- 5 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Нове авто пробіг 4600км, повна комплектація, жодної фарбованої деталі, вся безпека ціла! Весь софт на українській мові!
Нове авто пробіг 4600км, повна комплектація, жодної фарбованої деталі, вся безпека ціла! Весь софт на українській мові!
Продаю сімейне авто. Було пригнане зі Штатів в 2018 році. Пошкодження були мінімальні (кришка багажнику та задній бампер, удар був не сильний, безпека ціла, можна подивитися в інтернеті або відправлю за запитом). У нас авто обслуговувалось вчасно, не було в ДТП, встановлена двох стороння сигналізація Pandora, яка не один раз виручала. Також, встановлена система дистанційного запуску двигуна. Є задні парктроніки та камера. Також, віддам комплект зимової резини. Є незначні нюанси по кузову, можна побачити на фото.
Автомобіль у відмінному стані, будь-яка перевірка на СТО, двигун у відмінному стані, зроблена ендоскопія двигуна, без будь яких нарікань, коробка працює відмінно, на даний момент сіли і поїхали! Повне ТО зроблено у березні 2026
Машина на ходу ходова вся перебрана багато чого поміняне все працює добре дет за тел
Установлина Автономка дизельна,росхід палива 100г. в 1час,в зимку у вілічує запас ходу,+ до 100км.,за тонована в дорогу плівку. яка дозволяє їздити дажи за кордоном,плюс лобове скло,панель в літку не нагрівається,і клімат працює на мінімум,це теж суттєво економи росхід батареі,є Фаркоп,установлені дорогі титани,+ високопрофильна резина,машина,висока,м?яка і устойчива. Машина варта уваги! Є до катка і зимні колеса в подарок! Це все не мало важно!!!
телефонуйте з питань, авто не на ходу, потрібно прикласти руки та гроші ??? Немає іскри, зламався датчик Холла, також відключений бензиновий насос і форсунки, працює тільки на газу, димить , тому що потрібно замінити кільця та маслознімні ковпачки. У багажнику лежить нова граната права, немає часу відремонтувати. ПРОХАННЯ БЕЗ ГРОШЕЙ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ І НЕ МАРНУВАТИ СВІЙ І МІЙ ЧАС
Авто на ходу, не гниле, без рижиків,з документами все ок.Гума зимня, від'їздила сезон.На повідомлення не відповідаю.Всі питання по телефону
Продам авто по ходовій та двигуну питань нема по кузову видно на фото потребує гарних рук. Кондиціонер працюе чудово не потребує в заправці. Звук магнітом чудовий
Продаю власне авто КІА Оптіма (гібрид) 2012 р.випуску. Дуже комфортне та економне авто в максимальній комплектації. Приємний салон в світлій шкірі з підігрівом та охолодженням. Ходова в нормальному стані. Двигун та АКПП працюють без нарікань. Авто щодня на ходу. Більше деталей по телефону. Торг біля авто при огляді. Перекупів прохання не турбувати (продаж не спішно).
"Запас ходу 450 але зможе й 550км //залежить від стилю водіння// з Австрії. Є фаркоп та заводська розетка 220, русифікована мультимедіа, система тримання в полосі, система запобігання зіткнення, карта по всій Європі включно з Україною, адаптивний круїз,всі підігріви, електро зеркала, підсвітка зовнішніх дверних ручок та багато чого іншого. Два комплекти резини. Експлуатація та VIN 2021 рік. Салон комбінований шкіра тканина"
Авто в дуже хорошому стані, багато роботи зроблено, тільки зроблена ходова частина + замінили колодки, 1 тис/км тому зроблено ТО газу (газ вписаний у тех,пас), по машині жодних питань немає Можливий торг
Потребує після аварійного ремонту ходової та кузова лівої сторони. Ланжерон не пошкоджений Інжекторна Продається, бо немає коштів на ремонт
Куплений в 2022 для вирішення логістичних завдань підрозділу. На зараз потреба відпала. Стоїть під горіхом. За час використання замінив ГБЦ на нову. За одно ремені роліки. З питаннями краще писати на What’s up. Показати зможу тільки на вихідних в інші дні ні як.
Перекупи, торгові площадки та інші бізнесмени, прошу не турбувати !!!! Продаю свою ластівку в хороші руки. Водила сама, обслуговувала вчасно. Машина доглянута, в гарному стані. Буде надійним та вірним другом. Опис : На сонці -блищить, в темноті - сяє, красіва з усіх боків, як не глянь. На червоний стоїть, на зелений їде, як тиснеш газ, каже фурррр і мчить. Трошки коцаний бампер, і є деякі подряпини. На швидкість не впливає, але торг обіцяю хороший, якщо будете купувати 😉
Документи в повному порятку. Авто було в чюдовому стані до ДТП. Ходова, двигун, коробка передач не постраждали. Всі питання по телефону, додаткові фото по запиту.
продаю робочу машину заводица роботає є нюанси машина не нова все остальне за телефоном **********
Машина у ДТП не була в рідному кльорі.Доглянутий салон, в салоні непалили. Своєчасно обслуговувалась рідний пробіг
Продам власний автомобіль, безпека ціла.Фарбувалося праве переднє крило, та замінений передній бампер.Всі запчастини оригінал.
Автомобіль в одного власника. Без ДТП. 80 000 пробігу по Києву, 80 000 по Швейцарії. Є сигналізація з можливістю віддаленого старту двигуна, GPS-трекінг. AppleCar Play.
