- 222 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто приганяв для себе , я перший власник, так як шукав саме сeed 2.0 з туксоновським двигуном, це зовсім інше авто в порівнянні з 1.4 та 1.6, кажу так тому що мав такий самий сід з 1.4 ,розхід газу 12 літрів, бензину 9 залежно від стилю їзди, двигун надійний, пробіг 222 тис. , на 200 тис. було замінено грм повний комплект та ремні кондиціонера та генератора з роликами, до 250 тис. туди не лазити, каталізатор на місці стан ідеальний є фото відео перевірки ендоскопом, газ встановлений на пробігу 201 тис.перевірялася ендоскопом і двигун хон на місці задирів немає, заміна мастила кожні 7-8 тис. Мастило 5w-30, стан авто повністю робочий без вкладень, замінено антифриз, термостат, нові колодки гальмівні, ступиця, стійки та втулки стабілізатора, рульові, та ще багато іншого, новий акумулятор, взимку куплений, приємне тонування, днище оброблене, ризина літо мішелін, запасу на 2-3 сезони, зимової немає,має клімат, стеклопідіймачі всіх дверей, круіз контроль, з цим двигуном дальні поїздки саме задоволення, газ вписано, базові резинові коврики та чохли сидінь, стан сидінь під чохлами навіть без заломів, з неприємного це незначна проява корозії на кришці багажника, фото додано та задня права арка теж полізла, це їхні слабкі місця, та ще є тріщина на лобовому від каміння,ще можу дуже багато чого розповідати про авто та це вже по телефону, буду радий розповісти все детально, відношення до авто було як до друга а не як до машини, продаж авто максимааально не спішний, так як маю інше авто і це просто шкода бо стоїть просто весь час у теплому гаражі, але авто має їздити,всім гарного дня.
