- 190 тис. км
- Полонне
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Власне авто від.
Всі питання по телефону.
Продам авто в гарному стані. Салон чистий і охайний, в авто не палили. Все працює без нарікань. Авто без ДТП вся безпека ціла. Місяць тому поміняв саленблоки передніх важелів, втулки стабілізатора, задні гальмівні колодки з дисками. Акумулятор купував новий менш ніж рік тому. Нові лед лампи дуже гарне світло. Більше інформації по телефону або в месенджерах .
Продаємо чудовий автомобіль з малою витратою палива, компактний в паркуванні та зручний для щоденного користування. Їздить дружина. По техніці все в робочому стані, всі розхідники змінювалися по потребі, кондиціонер відремонтований - новий радіатор, компресор перебраний, замінені сальники, заправлений. Щеплення замінено 17000 тому, масло фільтри 4000, по ходовій питания немає, нові задні амортизатори. Супорт обслужені, нові колодки. на 212 тис замінений гри та сальники двигуна. Є видимі сліди використання. До продажу не готувалась. Повна комплектність. Два комплекти резини на металевих дисках. На обмін 5800
До вашої уваги свіжо пригнаний автомобіль в ідеальному стані, без жодної фарбованої деталі,стан авто вражає , по салону майже новий, кондиціонер заправлений та працює, резина в гарному стані. По ходовій не стука не грюка, все працює справно .Кто шукає ідеальний автомобіль дзвоніть
Не гнила, є подряпини, на фото все видно, машина їздить щодня, потрібно замінити датчик палива, все працює, кондціонер заправлений.
Авто в гарному стані, в дтп не було, нещодавно зроблена додаткова антикорозійна обробка, тонування, сигналізація, Bearlock, зимові шини на дисках в комплекті, один власник,
Продам оригінал! Вірна,ніколи не підвела,машина бралась з салону у 2007 роцввесь час в одних руках! Оригінал.пробіг,готовий до перевірок. Рік назад поставився газ 4-го покоління BRS. Розхід 40л.газу на 330км по місту Нове щеплення.,ремінь,поміняна вся ходова. Тормозні колодки по колу,кондиціонер заправлений влітку,та працює.. Сидіння обтянуті чохлами.. Велика простора функіональна. Без підводних каменів,зберігається в гаражі.. Продаж,потрібно більшу машину. Всім миру та успіху.
Авто в чудовому стані,масла фільтра 1000 км потому замінені. Об?єм 2,4 газ/бенз
Другий хазяїн. Рідний пробіг. Авто 2008 року. Перший власник проїздив 115 000. Змінено ремінь грм, олії фільтра, кульові, втулки стабілізатора. Вписаний газ. Якщо в цілому відмінне авто для сім'ї, просторий салон, дитина може пішки ходити, просторо для дитини якщо поставити автокрісло, ноги не впираються в переднє сидіння, на підголівник можна повісити планшет і взагалі тема, клімат контроль морозить нормально в літо топ і 2л двигун чітко тягне на обгін можна впевнено почуватися.М'яко кажучи місткий багажник, шикарна ергономіка, додаткові відсіки, газ та інструменти все заховано. прикурювач у багажнику зручно підкачувати і для різних дрібниць. Електрорегулювання дзеркал. Ізофікси для д.крісла. якзо розкласти дитяче крісло в лежаче положення для дитини є багато міста для ніг, не впираються в переднє сидіння, міста с запасом. По кузову, є пара чесів, попереду вм'ятка невелика, авто ще раз 2008 року. Фари полірував цього року знову почало каламутом затягувати (( Вцілому продумана якісна сімейна машина.
Машина в якісному стані.Оцинкований кузов.Не бита,не була фарбована,не варена.Пробіг рідний.Я другий власник з 2010 р.Сервісна книжка.Два комплекта ключей.Торг.
Жодних нарікань на авто немаю, їжджу 3 роки. Авто бізнес-класу, у хорошому технічному стані, салон не затертий, багато місця.
Автомобіль у відмінному стані, обслужений повністю. З моменту реєстрації в Україні єдиний власник. За період експлуатації зробив наступні роботи: - замінено ланцюг з роликами та помпу; - замінено демфер, щеплення в зборі з вижимним та мастило в коробці; - відреставровано форсунки, замінено клапани регулювання подачі палива; - зроблено інші роботи по ходовій. Питань по технічному стані немає ніяких, по кузову не підфарбовувалась. Колір дуже гарний білий перламутр. Всі функції працюють, помилок немає. Кондиціонер заправлений. Автомобіль на максимальній комплектації, перевірений та дійсно вартий уваги. Комплект зимової резини в подарунок! ТОРГ біля авто
На ходу,нуждается в ремонте,на скорость не влияет,интересен обмен к на к,можно после ДТП и тд.обмен на вайбер больше инфы по телефону.
? Офіційний Kia Sportage 2016 Автомобіль куплений новим в салоні в Україні. Один із найнадійніших та найекономніших варіантів у своєму класі — 1.7 дизельний мотор у поєднанні з механічною коробкою передач дарує приємну витрату пального та дешеве обслуговування. Машина повністю обслужена та не потребує жодних вкладень. Авто в дуже збереженому стані, кузов без підфарбувань, без корозії та дефектів. Весь час обслуговувалась виключно на офіційному сервісі KIA, що підтверджує доглянутість та чесний пробіг. Комплектація: • підігрів передніх та задніх сидінь • підігрів керма • кондиціонер • мультируль • задній парктронік • електропакет • Bluetooth / USB • два комплекти шин (зима + літо) Салон чистий та охайний, сидіння не затерті, все працює без зауважень. Автомобіль дуже комфортний у їзді, високий кліренс, місткий багажник та хороша шумоізоляція роблять його чудовим варіантом як для міста, так і для сімейних поїздок. Економний, практичний та надійний кросовер з прозорою історією. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Схоже пробило прокладку. води в циліндрах не бачу. не бачу і в маслі але виталкує воду коли крутиш. Троїть не заводиться. Переоформлення. Не телефонуйте тільки тут або вацап чи вайбер.
Продам надійний та практичний автомобіль у кузові універсал, ідеальний варіант для сім'ї та щоденного користування. Автомобіль повністю на ходу, справно їздить, не підводить. Кузов без критичних зауважень, салон чистий та охайний. Вчасне обслуговування.
Продам власне авто в чудовому стані.Купувала 2 роки тому,проїхала за цей період майже 27 тис.км.Все в чудовому стані.Масло і фільтри змінювались згідно регламенту(кожні 7,5тис.км), остання заміна-1355км тому.Все як нове та технічно справно.Машина "ненализана",а просто гарно зберігалась,доглядалась та експлуатувалася, так як маю ще старіше авто.Всі питання-по телефону,за повідомленнями не стежу .Якщо потрібно зніму відео
