- 230 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продам сімейний автомобіль. Купували мамі як перше авто. Виходячи з цього, є потертості на бамперах (не завжди влучали у ворота) :) По кузову є рижики, але на якість їзди вони ніяк не впливають. Автомобіль був робочою конячкою, + часто мама забирала мою дитину із садочка, тому до технічної частини питань немає і бути не повинно. Минулого літа було велике ТО, а взимку було поховано 900$. У моторі хон на місці, нові свічки, котушки, генератор та стартер. Ходова обслужена, стоять проставки для збільшення кліренсу. Новий радіатор. Гума зима/літо — для тих, хто не буде сильно ї6а-ты голову дурними ідеями та питаннями. У коробці та моторі залите свіже мастило, антифриз і нова гальмівна рідина. Є монітор із камерою заднього виду. Кондиціонер працює як морозилка))) Було замінене лобове скло, бо прилетів камінчик. Цікавить продаж, але розгляну обмін (у пріоритеті пиріжки, бусики), можлива моя доплата. Також пропонуйте свої варіанти, можливо буде щось цікаве. Причина продажу — купили мамі свіже авто
