- 143 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.58 л.
- Автомат
Офіційний. Максимальна комплектація. Цілий. Рідний пробіг. Вкладень не потребує.
Офіційний. Максимальна комплектація. Цілий. Рідний пробіг. Вкладень не потребує.
1й власник з салону. Офіційний, без ДТП, весь у рідній фарбі, все в оригіналі. Додатково: 4 шини зима, захист двигуна, докатка. Сервісна книжка.
Офіційне авто, максимальна комплектація, обслуговувалось на офіційному сервісі KIA. Всі питання по телефону, торг. Авто майданчикам не турбувати.
Автомобіль пригнаний із Кореї. Фактично без пробігу Україною. Дизельний двигун 2.2 (потужність в межах 200 кінських сил) в парі з автоматичною коробкою передач (класичний гідротрансформатор). Пробіг 126750 км. Шикарна передмаксимальна комплектація - шкіряний світлий салон, пам?ять водійського сидіння, 2 люки, підігрів і вентиляція передніх сидінь, підігрів руля + підігрів другого ряду сидінь. Багатозонний клімат контроль. Задні двері з електро приводом + електро привод багажника. Сидіння третього ряду складаються в нішу підлоги і утворюється просторий багажник. Оптика лінзована з біксеноном і протитуманками, є передні і задні парктроніки + камера заднього огляду. R19 легкосплавні диски, автоматичне складання дзеркал. Готовий до перевірки на СТО в Києві перед покупкою. Дзвоніть.
Причина продажу: сімейні обставини (якщо буде потреба копнути цю тему - розповім деталі). Ідеальний сімейний автомобіль, коли у тебе є родина, ти постійно готовий кудись комфортно їздити. Формат паркетника, де завжди сідаєш та їдеш із задоволенням. Витрати палива: 9-10-11 л - місто, світлофори, тягнучки (адекватний рух, без різких вибриків, без диких стартів на світлофорах і т.і.); 7,8 - 8,2 л - місто - передмістя (Буча - Київ - Буча); 6 - 6,5 л - траса, більш-менш дальні подорожі (Буча - Біла Церква або Буча - Львів, Буча - Яремче, наприклад). Планові ТО автівка проходить завжди за планом, кожні 8-10К км. Востаннє ТО провели в березні 2026 на відмітці 117.580 км, результат: від майстра СТО зауважень не було (на щастя). Замінили мастило, всі фільтри + про всяк випадок, перевірили ходову = жодних підтікань, запотівань і т.і. Колодки замінено в січні 2025 року (планова заміна, згідно регламенту та порад на СТО). Взагалі під час руху всі елементи - двигун, кондиціонер, кермо, коробка - працюють належним чином. Нюанси щодо подряпин дверей видно на світлинах. Зроблю знижку на ці моменти покупцеві, бо не хочу щось "сховати" (нехай вже новий власник зробить так, як вважає за потрібне). Літня гума: бігає свій третій сезон (купив в квітні 2024). Зимова гума: нормальний стан, зиму відкатав без заносів і т.і. Кондиціонер: охолоджує чудово, при цьому потужність двигуна не втрачається. Те саме і з пічкою та підігрівом керма, сидінь: все функціонує так, як має функціонувати. ТО, розвал-сходження, перевзування: все згідно регламентів. АЗС: лише заправка на Окко, WOG, Klo або ще була колись ANP. Готовий до будь-якої перевірки на будь-якому СТО. Дивимось разом - разом приймаємо рішення щодо суми продажу. ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЙДАНЧИКІВ ТА ПЕРЕКУПІВ: будь ласка, не пропонуйте неадекватні варіанти. Є бажання продати машину в хороші руки, щоб її продовжили доглядати так само, як я зараз це роблю.
