- 280 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам срочно деталі по телефону хороший торг присутній!!!
Продам срочно деталі по телефону хороший торг присутній!!!
Продам Кіа сефия 2, 2004 року. По кузову не гнила, днище повністю ціле мотор не димить, тільки поміняв мастило і грм. Коробка плавна, нічого не вибиває! По ходовці нові шарові, наконечники, підшипники ступиці, задні амортизатори. Ходова зроблена! Резина літо, остатку процентів 60. Гідрач працює, робилась рейка, нічого не тече! Кондиціонер працює. По електриці все світиться, гарне світло. Музика кенвуд, грає дуже добре. Акумулятор новий. Сігналізація. Багато було вкладень в авто, сів і поїхав, вкладень не потребує зовсім. Любе оформлення.Набагато краще класу ваз, ланос! Їздив нею на роботу на западну, зараз вже не потрібна. Можливий обмін, пропонуйте! Торг біля капоту.
Машина в якісному стані.Оцинкований кузов.Не бита,не була фарбована,не варена.Пробіг рідний.Я другий власник з 2010 р.Сервісна книжка.Два комплекта ключей.Торг.
Машина технічно справна, постійно на ходу. Працює тихо без жодних посторонніх звуків, масла не споживає. ГБО 4 покоління офіційно зареєстроване. Косметично є різні дрібниці, притаманні таким рокам. Салон чистий, охайний. Хоч візуально машина і схожа на Ланос, спільного в них немає нічого. По-перше, вона класом вище, тобто більша за розмірами (по всіх параметрах), просторіший салон, по-друге, конструктивно зовсім інша і вона корейської збірки, по-третє, комфортніша, має незалежну підвіску і крупніші колеса, при цьому в утриманні не дорожче того ж ланоса. Два комплекти коліс, зимова і літня гума на стальних дисках. Зима 185/70-14. Літо 195/60-15. Володію машиною 3 роки, в ДТП не потрапляв, але до мене удари по машині були, в деяких нюансах це помітно, проте нічого критичного, на швидкості йде впевнено, гуму не їсть. Рік тому капітально поварена. Вартість обслуговування мінімальна, там нема чому ламатись, до того ж всі деталі надійні і, зважаючи на те, що це КІА, все коштує недорого, а купувати китайські аналоги запчастин немає сенсу, адже ціна відрізняється не сильно, краще поставити хорошу деталь і не боятись, що вона зламається. Реальний розхід газу: по трасі 8 - 8.1 л, в місті 10 -11. Із недоліків: не працює кондиціонер, під клапанною кришкою протікає масло.
Капітальний ремонт двигуна ходової, після ремонту пробіг 10 тис. Більше деталей по телефону.
В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Гарний зовнішній вигляд! Встановлене ГБО! Документи в порядку! Вчасне обслуговування! Доглянутий салон! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Під час мого користування авто ДТП не було, а що було до мене невідомо. Маю на авто генеральне доручення. Потрібен косметичний ремонт. за деталями телефонуйтеан
двигун 1.6 газ/бензин,АКПП,вкладень не потребує,кондиціонер працює,АБС,центральний замок,сигналізація,мультилок,велюровий салон,+6 зимових шин на дисках,електро скло підйомники,електро регулювання фар,заводиться з півтика,гаражне зберігання,т.о. робилось вчасно
НЕ НА ХОДУ. Потребує ремонту або продам на запчастини. З обов?язковим переоформленням на нового власника. По тех.паспорту НЕ ПРОДАЮ. На повідомлення рідко відповідаю. Краще дзвонити
Перед тим як телефонувати обов’язково перегляньте відео та уважно прочитайте опис. У відео показано та розказано всі нюанси. Питання, відповіді на які вже є у відео чи тексті, не розглядаю. Про авто: На мені генеральне доручення. Газ/бензин. Є новий радіатор, новий АКБ, перебраний газовий редуктор. Зимова резина. Автомобіль у мене 3 роки, продаю через покупку іншого. Страхівки немає. Недоліки: ЛКП у посередньому стані. Панель змінила колір. Гофра на глушнику потребує заміни. Є підкраси балончиком. Є підшпакльовані місця та інші дрібні недоліки. По факту: Авто на ходу, газ/бензин працюють справно. Регулярно їздив на Київ. Нещодавно пригнав у Малин. Місцезнаходження: Авто у місті Малин, у гаражі. Показ тільки за попередньою домовленістю. Я сам перебуваю в Києві. Їздити просто для показу не буду. Якщо авто підходить приїжджаєте в Малин з коштами, оглядаєте, і за потреби я приїду для оформлення передоручення. Можливий обмін також на 2-осний легковий прицеп.
Продам хороше,надійне авто Кіа Сепфіа.Мотор 1.6 газ/бензин працює супер.Коробка 5-ти ступ також без нарікань.Кондиціонер працює.Хороша літня резина.Рідний пробіг 265тис.Е не значні моменти по кузові.На фото показав.Любий вид переоформлення.
телефонуйте з питань, авто не на ходу, потрібно прикласти руки та гроші ??? Немає іскри, зламався датчик Холла, також відключений бензиновий насос і форсунки, працює тільки на газу, димить , тому що потрібно замінити кільця та маслознімні ковпачки. У багажнику лежить нова граната права, немає часу відремонтувати. ПРОХАННЯ БЕЗ ГРОШЕЙ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ І НЕ МАРНУВАТИ СВІЙ І МІЙ ЧАС
Продам авто по ходовій та двигуну питань нема по кузову видно на фото потребує гарних рук. Кондиціонер працюе чудово не потребує в заправці. Звук магнітом чудовий
Продам или обмен, мотор, ходовая, коробка все хорошо, за машиной следил, стоит газ, вписан в та, по документам все хорошо.
Авто на повном ходу , мотор зроблений 10000 км після ремонту, ходова перебрана нічого не стучить не скрипить коробка не гудить не вибиває нова резина в круг зіма є літо два нових і два поношених звертайтесь за телефоном.
технічно справна кожен день на ходу, більш детально по телефоні.
Машина в гарному стані. Сів, і поїхав. На ходу.
Машина у відмінному стані, багато років в одних руках, обслуговувалась вчасно. Кузов цілий, без іржі, двигун шепоче, масло не бере, ходова в нормі, на свiжiй гумі. Дуже динамічна, витрата 6-7л на 100 км. Чистий охайний салон, вся електрика працює. Люк не тече, підсилювач керма, передні та задні ел. склопідйомники, центральний замок, сигналізація тощо. Технічно обслужена, вкладень не вимагає, можливий будь-який вид переоформлення.
