- 160 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Мій автомобіль. Я другий власник в україні. По авто все в порядку, але є деякі не значні нюанси, такі як: подряпини які можна зашліфувати, кермо подряпане (на фото видно), не працюють датчики сліпих зон, але іноді включаються (кажуть що це болячка в цих машинах). Купував для себе, поїздив рік і в зв'язку зі скороченням заробітньої плати, вимушений продавати і брати щось економічніше по розхіду палива (розхід 10-12л по місту і 7-8 по трасі). Ходова в порядку, нещодавно зроблений розвал. Машина просто шикарна, м'яко їдк, кермується чітко, їздити на ній один кайф. Дуже не хочеться її продавати, але на жаль вимушений. Краще пишіть, бо не завжди є можливість розмовляти по телефону. Краще усього пишіть на ватсап. Гарних покупок.
