- 206 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Кіа Сід 2008 рік, хетчбек, 1.6 атмосферний газ/бензин. Машина кожного дня їздить, обслужена, задня підвіска перебрана - нові розвальні болти і важелі, всі сайлентблоки замінено, передні і задні амортизатори і опорні підшипники замінені, передній правий важіль підвіски замінено, кермова рейка перебрана і замінена втулка і ліва тяга. Двигун в повному порядку, 40 тКм назад було замінено всі випускні клапана, бо газ стоїть. ГРМ не міняв, бо був в ідеалі. Новий АКБ - рік як встановлений. Новий радіатор кондиціонера - заправлений і працює ідеально. Вся електрика справна. Замінено лобове скло, бо взимку не правильно салон прогрівали і тріснуло. Треба буде замінити щеплення з вижимним і задній сальник колінвала, бо є запотівання. По бажанню і ГРМ з cvvt муфтою та помпою замінити для надійності. Колодки замінені. Косметика бажає бути кращою, але всі ми з роками не молодшаємо. Машина хазяйська, дуже класна, в основному по місту і трішки по трасі їздить, але вимушені продати у зв'язку з переїздом. Продаж із перереєстрацією. Торг. Зв'язок через смс у додатку AUTO.RIA
автомобіль в нормальному стані , все працює нарікань немає , стоїть новий акумулятор , є запаска в комплекті домкрат оригінальний , новий комплект чохлів на сидіння , хороша аудіосистема від виробника , продаю автомобіль у звязку з переїздом, машина економна хороший розхід 6 літрів
Машина в хорошому технічному стані,бережлива експлуатація по кузову в хорошому стані, мотор працює як на бензині так і на газу невелика витрата пального, щеплення нове пройденр повне то заміна ременя ГРМ 10тис км назад,масло замінено 1000км назад салон чистенький доглянутий.
Kia Magentis 2008 р.в. у хорошому робочому стані, вкладень не потребує. Коробка автоматна перемикає м'яко, без ривків і поштовхів. Двигун масло не бере, ланцюг замінено. Хороша зимова гума + комплект літа Michelin. Кузов обезшумлено. 2-дінова магнітола. Газ-бензин.Торг мінімальный (на переоформлення).
Деталі за номером телефону +**********
Авто не вимагає вкладень,гаражне (сухе та тепле) зберігання,малий пробіг(готовий до перевірки) мастила та фільтра_замінені.(повний комплект ГРМ з регулюванням клапанів(шайбами)також проведений.Салон розбирався до гвинтика на перевірку корозії-фото додав.Якихось підводни каменів авто не має,все дуже в охайному та збереженому стані.2компл.гуми.Інколи нема звязку,, Viber/WhatsApp
Продам доглянуте авто в ідеальному стані. Другий власник, дівчина. Машина моя. Їздила 1,5 роки на роботу по місту. Була своєчасна заміна масла, заміна грм на 210 тисяч. 2 комплекти резини. Зима , літо. Зимню резину купила у лютому, навіть не їздила. Стан салону 9 із 10 ( відсутні козирки від сонця.) В машині в салоні не палили.клімат контроль. Підігрів сидінь . Круїз контроль. Новий плеєр на андроїді. Камера заднього виду.Реальний расход палива 8-10 літрів. Недавно встановила сигналізацію старлінк. Машину дуже люблю, все своєчасно міняли хлопці. Жодного разу не підводила. Я би і далі їздила , все робила під себе..це не машина, а ластівка . Життєва ситуація склалась так , що я донецької області.тому цей продаж є вимушений. Доречі, аккумулятор теж новий . Купила у лютому.
Авто в хорошому стані. Технічно справне. На 290тис. був проведений капітальний ремонт ДВЗ (деталі по телефону) із заміною всіх комплектуючих на нові. Встановлено газ і вписано в техпаспорт. Багато чого замінено. Зашумовлено двері та дах. Додатково встановлені лінзи з ксеноном, в протитуманках ксенон. Два комплекти резини зима на оригінальних литих дисках, два комплекти ключів, сервісна книга. Переоформлення обов'язкове. Торг біля капота. Авто майданчикам прохання не турбувати, не витрачайте свій і мій час.
