- 114 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Власний, сучасний, потужний та максимально комфортний автомобіль. Двигун турбовий 284 к.с. не варто навіть порівнювати зі 191 к.с., зовсім інший характер!!! При цьому навіть при агресивній їзді доволі помірні витрати пального (10-11 л по місту Києву завдяки запасу потужності). Дружина водить спокійніше - 9,5л на 100 км. Трасса 130 км/год - 8 л/100 км. Замовляли зі Штатів для себе, перша та єдина власниця - моя дружина. Модний сірий колір! Максимальна комплектація, є все! Все працює так як треба, всі функції дістроніка, електроніка, коробка та двигун - плавно та не чутно. Шкіряний салон, люк, панорама в декілька положень, заводське тонування, сліпі зони, камера та парктроніки, карбонові елементи інтер'єру, сенсорне керування мульти-медійним блоком, безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, старт-стоп, бездротова зарядка телефону, USB-слоти також додатково в бічних частинах сидінь, адаптивні фари, капітанські сидіння другого ряду, додатковий третій ряд, попередження про втому, утримання в полосі, системи стабілізації, адаптивний круїз, запобігання зіткненню та безліч інших функцій. Взута в новесеньку зимову гуму, та є літня рідня з Америки (літня на сезон, не дуже...). Супер технологічне авто! Автомобіль взагалі без претензій! Все працює на відмінно!
