- 355 тис. км
- Березань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Усі питання по телефону Невеличка проблема по кузову
Усі питання по телефону Невеличка проблема по кузову
Продам власну машину Якою володію більше 10 років Багато чого робила по ній На даний момент без вкладень Додаю один комплект дисків
Чесне сімейне авто з прозорою історією. Машина куплена новою в салоні в Києві. Весь час в одній сім'ї (фактично в одних руках). Продаж не терміновий, причина - покупка іншого автомобіля. В ДТП не була. Технічний стан: Доглянута та обслужена. Пробіг 100% реальний. Останнє ТО зроблене кілька тисяч км тому (масла, фільтри). По ходовій та технічній частині зауважень немає - сів і поїхав. Є історія обслуговування, сервісна книга, акти виконаних робіт та два ключі. Головний апгрейд - СВІТЛО: Встановлені дорогі та якісні Bi-LED лінзи (з чорною маскою, в захисній плівці). Шикарна видимість вночі та в дощ, чітка світлотіньова межа - зустрічних не сліпить. Кузов (читати уважно): Стан показую чесно, як є - губи перед продажем не малював, нічого не полірував. Є косметичний підкрас на багажнику. Присутні сліди експлуатації: сколи, подряпини, одна невеличка "коцка" біля арки. Нічого критичного, але приховувати ці дрібниці не бачу сенсу. Приємні бонуси до авто: Два комплекти коліс з дисками на оригінальних литих дисках KIA R16: літо Firestone+чорні диски, зима Goodyear+диски сріблясті (обидва з гарним протектором). Свіжий акумулятор Bosch (ще має бути на гарантії). Тепле гаражне зберігання. Багажник на дах та деякі запчастини в комплекті. Автомобіль для тих, хто шукає чесну, хазяйську машину з історією, а не "наполірований" варіант від перекупника. Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Надійний, зручний, сімейний автомобіль не дорогий в обслуговувані, росходніки всі замінено, сів поїхав, комплект зимової гуми на дисках в подарунок, не великий торг біля авто, більше інформації по телефону.
Кіа Сід в гарному стані. Мотор, коробка без проблем, все працює, перемикається так як має бути. По кузову є дрібні нюанси, не критично. Машина рівна, ціла, в дтп не була, був косметичний підкрас заднього правого крила. Повністю перебрана ходова і зроблений розвал-сходження (20тис грн). Торг невеликий.
4х4 Корейське надійне повнопривідне дизельне авто, шестиступка. З пробігом 154т.км. Рестайлінгова версія. 2008 року випуску - 2009 рік початку експлуатації. Авто повністю на ходу, я перший власник в Україні. Пробіг оригінальний, є скріншоти з площадки при купівлі, сервісна книжка. Не фарбована жодна деталь, все скло з заводськими етикетками. Шкіряний салон, присутні, два комплекти килимків, два комплекти ключів, вся екологія на місці. Кожна кнопка працює. Присутні сліди користування на лакофарбовому покриттю. Про всі особливості, розповім при спілкуванні.
продам свій авто кіа спортейдж, 2008 рік передній/повний привід. 2.0 бенз, обслужений, на ходу. 185 тис км. потребує покраски. для зсу знижка. переоформлення.
Продам свій особистий автомобіль у дуже хорошому стані. Кузов ідеальний, без корозії та дірок, пофарбовані тільки 2 задні арки і все, все інше в рідному. Вікна всі рідні. Салон у хорошому стані, клімат охолоджує відмінно, всі кнопки працюють. У наявності 2 ключі, 2 брелоки. Оригінальний пробіг. Мотор сухий, працює відмінно, коробка без нарікань, зчеплення також. Ходова частина відремонтована, їде дуже тихо і зібрано. Документи в порядку, будь-яке оформлення, можна через Дію.
Продам КІА СПОРТЕЙДЖ 2.0 4?4 2008р.в. пробіг 229 т.км. ціна 8600 м. Хмільник.
KIA Ceed 1.6 CRDI (115 л.с.) 5-МКП 2008 рік Дизель , 223000 пробиг, Дуже єкономний двигун по трасі 4 по місту 5л., Замінено ланцюг ГРМ, колпачкі маслосьемні, профілактика двигуна ! Масло не Бере і не димить,Працює двигун справно! Заводиться одразу без питаннь. Встановлено MULTI Lock на КПП від угону ! Потребує можливо полірування кузова (за бажанням) а також заміни по ходовоЇ ( втулок стаба та дещо по мелочах). Не відкрівається задня права дверь щось в замку. Резина стара . Була в одних руках з магазину ( не пригон) Докі в порядку, Можливо через Дію. Можлиий Розумний ТОРГ !
Двигун в чудовому стані, працює ідеально. Встановлене ГБО. Клімат-кондиціонер справний. Ходова обслуговувалась вчасно. Рідний пробіг. Салон як новий. Готовий до перевірок.
Продається власне авто, в справному стані. Клімат працює. Страхівка до серпня 26 року. ГБО 4 покоління, встановлено рік тому. Нова гума. Будь яке переоформлення. Без торгу.
пробіг 212.масла ,цепі поміняв. турбіна нова, .звоніть. є також чорна ,з роздаткою на 3 положення
Продам авто в гарному стані, багато чого робилось з обслуговування, замінене зчеплення, гальмівні диски та колодки по колу, новий радіатор пічки, радіатор кондиціонера та помпа, перебрана ходова, встановлено гарна бі-лед оптика, доглянутий салон. Можливий торг. Тільки замінені всі розхідники. Комплект зимової гуми в додачу.
До вашої уваги надійний сімейний автомобіль. Був придбаний восени 2021 року. Жодного разу не підводив. Дуже багато місця в салоні і багажному відділенні, що дозволяє возити родину у повному складі разом з їхніми речами. По авто багато чого зроблено за ці роки. Повністю перебрана ходова, замінені майже усі сайлентблоки. Двигун обслужений, замінена помпа на пробігу 238 тисяч. Ніколи не жалів гроші на хороші запчастини. Зараз в ідеальному технічному стані. Заміна ланцюга була на пробігу 210 тисяч. Замінено реле на генераторі. Поміняні резинки на системі кондиціонування (стравлювало фреон). Масла/фільтра замінені на 238 тисячах. Є маленькі нюанси по кузову, але автомобілю 17 років. Відвертої гнилі і дірок немає, але присутні сколи і пара маленьких рижиків. Весь автомобіль у рідній фарбі за виключенням лівого переднього крила, там є підкрас (близько 400 мікрон). Лобове скло має тріщину, але на огляд не впливає, спеціально його не міняв, бо ще стоїть оригінал. В цілому авто вкладень не потребує, все необхідне вже зроблено. Перевірка на будь-якому СТО. Переоформлення через дію або в тсц. Торг біля капоту. Прохання перекупам не турбувати, з вами нам не по дорозі. Гарного настрою!
Під час використання авто не підводили ,все обслуговувалося завчасно ,заміна мастила кожні 8 тис км. Надійне авто на кожен день Стоїть нове газове обладнання гарантія 100 тис км Салон в нормальному стані, не затертий. По техніці — сів і поїхав, без вкладень на старті. Авто варте уваги Площадкам не турбувати
Первый хозяин , кузов в антикоре хозяин не курящий салон в чехлах . Авто с хорошем состоянии сел поехал.
Продам авто в хорошому стані, вкладень не потребує , пробіг 100% рідний, без ДТП, мотор в чудовому стані, зимова гума в комплекті, готовий до перевірок на будь якому сто, всі питання по телефону, торг у капота
