- 241 тис. км
- Хуст
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
деталі по телефону
деталі по телефону
Продаю Kia Sportage 2010р., модельний ряд 2011р., 1.6 бензин 6 ти ступка механіка. Досить економний та динамічний. Не фарбована, ходова зроблена, все працює, кондиціонер заправлений, є форкоп з'ємний.Автомобіль знаходиться в м.Ужгород.
Автомобіль був придбаний в автосалоні, єдиний власник, в аваріях не був
Розбераю кіа ріо 2 гого покоління поки є все , мотор , коробка мкпп, салон , гур рейка , ціна договірна , авто в такому стані як на фото потрібно ремонтувати за ціле авто 1200 долларів
Авто в гарному стані , є певні сліди використання авто . Один власник , авто купупалось в автосалоні . Авто буду в Україні після в кінця червня . Кого цікавить пишіть
Наявні проблеми з кузовом, все остальне робоче- машина заводиться і їде. Встановлен газова установка
Або обміняю на дорожче авто з доплатою Renaul ZOE/Nissan Leaf 40 kVT
Хороший, динамічний та надійний автомобіль. Причина продажу - потреба більшого автомобіля для сім'ї. Терміновий продаж!
Продається Кіа Magentis після дтп. Додаткові фото скину. Всі питання в ПП або по телефону. Цікавить також обмін з моєю доплатою(але тільки на автоматі)
Продам Kia Pregio. 2005 року. Після капітального ремонту двигуна,ходової системи. Повністю поварена та свіжа покраска.
Авто в хорошому стані , нічого робити не потрібно і вкладень не потребує , сів поїхав , автомобіль кожен день їздить! Замінені тормозні диски і колодки , нове сщепленя ( демфер включно ) все працює вся електроніка без нарікань ! Автомобіль вартий уваги )
Доброго дня продам Kia Sorento prime III. двигун 2.4 gdi встановлено газ 5 покоління. 05.12.2025. повністю перевірений газ та поміняні фільтра. По розходу газу 10 літрів , та бензину 3 літри на 100 км. в коробці теж замінив мастило.По двигуну питань немає. ходова повністю справна. по кузову теж питань немає. корозії немає взагалі ніде. Брав для себе їжджу більше року, повністью машина мене влаштовує, пробіг 200 процентів оригінал готовий до любої перевірки. Сидіння складаються. можна спати сміло. Салон незачуханий непрокурений. Є підігрів сидінь,двозонна кліма,андроїд авто і купа всього.....( детальніше по тел.) При потребі зроблю будь які відео чи фото.Їде бодро як і на газу так і на бензині. Продаж неспішний, мене авто повністю влаштовує. продаю бо хочу Кіа Соренто 4 покоління .Площадки,перекупи і тому подібне нетурбувати. Реклами мені теж не потрібно. Допомоги з продажем теж непотрібно!!!!
Продаю власний автомобіль. Автомобіль знаходиться в хрошому технічному стані , капітальних вкладень не потребує . Сів та поїхав .
Перед машинки затягнутий захисною плівкою
2.4 бензин або газ. 2012 рик ! 145300 км ! друхий власник! україна купила! (не америки)
