- 170 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
офіційний автомобіль,від одного власника,технічно ідеальний,сів поїхав,потребує ремонту заднього крила
офіційний автомобіль,від одного власника,технічно ідеальний,сів поїхав,потребує ремонту заднього крила
::Сервісне обслуговування ::В рідній фарбі ::Оригінальний пробіг ::Пройдено повне ТО //Кондиціонер //Електросклопідйомники //Електрорегулювання дзеркал //Підсилювач керма //ABS, подушки безпеки //Центральний замок //Доглянутий салон // Газ 4-го покоління Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Автомобіль не потребує вкладень, готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Продам Kia Sportage 2009 року випуску. Автомобіль в ідеальному стані. Не битa. Не ржавий • Пороги днище в ідеальному заводському стані • Рідний пробіг 100000%. ОДИН власник з автосалону!! Технічно в ідеальному стані. Двигун працює гарно заводиться с пів оберту. Не димить.. Коробка працюе як нова. Ходова також в ідеалі їде мьяко. Гарна резина • Я власник автомобіля!! Таких як цей автомобіль цілих і з малим пробігом вже не знайти 1000%. Торг НЕ ВЕЛИКИЙ Я виставив реальну ціну за цей авто. Оформлення в сервісному центрі або доручення на один місяць.
Можливий торг.Хороший стан , сів поїхав.У будні дні дзвонити після 15:30.Писати на телеграм.
Авто в хорошому стані. Місяць назад замінено зчеплення та задні амортизатори і аккумулятор. Кожні 8 тисяч пробігу, замінювалось масло в двигуну та усі фільтра. Автомобіль масло не бере. Більш детальніше по телефону.
Автомобіль у сім'ї 8 років, я другий власник в Україні,у повністю справному стані,авто дуже надійне,економне і практичне,має великий багажник,при складанні заднього ряду сидінь,виходить рівна поверхня. Встановлені проставки для підвищення кліренсу, кузов повністю цілий ,не фарбован,є декілька подряпин,кондеціонер працює,приємна штатна акустика,свіжий акумулятор, витрата по місту 9-10л. У комплекті віддаю зимову резину на дисках. Покупкою будете задоволені, торг при зустрічі.
Стоїть газ, не вписаний, по авто нічого робити не треба, мотор масло не бере, варити красити не потрібно, цепок замінений, камера заднього огляду, CarPlay, нове зчеплення, два комплекти гуми, можливий пригон в ваше місто, я власник, купував два роки назад.
Автомобіль у відмінному стані. Офіційний, куплений в Києві в 2010 році. Оригінальний пробіг по сервісній книзі. Кузов у чудовому стані, без корозії зовсім , ДТП не було. Технічно стан нового автомобіля - всі ТО виконувались вчасно (останнє на пробізі 199т). Мотор працює чудово, тихо, на холодну ніяких сторонніх звуків. Коробка перемикає ідеально. По ходовій жодних сторонніх шумів. Газ вписаний, проте ніколи не був установлений. Салон авто в ідеальному стані. По комплектації є все необхідне ( кондиціонер працює, 4 ел. стекла, паркторніки, сигналізація і так далі). Встановлена хороша літня гума. Будь яке переоформлення
Продам Kia ceed 2009 року в чудовому стані. Автомобіль повністю обслужений, технічно справний та не потребує додаткових вкладень. Кузов без ДТП, без фарбованих деталей, у рідній фарбі. Салон чистий, доглянутий та охайний. Встановлено Apple CarPlay для зручного користування навігацією, музикою та дзвінками. Авто також обладнане передньою та задньою камерами, що значно полегшує паркування та щоденну експлуатацію. Надійний, економний та практичний автомобіль, готовий до експлуатації. Будь-які перевірки на СТО вітаються. Деталі за телефоном.
Обмін 8000
Авто в доброму стані. Все працює. постійно в роботі, працюю в торгівлі . додатково комплект літньої гуми на дисках.
Продам надійний сімейний автомобіль,у користуванні два роки, надійний невибагливий,дешевий в ремонті,простий і надійний,приганявся із закордону під замовлення,я один власник,мотор масла не бере,проводився капітальний ремонт,акумулятор новий на гарантії,не прокурений,сидіння не продавлені,все скло рідне навіть лобове,два комплекти гуми,водійський набір,запаска, парктроніки задні,чеки не світяться,електроніка вся працює,горять всі лампочки,хто купить непожалкує,розумний торг вітається,переоформлення обовязкове! Всім гарних продаж! Слава Україні!
Продам Kia Sorento 2009 року. Авто пригнане в Україну з Австрії у 2021 році. Перший власник в Україні. Машина використовувалась мало, більше часу стояла, тому збережена в хорошому стані. Технічно автомобіль доглянутий, двигун працює рівно, коробка та повний привід теж без нарікань, вкладень не потребує, сів і поїхав. Надійний, комфортний та просторий, добре підходить як для міста, так і для поїздок за місто. Деталі за телефоном. Реальному покупцю — торг біля авто.
Авто в доглянутому стані розходніки замінені, замінений цепок нова рейка .Обизшумлено все авто .нова магнітола на андроїді.лед світло в оптиці.більш детально по тел...можливий обмін.
До Вашої уваги Kia Sorento(2011 рік виїхав з салону)!!!Авто яке дійсно варте вашої уваги! Стан прирівнюється до ідеалу!!! Коробка, ходова, мотор без зауважень! Повністю у рідній фарбі без жодного під фарбування! По автомобілю проведено повне ТО! У авто працює кожна кнопка, клімат заправлений, пічка дує теплом, підігрів сидінь працює! Оригінальний пробіг, готовий до будь-яких перевірок! Присутня зимова резина! Перший власник в Україні! Наявна сервісна книжка! Автомобіль приганявся для власного користування, продаю у зв'язку сімейних обставин! Хто купить буде задоволений!!!)
Машина повністю обслужена, салон чистий, гаражне зберігання, є 2 компекти резини, принеобхідності можу продати.
Куплена в автосалоні, перша реестрація 14.12.2009 р, авто в прекрасному стані, надійний мотор атмосферний, коробка автомат, працює без нарікань, машина не фарбувалась та не підкрашувалась, додатково нова зимова гума на дисках , продажа не термінова, прохання площадки не турбувати!
машина в гарному стані все розкажу по телефоні
Кіа сід 2009 року 1.4 газ/бенз. Газ 4 покоління вписаний в тп. Пробіг 270тис. Просте і надійне авто,кожен день на ходу. Витрати Газа по городу до 10л,по трасі 7-8. Мотор повністю обслугований ,масла не бере взагалі. Салон чистий і охайний. Дно пороги цілі ,кузов не гнилий. Стоїть гарне лед світло. Кондиціонер працює справно. Електрорегулювання дзеркал,склопідйомники,магнітола з aux usb,мульти кермо,бортовий комп?ютер. Комплект зимової гуми в дуже гарному стані. Є докатка,домкрат ,ключ і тд. З документами повний порядок,будь-який вид переоформлення. З нюансів трохи підстукує ходова ,записався в чергу на сто,якщо встигну то усе зроблю,якщо ні то зроблю знижку на це. Будь-які перевірки. По питанням краще дзвоніть. Авто не нове,але на свій вік має гарний стан. Автобізнесмени і майданчики не турбувати.
