- 240 тис. км
- Краматорськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто не на ходу пробита прокладка под гбц цина 1500?.
Авто не на ходу пробита прокладка под гбц цина 1500?.
Авто на ходу, в роботі постій . По автомобілю все добре сів і поїхав. є рижики на задніх крилах
Технічно все справне, масло не бере, кондиціонер холодить справно. Розхід 8,5-8,8 л.
Машина на ходу,по ходовій все зроблено,стан сів і поїхав
Продам або обміняю на інше авто Kia Sephia II 2004 р.в. у робочому стані. Скоріше за все, треба буде ремонтувати двигун. Можливий торг. Звертатися за тел.: – Анатолій.
Продам KIA в неплохом состоянии, экономная, ничего серьёзного делать не нужно. Реальному покупателю торг
Реальному покупцю торг!!! Їздить кожного дня. Поварена. Вписане ГБО. Дзвонити на другий номер!!!
Продам надійне авто, у доброму стані. Двигун, коробка, ходова вкладення не потребує. По кузову е невеликі подряпини. Торг. Всі питання по телефону. Всім доброго придбання.
Продам власне авто. Інжектор 16 Кл. 90к.с. Авто у власності четвертий рік, двигун, КПП, ходовка в доброму стані. Е питання по кузову ( рижики, мятини ), на фото видно, бампер є на заміну. Причина продажу, друге авто у власності.
авто повністю поварене нові оцинкований пороги оброблено дно вілкором.Нові тормозні передні диски и задни барабани та колодки покругу. Гума зима.Нове лобове скло,ще на гарантии.стоить ГБО.
Торг Обмін з моєю доплатою Бажано писати і дзвонити на Telegram,Viber Тільки з повним переоформленням.
Продам или обмен, мотор, ходовая, коробка все хорошо, за машиной следил, стоит газ, вписан в та, по документам все хорошо.
Авто на повном ходу , мотор зроблений 10000 км після ремонту, ходова перебрана нічого не стучить не скрипить коробка не гудить не вибиває нова резина в круг зіма є літо два нових і два поношених звертайтесь за телефоном.
Kia Sephia на ходу з переоформленням 97 1.5 інжектор. Гідроуселювач, кпп механіка 5-ст. На ходу, має доїхати куди завгодно. Причина продажу купили автомобіль свіжіший. Технічно без критичних зауважень, Мотор не димить, не стукає, працює рівно, рідний пробіг 250 тис, мотор інжекторний, Коробка без зауважень. перемикає, Не вибиває. Гальма гальмують. Кермо з гідроуселювачем,, Навіть кондиціонер є, Не особливо холодить, але є, Двигун рідний, на заводі ставився з мазди 323. і коробка від неї ж. Запотівання на двигуні природно є. 5000 км назад заміна ГРМ, помпи, ролика За доками порядок, переоформлення.Є зауваження по кузову, склянки і днище не відпадають. Арки, пороги вимагають уваги, можна так їздити, на швидкість не впливає Нюанси по кузову, не маскував шпаклівкою та фарбою. Все як є, у рідній фарбі. Без дтп та шпаклівки. Скло все рідне, лобове без тріщин. Склопідйомники їв, електрика вся робоча, окрім дзеркал, музика грає, грубка дме. є фаркоп. 140 їде із причепом. Бажано замінити передні важелі, або підварити, оскільки теж мають корозію, але якийсь час можна і так поїздити, на розбиранні коштують недорого. Начебто все описав, якщо зацікавить пишіть, дзвоніть.
технічно справна кожен день на ходу, більш детально по телефоні.
Автомобіль в гарному стані,за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном Юрій
Авто на ходу, але потрібно приділити увагу. Двигун, поміняти маслоз'ємні ковпачки, та можливо підкинути кільця, кільця віддам з авто. По ходовці тарабанять втулки тяги стабілізатора. По кузову арки пороги, на фото видно. Встановлено 2din магнітола, камера заднього огляду. З переоформленням, газ вписаний. Страховка до травня 2026 року. По додатковим питанням телефонуйте...
