- 300 тис. км
- Лугини
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
дзвоніть все розповім
дзвоніть все розповім
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі, в робочому стані. Деталі по телефону
Автомобіль на ходу, працює справно, кожен день пересуваюсь на ній, в володінні з жовтня місяця 2025, на себе не оформлював( бо тимчасові права) зв?язок для переоформлення є, проблем не буде з цим, готовий до торгу, машина з нюансами, але їздити можна кожен день, нюанси видно по фото, на всі питання відповім (Сидіння пасажира стоїть від Мерседеса w210, можу віддати старе або ще одне водійське для пари) На машині 2 покоління газу (працює)
Продам своє авто. Я власник більше 3 років. В гарному технічному стані. Капіталовкладень не потребує. Кожного дня на ходу. Обслуговування проводили вчасно. Гур, кондиціонер, пічка ітд, працює справно. Мотор масло не бере, не троїть. 1.5 л газ/бенз. Нова літня резина. Детальніше дзвоніть. Всі нюанси на фото.
Машина на кожен день,повністю готова до зими,стоїть зимня резина,новий акумулятор, замінено 4 амортизатори,опори та втулки стабілізаторів,задні пружини, ремінь ГРМ,масла двигуна і коробки,нове щеплення в зборі, замінено всі сальники коробки і двигуна,залишились зварювальні малярні роботи які на експлуатацію не впливають також новий головний циліндр і вакуумний підсилювач гальм
Продам не на ходу звертатись за тел
Продам на розборку,авто на ходу але потребує зварювальних робіт,заводиться і їде!можливо когось зацікавить!авто давно стоїть без діла,варити не маю часу і змоги так як постійно на роботі!
потрібно обробити пороги і арки 2
Ходова, мотор, коробка зчеплення — у повному порядку, кузов на 3, дивитися на Авторынке
Автомобіль на ходу, потребує зварювальних робіт кузова (на фото) та глушника, подивитись до замків, та заміна акумулятора (не надійний) , страховка до квітня 2026, торг.
Машина на ходу ходова вся перебрана багато чого поміняне все працює добре дет за тел
Авто не на ходу пробита прокладка под гбц цина 1500?.
Авто на ходу, в роботі постій . По автомобілю все добре сів і поїхав. є рижики на задніх крилах
Машина на ходу,по ходовій все зроблено,стан сів і поїхав
Продам KIA в неплохом состоянии, экономная, ничего серьёзного делать не нужно. Реальному покупателю торг
Реальному покупцю торг!!! Їздить кожного дня. Поварена. Вписане ГБО. Дзвонити на другий номер!!!
Продам надійне авто, у доброму стані. Двигун, коробка, ходова вкладення не потребує. По кузову е невеликі подряпини. Торг. Всі питання по телефону. Всім доброго придбання.
Продам власне авто. Інжектор 16 Кл. 90к.с. Авто у власності четвертий рік, двигун, КПП, ходовка в доброму стані. Е питання по кузову ( рижики, мятини ), на фото видно, бампер є на заміну. Причина продажу, друге авто у власності.
