- 330 тис. км
- Старокостянтинів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина на повному ходу. Замінені пороги. Масло не бере, коробка не виє. Свіжа страховка. Всі деталі писати на вайбер. Дам телефон власника.
Машина на повному ходу. Замінені пороги. Масло не бере, коробка не виє. Свіжа страховка. Всі деталі писати на вайбер. Дам телефон власника.
Продаю авто, стан хороший усі питання по тел. Гарантія по авто. Я, жива людина). Описувати не буду багато бо не повірите. Все по факту.
Машина на ходу, але можливі вкладення, можлива оплата по безготівковому розрахунку з ПДВ
Продаю своє авто, на ходу, газ/ бензин, помити, підфарбувати та готова до пригод.
машина на ходу ходовка резина нова акумулятор новий трішки піддимлює на обмін буде дорожче
Продам авто, пробіг 59000 км, пробіг вказано двигуна (там стоїть новий двигун був придбаний новим), електро пакет(склопідйомники всі, електро регулювання дзеркал), поміняний грм, помпа, новий радіатор охолодження, на підхобі заміна масла двигуна(на 61 тисячу) гідропідсилювач керма, два комплекти ключів, гума зима, багажник на даху, евоковрики, газ-бензин(вписаний в техпаспорт, але не стоїть установка газова), всі питання по телефону, або пишіть.
Продам Кіа сефия 2, 2004 року. По кузову не гнила, днище повністю ціле мотор не димить, тільки поміняв мастило і грм. Коробка плавна, нічого не вибиває! По ходовці нові шарові, наконечники, підшипники ступиці, задні амортизатори. Ходова зроблена! Резина літо, остатку процентів 60. Гідрач працює, робилась рейка, нічого не тече! Кондиціонер працює. По електриці все світиться, гарне світло. Музика кенвуд, грає дуже добре. Акумулятор новий. Сігналізація. Багато було вкладень в авто, сів і поїхав, вкладень не потребує зовсім. Любе оформлення.Набагато краще класу ваз, ланос! Їздив нею на роботу на западну, зараз вже не потрібна. Можливий обмін, пропонуйте! Торг біля капоту.
дзвоніть все розповім
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі, в робочому стані. Деталі по телефону
Автомобіль на ходу, працює справно, кожен день пересуваюсь на ній, в володінні з жовтня місяця 2025, на себе не оформлював( бо тимчасові права) зв?язок для переоформлення є, проблем не буде з цим, готовий до торгу, машина з нюансами, але їздити можна кожен день, нюанси видно по фото, на всі питання відповім (Сидіння пасажира стоїть від Мерседеса w210, можу віддати старе або ще одне водійське для пари) На машині 2 покоління газу (працює)
Машина в якісному стані.Оцинкований кузов.Не бита,не була фарбована,не варена.Пробіг рідний.Я другий власник з 2010 р.Сервісна книжка.Два комплекта ключей.Торг.
Продам срочно деталі по телефону хороший торг присутній!!!
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Продам своє авто. Я власник більше 3 років. В гарному технічному стані. Капіталовкладень не потребує. Кожного дня на ходу. Обслуговування проводили вчасно. Гур, кондиціонер, пічка ітд, працює справно. Мотор масло не бере, не троїть. 1.5 л газ/бенз. Нова літня резина. Детальніше дзвоніть. Всі нюанси на фото.
Машина технічно справна, постійно на ходу. Працює тихо без жодних посторонніх звуків, масла не споживає. ГБО 4 покоління офіційно зареєстроване. Косметично є різні дрібниці, притаманні таким рокам. Салон чистий, охайний. Хоч візуально машина і схожа на Ланос, спільного в них немає нічого. По-перше, вона класом вище, тобто більша за розмірами (по всіх параметрах), просторіший салон, по-друге, конструктивно зовсім інша і вона корейської збірки, по-третє, комфортніша, має незалежну підвіску і крупніші колеса, при цьому в утриманні не дорожче того ж ланоса. Два комплекти коліс, зимова і літня гума на стальних дисках. Зима 185/70-14. Літо 195/60-15. Володію машиною 3 роки, в ДТП не потрапляв, але до мене удари по машині були, в деяких нюансах це помітно, проте нічого критичного, на швидкості йде впевнено, гуму не їсть. Рік тому капітально поварена. Вартість обслуговування мінімальна, там нема чому ламатись, до того ж всі деталі надійні і, зважаючи на те, що це КІА, все коштує недорого, а купувати китайські аналоги запчастин немає сенсу, адже ціна відрізняється не сильно, краще поставити хорошу деталь і не боятись, що вона зламається. Реальний розхід газу: по трасі 8 - 8.1 л, в місті 10 -11. Із недоліків: не працює кондиціонер, під клапанною кришкою протікає масло.
Капітальний ремонт двигуна ходової, після ремонту пробіг 10 тис. Більше деталей по телефону.
