- 136 тис. км
- Богородчани
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Гарне та надійне авто в достатньо збереженому стані, охайний салон, . Газ бензин.
Економічний та комфортний варіант для міста. Встановлено ГБО 4 покоління, витрата газу — всього 9 л/100 км. Технічний стан: Двигун працює рівно, не димить, не троїть, масло не споживає. Ходова: У хорошому стані, без сторонніх шумів та стуків. Кузов: У нормальному стані, майже весь у рідній фарбі. Є природні сліди використання (сколи, подряпини і т.д). Комплектація: Кондиціонер Мультикермо 4 склопідйомники AUX / USB ГБО 4-го покоління Авто повністю на ходу та готове до перевірок.
Свіжо привезене авто з Швейцарії,охайне і сервіроване авто.Дуже гарно збережене .Технічно все працює ,автомат перемикається дуже плавно,масла і фільтра замінені,взута в зимову гуму. Дуже зручне для їзди по місту,особливо для дівчат,оскільки це хечбек,хоча багажне відділення досить в містке. Ну і економічне,як для 1.6 бензинового мотору в районі 7.5-7.8 л/100 км В загальному сів і поїхав.Докладніше по телефону
Купляв для себе. Пригнали з Німеччини з пробігом 57 тис. Зараз 84. Кузов не гнилий. Салон, потолок в гарному стані. Технічно проблем немає. Рідини весною 2026 замінені. Один раз попав під град, є незначні сліди. На місці можливий торг.
Автомобіль у гідному стані. ходова без зауважень.кондиціонер працює. двигун сухий знизу,зверху.турбіна дує.
Гарне та економне авто у доброму технічному стані . 2 Власник , авто пригнане із закордону першим власником є сервісна книжка , за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефона.
один власник з салону,рідний пробіг,без дтп,газ 4 покоління, не фарбована,комплект літньої резина на дисках в подарунок
Продам автомобіль в гарному стані. Один власник з 2011 року. Комплект зимової резини на дисках. Всі питання по телефону.
Автомобіль у відмінному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації. В ДТП не був. Газ вписаний у техпаспорт. Дуже економний і надійний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Зберігався в гаражі. Салон чистий та доглянутий, усе працює без зауважень.