Машину купував із салону. Я єдиний власник. Салон у гарному стані,в 2024 році робив повну хімчистку салону, з того моменту постійно у чохлах. Повністю справне та доглянуте. ТО проводилося постійно згідно Регламенту (всі документи по обслуговуванню в наявності). Кузов в нормальному стані для своїх років (задні крила та капот убирав сколи та рижики). По двигуну та коробки нарікань немає. Витрати по місту 11,5 л, по трасі 9,5 л. Є хороша зимова гума на рідних титанових дисках. З усіх питань телефонуйте у будь-який час відповім. Перекупи не пишіть та не пропонуйте свій торг.
Автомобіль в хорошому стані.
ТЕРМІНОВО продам чудове авто від власника. Авто в хорошому стані (кожного дня їздить) Є нюанси по кузову які видно на фото... Комплектація хороша: Електро скло-підйомники; АВС Кондиціонер ❤️🔥Бонуси: • Запасне колесо • Комплект передніх фар (б/у) • Нова літня резина (куплена у березні) По всім додатковим питанням по телефону! Тим хто хоче за 3000 прохання не дзвонити!!!!!!
Бережна експлуатація,севроруль,USB,ABS,ESP,два ключі lock unlok,сервісна книга,по кругу дискові тормоза,6 подушок безпеки,масло,грм,поміняне,ходова на 5,є зимова гума,економна та не дорога в обслуговуванні,все працює кожна кнопка.(Торг при купівлі)
Надійний, економний і просторий . Він ідеально підходить для міста та подорожей завдяки невисокій вартості обслуговування, комфортній підвісці та місткому багажнику. На ходу , має незначні недоліки .
Продам класний, практичний автомобіль. Авто офіційне, придбане в Україні, не пригон. Кузов універсал, величезний багажник зі складними сидіннями. Авто без дтп, без іржі, майже все в рідній фарбі. Двигун в ідеальному стані, без перебільшення, працює тихо, рівно, масла не бере, коробка передач теж без жодних нарікань. По електроніці працює все, кожна кнопка в авто в справному стані, клімат контроль заправлений. Зараз обута в хорошу зимову гуму, в комплекті також йде літня, теж стан 90% від нової. По гальмівній системі не так давно було проведено тех обслуговування. Гальмівні колодки, передні диски, рідина нові. Повний порядок з документами, дзвоніть!
Продам автомобіль Kia Cerato 2008 року. По автомобіль нарікань немає, все справне, масла фільтри замінені, сів поїхав. Є не великі нюанси по кузову.
Продається Kia Sorento •Kia Sorento 2008 | Дизель | Автомат | Повний привід Продаю надійний та комфортний позашляховик ( рамник) Kia Sorento, який чудово підходить як для міста, так і для далеких подорожей, повна комплектація. Автомобіль мав всього два власника пригнаний під замовлення у 2019 році обслуговувався у м. Житомир станція « Буко» •Двигун: 2.5 дизель, потужний та економний • Коробка передач: автомат, працює плавно • Повний привід (4x4) – ідеально для будь-яких доріг •Салон: доглянутий, не прокурений, шкіряний •Пробіг: чесний, не скручений •Додатково: клімат-контроль, підігрів сидінь, мультируль, електросклопідйомники, • Стан авто дуже хороший, вкладень не потребує. Мотор, коробка та ходова в ідеальному стані. Автомобіль доглянутий, обслуговувався вчасно. • Ціна: 8900 можливий торг біля капота. Якщо шукаєте надійний та комфортний позашляховик – це ваш варіант! Дзвоніть, домовимося про перегляд!
Продам своє авто в доглянутому стані. Газ/бензин, працює бездоганно, заводиться з півоберту. У 2024 році замінено газову магістраль, та встановлено газові форсунки "Баракуда". Кондиціонер заправлено, замінено фільтр. Проведено заміну передніх гальмівних дисків, колодок, новий радіатор, передні амортизатори в зборі, ремкомплекти супортів, нова гальмівна рідина. Повністю обслугована: 02.08.2025 зроблено заміну мастила, замінено паливний та повітряний фільтра. Професійно зроблений салон "Тюнінг Кобра", в авто не палили. З недолиіків-тріщина на лівому задньому стопі-див. фото. Документи в порядку, тільки переоформлення • Машина вкладена, на ходу приємна, доглянута. Продаж у зв’язку з оновленням автопарку •Посередників, або перекупів прохання не турбувати. За всіма питаннями звертатись за номером телефону **********
