- 158 тис. км
- Овідіополь
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль в гарному стані. без торгу.
автомобіль в гарному стані. без торгу.
Автомобіль брався з пробігом 178 тис. У 2017 році. За автомобілем слідкував, замінив комплект ГРМ, гальмівни диски передні та задні, новий стартер, мастило замінювалось на пробігу 5-7 тис. км. Технічно автомобіль справний, по кузову ззаду зліва на арці є вздуття, праве переднє крило фарбувалось, бампери фарбувались, капот фарбовано впала гілка, мається сигналізація та доводка скла. Стоїть ГБО, в якому стані зараз не знаю, коли купив проїздив на газі, мені не сподобалась динаміка, після того не користувався. Тільки переоформлення .
Автомобіль в нормальному стані є все для комфортної їзди, мотор та коробка працюють добре, мастило не їсть та не димить, кузов в гарному стані на свої роки, самий простий та надійний мотор 2.0 газ/ бензин. Мною було замінено всі 4 амортизатори передні тормозні дискі, всі сайлентбокі, ричагі,наконечники сцепленіе, новий газовий редуктор, новий акумулятор і так далі. Було дуже багато, грошей потрачено на технічний стан авто. Більш детально по телефону!
Продаю свого Маджентіса 2008 року. Пробіг рідний. Газ\Бензин. Розхід газу десь 11-12 л по місту. Двигун, коробка в МАКСИМАЛЬНОМУ порядку, масло не бере, працює рівно. В 2024 переоформив авто на дружину. Нещодавно замінив ступічні підшипники спереду, трубку кондиціонера, тормозні колодки(ще десь половина колодок точно є). Масло(Totachi 5w30) + фільтра заміняв восени, ще їздити тисяч 5 можна не дивлячись. Мотор сухий по кругу скрізь, не мию під капотом спеціально щоб було видно. Працює рівно як на бензині так і на газу. (газові фільтра теж міняв восени). Салон велюровий, не затертий, Вікна-рідні по кругу. Резинові килими. Задній парктронік. Клімат контроль (кондер заправлений). Торг на місці реальному покупцю. Не фарбована. Не бита. Кому треба добротний, достатньо великий автомобіль, + не дорогий в обслуговуванні, з рідним не великим на свої роки пробігом-телефонуйте. Глянути можна в Києві : Позняки, Дарницька площа, Комфорт таун. Переоформлення повне, в МРЕО.
Kia Magentis 2008 | 2.0 автомат Машина робилась для себе, багато чого вже зроблено: нові диски і колодки по кругу замінений передній підрамник мінявся піддон коробки масло в коробці мінялось регулярно двигун обслуговувався вчасно обслужені передні шарові і наконечники По техніці все нормально, їде добре. По кузову є невеликі нюанси, нічого критичного. Звоніть або пишіть у Viber — відповім на всі питання.
Авто в доглянутому стані, мотор, коробка, ходова ніяких зауважень нема. Авто кожен день на ходу. Є незначні нюанси по кузову, на фото видно!! Кондиціонер працює. Газ вписан в техпаспорт.
Кіа Маджентіс 2007 року випуску. Стан автомобіля сів і поїхав. У володінні пів року. Купував як робочий автомобіль на короткий час. За цих пів року було замінено акумулятор, замінено щеплення, цеп ГРМ, гофра і відреставрована рульова рейка. + відрегульовано клапана. Салон охайний. Одразу після покупки проводив хімчистку. Газу нема і не було. більш детальна інформація за телефоном. На обліку на дружині. номера ВС.... ще від попереднього власника. не міняв при переоформленні за відсутності необхідності.
Гарне та надійне авто. Технічно без зауважень. Авто в максимальній комплектації. Більше інформації за телефоном
Авто в доброму станi, повнicтю на ходу. Кузов гарний, фарбувати чи варити не потрiбно. Газове обладнання 4пок. вписано.
Атомобіль після купівлі в автосалоні виїзджав один раз на місяць у межах 10-15 км для змащування деталей і т.п. Тому хто хоче новий автомобіль даної моделі звертайтесь.
Продам автомобіль потребує невеликих вкладень по кузову. Все інше в нормі, торг біля машини.
Продається Кіа Magentis після дтп. Додаткові фото скину. Всі питання в ПП або по телефону. Цікавить також обмін з моєю доплатою(але тільки на автоматі)
Шкіряний салон, коробка автомат, по кузову потребує трохи вкладень, можливий торг
Продам машину в ідеальному стані Двигун масло не бере ,ходова в гарному стані Машина впевненому стані Кондиціонер дує Пробіг не кручен,торг присутній
Продам гарне авто в доглянутому стані,гаражне зберігання,з оригінальним пробігом-172 тис.Технічно в дуже гарному стані,без корозії,ГБО,підігрів сидінь,шкіряний салон, кондиціонер.
У продажу kia magentis 2006 року. Машина пригнана з Німеччини наприкінці 2023 року. Є вся сервісна історія обслуговування з 2012 року. Комплектація, 2 літри дизель, 140сил, шестиступінчаста механіка, клімат, лобове з підігрівом, ESP, датчики світла і дощу, електропривод водійського сидіння, 2DIN магнітола з камерою заднього виду, плюс штатні парктроніки, 2 ключі та нова оригінальна запаска з органайзером • Витрата по місту від 7 до 10 літрів, по трасі не більше 6ти навіть при 140км/год • Машина в хорошому стані, але природно не без дрібних косметичних нюансів, враховуючи вік. З того, що зроблено: -Замінено мотор 20 тисяч тому назад -нове двомасове зчеплення 20 тисяч тому -новий радіатор -новий радіатор кондиціонера -нова муфта компресора кондиціонера -нова мідна гальмівна магістраль (болячка цих машин) -нові всі 4 гальмівні диски та колодки 2 тисячі тому. -нові eva килимки(рідна ганчірка також є)
Авто потребує невеликих вкладень, детально по телефону або в чат, по куову нарікань нема, на всі інші питання дзвоніть
Продам кіа в хорошому технічному стані, 250к рідного пробігу , за 12к які я накатав вона ні разу мене не підвела. встановлена нова літня гума місяць тому. ГУР, м'яка підвіска, хороша шумка з заводу, клімат працює, Двигун працює рівно, , встановлена 2дін магнітола, акустика Kick. Розхід газу по місту ? 14 л, по трасі 10-9 (газ вписаний) Є невеличкі питання по кузову. За окрему плату є нова зимова гума та легкосплавні диски. Переоформлення.Краще пишіть.
