- 190 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.2 л.
- Автомат
Я власник авто вже 6,5 років (другий власник з салону). Автомобіль був придбаний в салоні в Україні в 2014 році Всі СТО робилися за регламентом. Автомобіль повністю доглянутий і не потребує ніяких вкладень. Встановлена двостороння сигналізація StarLine. Встановлені дорогі Bi-LED фари (дуже якісне світло). Повний привід. Коробка автомат. Підігрів керма. Гаражне зберігання. Оригінальний пробіг Встановлене дзеркало з камерою заднього виду (дуже зручно при паркуванні). Є режим «ECO» для економії пального. Передній та задній відеореєстратори. Є оригінальна решітка радіатора
