- 257 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.2 л.
- Автомат
Продаю свій власний автомобіль, в користуванні він з жовтня 2024 року. За весь час експлуатації проблем з авто не було. Все розхідники мінялися своєчасно та якісними виробниками. Ходова, гальмівна система, все поміняно. До двигуна проблем не має турбіна дує, масло не їсть. Заміна масло відбувається тільки оригінальним мастило раз на 7 500 км. Стоять Бі-Лед в головному світлі та задні ходові вогні встановлений Лед(по заводу). Комплектація максимальна що була в цьому модельному рядові, а саме: Панорама; Підігрів передніх та задніх сидінь; Вентиляція передніх сидінь; Електро регулювання передніх сидінь з пам'яттю сидіння водія; Електро складання бокових дзеркал; 2-х зоний клімат контроль (відверто при -20 на подвір'ї, виставляв саме більше на 20 градусів і сидів у фотболці) дуже добре; 10 дюймовий планшет з Андроїд авто та Кар плейом з якісними динаміками у кількості 9 шт. та саббуфером у багажнику; Круїз-контроль; Утримання в полосі; Автоматичне світло з адаптацією; Підключення телефону до авто; Великий навіть дуже великий багажник; І багато інших асистентів присутні в даному авто. Від себе добавлю одне, задоволення від економічності, від водіння авто ви отримуєте. Колеса: літо - 255/50 R19, зима - 235/60 R18. Деталі розповім при зустрічі або під час телефонної розмови.