Клімат контроль, підігрів всіх сидінь, підігрів керма, мульти-кермо, датчик світла, камера заднього виду Офіційний автомобіль Пробіг 62 тис.км Технічно в чудовому стані Салон чистий, доглянутий Сигналізація Диски Гарна гума Потребує ремонту по кузову
Чудовий автомобіль. У власності з серпня 2020 року. Купувався для себе. Технічно в доброму стані. Двигун, коробка, роздатна та ходова працює чудово без нарікань, багато чого замінено. З 2019 року кожне ТО, заміна вузлів і агрегатів зафіксовано документально. На 260 тис. км. (наприкінці 2021 року) проведено обслуговування двигуна (замінені усі привідні ланцюги та складник до них), заміну паливних форсунок, реставрацію турбіни та багато іншого (все задокументовано). По кузову є моменти, вказані на фото. Рама без корозії. Кондиціонер працює. З початку 2024 року автомобіль більшу частину стоїть у гаражі, пробіги малі - по місту. Продаж у зв'язку з заміною на менше авто. Торг помірний біля капота.
Не фарбована не бита Два комплекта резини Вся сервісна історія один власник Машина проходила всі сервісні ТО в часно
Продаємо свою (сімейну) 7-місну машину, якою володію майже 4 роки. Авто із США. VIN-код відкритий. Наразі такий великий і потужний автомобіль нам просто не потрібний - на ньому немає куди їздити. Авто дуже потужне і динамічне, повний привід, що підключається, спорт-режим, дуже помірне споживання палива як для двигуна такого об'єму і машини такого розміру (8/11/13). Реально машина на трассі бере від 8 літрів пального! В авто справді дуже малий пробіг 65500миль . на ньому всього 2 рази виїжджали за межі київської області + більшість часу в сім’ї було 2 авто. Встановлено сигналізацію з функцією блокування двигуна та дистанційного запуску двигуна, є камера задньго виду, партронік, підігрів передніх сидінь, гарна акустика, третій ряд сидінь. Машина на зимовій гумі. По машині є косметичні недоліки: тріщина на лобовому склі, отримана в результаті попадання на трассі гравію з-під фури 3 роки тому (скло рідне тому не замінювали, так весь час і їздимо, інші зовнішні недоліки вказую на фото. Панове перекупи/автобізнесмени – ласкаво прошу на переглядини даного авто, якщо маєте інтерес . За весь час эксплуатації технічно по авто НУЛЬ прблем! Газ ніколи не встановлювався! Машину продаємо як є нічого не приховуючи й не готуючи її до продажу . Продаж не є терміновою. На всі додаткові питання стосовно авто відповімо по телефону. Майданчикам переконливе прохання не турбувати.
Власне авто від.
Автомобіль придбаний у офіційного дилера в місті Київ 21.09.2021р. Не битий та не фарбований ( готовий до перевірки будь яким приладом ). Жодна деталь кузова не крутилась та не знімалась. Всі вікна рідні, в тому числі і лобове ( без тріщин ). Один власник. Одна реєстрація. Оригінальний пробіг 71 тис. км. ( готовий до перевірки будь яким приладом). Сервісна книжка. Салон в гарному стані. Дуже дбайлива експлуатація. Зберігання лише в підземному паркінгу. Два ключа. Максимальна комплектація. Автомат. Шкіра. Car Play/ Android auto. Система доступу без ключа. Кнопка start/stop. Підігрів лобового вікна. Клімат контроль. Круїз контроль. Підігрів керма. Підігрів сидінь ( передніх та задніх). Повний електричний пакет. Електричні дзеркала з підігрівом та електричним приводом. Датчик світла. Датчик дощу . Датчик тиску в шинах. Заводська мультимедійна система з сенсорним екраном. Мультифункціональне кермо. Камера заднього виду. Передній та задній парктронік. Заводське лед світло. Додатково встановлено захист двигуна. Тонування вікон. Капіталовкладень не потребує.
Продам Кіа,Авто в доброму стані,Все працюю кондиціонер заправлений,Білед лінзи,Газ 4 пок,торг біля машини...З тупими за питаннями типу за 4000 не турбуйте.
