- 290 тис. км
- Вінниця
- Газ, 2 л.
- Автомат
Продається хороше авто. Один власник, замовляв для себе. Користувався охайно. В таксі не використовувався, куплялась машина як сімейна. Мастило та фільтра мінялись кожні 7-8 тисяч. Не так давно було виявлено підтікання клапанної кришки двигуна. Газова система працює гарно, заправлявся завжди якісним газом. Одного балону газу майже вистачало для поїздки Вінниця - Одеса, з маленькою дозаправкою 20л про всяк випадок. В салоні не курили, поводились охайно. Гарний стан сидінь передніх і заднього дивану. 2-х зонний клімат, кондеціонер працює, навіть в автоматі. 17 диски. Такий пробіг не крутився, малий пробіг за 5 років хоча авто використовувалось майже кожен день. Весь кузов рідний, в чудовому стані, немає шпаклі. Пошкодження бампера заднього та переднього були такими і 5 років тому при замовленні, не вважав потрібним ремонтувати. Ходова мягенька, але є до чого подивитись. Мотор і коробка їдуть бодро, хоча і автомат трохи тупенький. Також була виконана русифікація бортового. Монітор корейський залишив, оскільки не користувався ним майже. Також є камера, яка вмикалась при ввімкненні задньої передачі, зараз моніторчик став барахлити, бува не вмикається. Повне переоформлення, пишіть в приватні, номер не дійсний. Змінити його тут ціла проблема
