- 453 тис. км
- Березівка
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Машина технічно справна, постійно на ходу. Працює тихо без жодних посторонніх звуків, масла не споживає. ГБО 4 покоління офіційно зареєстроване. Косметично є різні дрібниці, притаманні таким рокам. Салон чистий, охайний. Хоч візуально машина і схожа на Ланос, спільного в них немає нічого. По-перше, вона класом вище, тобто більша за розмірами (по всіх параметрах), просторіший салон, по-друге, конструктивно зовсім інша і вона корейської збірки, по-третє, комфортніша, має незалежну підвіску і крупніші колеса, при цьому в утриманні не дорожче того ж ланоса. Два комплекти коліс, зимова і літня гума на стальних дисках. Зима 185/70-14. Літо 195/60-15. Володію машиною 3 роки, в ДТП не потрапляв, але до мене удари по машині були, в деяких нюансах це помітно, проте нічого критичного, на швидкості йде впевнено, гуму не їсть. Рік тому капітально поварена. Вартість обслуговування мінімальна, там нема чому ламатись, до того ж всі деталі надійні і, зважаючи на те, що це КІА, все коштує недорого, а купувати китайські аналоги запчастин немає сенсу, адже ціна відрізняється не сильно, краще поставити хорошу деталь і не боятись, що вона зламається. Реальний розхід газу: по трасі 8 - 8.1 л, в місті 10 -11. Із недоліків: не працює кондиціонер, під клапанною кришкою протікає масло.
Капітальний ремонт двигуна ходової, після ремонту пробіг 10 тис. Більше деталей по телефону.
Надійне та не дороге в обслуговуванні авто! Кондиціонер працює, холодить гарно! 13.08.2025 року замінено мастило в двигуні, фільтра (масляний, повітрянний та салону), замінені передні гальміівні колодки! Акумулятор був замінений у листопаді 2024 року! Стан авто видно на фото!
Продам авто по ходовій та двигуну питань нема по кузову видно на фото потребує гарних рук. Кондиціонер працюе чудово не потребує в заправці. Звук магнітом чудовий
Технічно все справне, масло не бере, кондиціонер холодить справно. Розхід 8,5-8,8 л.
Продам или обмен, мотор, ходовая, коробка все хорошо, за машиной следил, стоит газ, вписан в та, по документам все хорошо.
технічно справна кожен день на ходу, більш детально по телефоні.
Автомобіль в гарному стані,за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном Юрій
Власне авто. Обслуговування авто здійснювалося «для себе» Є підкраси, скло все рідне. Інжекторне ГБО четвертого покоління. Фаркоп підсилений, з'ємний. Магнітола Kenwood, фірмова. Стойки нові, задній кліренс збільшений. Система OBD2 (підключення смартфону до блока управління). Комплект зимової резини на дисках.
