарному стані. Рідний пробіг, максимальна комплектація, встановлено ГБО, економне, надійне, не дороге в обслуговуванні авто на кожен день. Додаткова інформація фото чи відео звертайтесь.
Реальному покупцю торг буде. Що до авто, в автівці абсолютно все що є все працює без нарікань. Рестайловий двигун та 6 - ти ступенева коробка дають неймовірну економію на пальнові ( до 5 літрів) росхід по місту. Звісно є місця експлуатації, але в цілому все добре, вкладень не потребує.
Продаю своє авто Kia Optima 2.4 2012р.170 тис.пробігу після дтп, все на фото
Продам своє авто.Авто в гарному стані. Чесний пробіг .Новий аккумулятор.По ЛКП два фарбованих елементи.Без ДТП. Тюнинг -спойлер, вихлопна система, приємний звук вихлопа. Останнє ТО ( заміна оливи та АКБ+ заміна фар на нові для кращого освітлення). Клімат контроль ,стоїть гарна андроїд магнітолла з камерою заднього виду та парктронік .Салон в збереженому стані, не прокурений.По авто нічого робити непотрібно. Два комплекти резини
Хороше авто. Більш дитальніше по телефону.
KIA Soul 2012 рік, 1.6 газ/бензин, механіка. Другий власник, авто у власності з 2019 р. Продам власний автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний, економний та дуже практичний міський кросовер з високою посадкою та просторим салоном. Двигун 1.6 бензин Пробіг 158 тис. км. Салон чистий та охайний, встановлені чохли на сидіння. Кондиціонер Електросклопідйомники. Центральний замок. Ідеально підійде як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Торг біля автомобіля.
Продам власний автомобіль,перший власник в Україні, Сімейний та дуже місткий,чистий та доглянутий автомобіль. По авто ніяких питань нема, сів та поїхав. Два комплекта резини . Якщо не беру трубку, ,дзвоніть або пишіть на вотсап - вайбер. Приїхала з США,якщо буде потрібно скину відео в якому стані авто приїхало в Україну.
Продам свій автомобіль, по America було незначне ДТП, на фото видно. Повна комплектація, шкіра, камера, підігрів усіх сидінь, керма, авт. регулювання сидінь, муз. система «Инфинити» звук чіткий, тонований у круг, панорамний дах і тд…. За півтора року дружби з моєю оптима було зроблено: заміна лямбди, всі фільтри, перетяжка керма, новий бензобак, нове ліве крило, задній бампер, коробка (соленоїди), масло в коробці, заміна кожні 5 тис. масло в двигуні, гума літо-зима, заміна газового редуктора. І так, на гібриді навіть встановлено ГБО ! Тиждень тому була перебрана вся ходова, колодки, ручник. Дуже задоволений машиною, в ній є все ! Є сліди експлуатації по кузову, не забувайте, що моя стара 2012 року і я не перший господар. Причина продажу, бажання взяти авто свіжіше. Салонам прохання не турбувати, продаж не терміновий, їжджу на авто щодня
Добрий день,,, Kia Ceed 2012 універсал добре, поїхали і сів Пробіг 49 000 рідний салону запах як новий, в салоні не курять, Срочно торг, чи обмін гибрид напиши вайбер всем удачи,,,
Пишіть в вайбер
Продаю власне авто ,технічно авто повністю обслужене ,все працює за детальною інформацією звертайтеся за номером **********