Всі питання по телефону.
Офіційне, доглянуте авто. Придбане в автосалоні, всі ТО виключно на КІА . Чесне та прозоре авто, без підводного каміння. Велике прохання не забирати час нереальними пропозиціями.
Доглянутий до дрібниць. Комфортний, просторий седан на щодень. Нові шини 2 комплекта. Новий ланцюг. Чудовий варіант на щодень. Запрошуємо на тест-драйв. Є можливість огляду на будь-якому СТО. Придбати можливо як за готівку так і в кредит чи лізинг. Місто Київ, вул. Столичне шосе Автосалон One Auto (Центральний Авторинок) Купуй перевірене авто в One Auto.
Авто в гарному стані, в дтп не було, нещодавно зроблена додаткова антикорозійна обробка, тонування, сигналізація, Bearlock, зимові шини на дисках в комплекті, один власник,
Власний, сучасний, потужний та максимально комфортний автомобіль. Двигун турбовий 284 к.с. не варто навіть порівнювати зі 191 к.с., зовсім інший характер!!! При цьому навіть при агресивній їзді доволі помірні витрати пального (10-11 л по місту Києву завдяки запасу потужності). Дружина водить спокійніше - 9,5л на 100 км. Трасса 130 км/год - 8 л/100 км. Замовляли зі Штатів для себе, перша та єдина власниця - моя дружина. Модний сірий колір! Максимальна комплектація, є все! Все працює так як треба, всі функції дістроніка, електроніка, коробка та двигун - плавно та не чутно. Шкіряний салон, люк, панорама в декілька положень, заводське тонування, сліпі зони, камера та парктроніки, карбонові елементи інтер'єру, сенсорне керування мульти-медійним блоком, безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, старт-стоп, бездротова зарядка телефону, USB-слоти також додатково в бічних частинах сидінь, адаптивні фари, капітанські сидіння другого ряду, додатковий третій ряд, попередження про втому, утримання в полосі, системи стабілізації, адаптивний круїз, запобігання зіткненню та безліч інших функцій. Взута в новесеньку зимову гуму, та є літня рідня з Америки (літня на сезон, не дуже...). Супер технологічне авто! Автомобіль взагалі без претензій! Все працює на відмінно!
Kia Optima 2.4 GDI, 2019 рік Автомобіль пригнаний зі США рік тому з пробігом 94 тис. км. Зараз пробіг 110 тис. км (проїхав ~16 тис. км, з них ~8 тис. км по Європі по трасах). 🔹 По техніці ідеальний стан — вкладень не потребує 🔹 Двигун працює рівно, масло не бере 🔹 Коробка перемикає плавно, без ривків 🔹 Ходова частина без зауважень 🔹 Обслуговування кожні 8–10 тис. км (масло, фільтри) Авто приганялось для себе, не на продаж. Експлуатувалось бережно, в основному трасовий пробіг. З США було після вандалізму (пошкоджений замок запалювання) — замінено в Україні. ✅ Жодна деталь не фарбувалась ⚠️ Є косметичний нюанс — подряпини на даху (отримані при транспортуванні з США в Україну) Машина дуже подобається, продаю у зв’язку з тим, що наразі тимчасово знаходжусь у Європі. Автомобіль повністю справний, без прихованих дефектів. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Схоже пробило прокладку. води в циліндрах не бачу. не бачу і в маслі але виталкує воду коли крутиш. Троїть не заводиться. Переоформлення. Не телефонуйте тільки тут або вацап чи вайбер.
Білий перламутр.Не битий. Нові амартизатори. Нова зимова гума. Нові колодки. Мотор після ремонту з заміною насоса без баланс валів. АКПП без зауважень. Клімат все нове. У фарах лед. Салон в гарному стані. 10 подушок безпеки. Витрата палива 8-11 літрів. По електриці все працює без зауважень. Є літня нова гума. Масла фільтра розхідники нові. Авто сідай і катайся.
