- 200 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.35 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в гарному стані. Газ/бензин. Гарна гума. З документами все добре. Продаж з обов?язковим переоформленням на нового власника
Продам автомобіль в гарному стані. Газ/бензин. Гарна гума. З документами все добре. Продаж з обов?язковим переоформленням на нового власника
Пропонуємо Вашій увазі Kia Sportage 2013 року. Автомобіль пригнаний з Америки , з мінімальними пошкодженнями. Не потребує вкладень, оснащений бензиновим двигуном 2.4 літрів, з газовим обладнанням та автоматичною коробкою передач, на передньому приводі. Після повного технічного обслуговування. По комплектації, авто має: - Круїз-контроль - Кондиціонер - Допомога при спуску - Мультикермо - Мультимедіа - Камера заднього виду - Електрорегулювання дзеркал - Система антипробуксовки - Датчик тиску в шинах - Голосовий зв’язок - AndroidAuto - Повний електропакет - AUX, USB, 12V, Bluetooth Можлива доставка в інші регіони. Працюємо за системою trade-in, обмін вашого авто на авто з нашого автопарку. Також доступне автокредитування
автомобіль був справний . втрапив в ДТП, Пошкодження по ходовій, крило, бампер. деталі по телефону.
офіційний, куплений в салоні в 2009році, 7 місць, звичайний простий автомат айсін, все працює, гарний стан, 1 власник з салону, власник по техпаспорту
Продам авто в дуже гарному стані! 1 Власник з автосалону . Машина обслугована повністю і вкладень не потребує. На 180 тисячах велике ТО.Заміна ремня, помпи, мастил та рідин. З продажем не поспішаю, авто реально в гарному стані.
НЕ АМЕРИКА,Чудове безвідмовне авто,дуже гарний стан,перед максимальна комплектація,мотор коробка,ходова в ідеальному стані,майже вся в рідній красці крім бамперів.В авто є все що можна захотіти,клімат,панорама,парктронік перед і зад камера заднього виду,підігрів,вентиляція і пам'ять сидінь,задніх також,підігрів керма,і багато іншого для комфортної їзди,авто офіційне не путати з америкою..обслужена від А і до Я ,замінені цеп ГРМ,ролики та башмаки,сальніки клапанів,і.т.д.Я реальний другий власник авто в мене майже 3 роки спочатку їздив по дорученню.осінню замінено задні стойки і пружини на Каяба..Реальному попупцю 2 комплекта майде нової резини.Авто в рідній красці.Всі питання по тел.Продається в звязку зі службою..
Продам свій автомобіль. все вчасно обслужено, масла, фільтра, на 200 т.км. поміняно комплект грм, помпа, свічки, високовольтні дроти. ходова обслужена не гримить не стукає.замінено масло в акпп Шкіряний салон не протертий не прокурений. По двигуну і акпп питань нема. кондиціонер працює відмінно торг розумний біля капота
Продам свою Kia Cerato 2009 г. Машина в хорошем состоянии Пробег 180 тыс. Краска родная черного цвета Машина на зимней резине. + Докатка Предпродажную подготовку не делал. Звоните.
Офіційний автомобіль Увесь у рідному забарвленні! Газ 4 покоління Нова гума! Вкладень не потребує! Повний привід! Рестайлінг! После начала войны почти не эксплуатируется! Стоит в теплом гараже!!!!
Авто пригнано з Італії 2021р. квітень з пробігом 172 т.км зразу зроблено заміну зчеплення і всі жидкості також лівий наконечник на 188.т.км заміна ГРМ від заміни проїхав 19.т.км вчора 13.05 .23.заміна гідропідсилювача кера і ремінь також нові диски та колодки газ встановлено в Італії є всі підтверджуючі документи машина в Ідеальному стані головний козер немає пластикових накладок під,якими (хто розуміє)утворюється корозія за 2 роки наїздив 35.т.км.в основному по європі так,як працюю далекобійником то авто по 3 місяці стоїть буквально вчора в авто вкладено 22 т.гривень робив для себе,але є потреба в більшому авто
Пропонується до вашої уваги вмістке сімейне 7-ми місне авто. Було замінені на нові всі гальмівні диски колодки та вміст супортів, передні пружини з амортизаторами масло з фільтрами звмінені в комплект подарую комплект гуми для цього авто. Використовувалося у сім'ї. Має великий салон та багажник що дозволяють без проблем перевозити дитячий візочок, велосипедик, велобіг та інший багаж та габаритні речі.
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує, своєчасне обслуговування, стекла рідні, по кузову питань немає, використовувалось сім'єю, надійний, економічний, ГБО вписано в техпаспорт, просторий салон, сидіння не потерти, в чохлах, є фото без чохлів, зимова гума додається, розумний торг!
Кросовер в гарному технічному стані. Перший власник в Україні. Постійно та вчасно проводилось ТО. В листопаді 2023 проводилось повне ТО газу (заміна редуктора). По кузову є незначні сліди експлуатації. Салон чистий та доглянутий. Нещодавно встановлено новий генератор. Майже нова АКБ. В комплекті: хороша літня шина; два ключі; сервісна книжка. Перегляд авто можливий в Києві та Житомирі.
Автомобіль офіціал, стан нового, не був у ДТП, жодна деталь не пошкоджена, не фарбований, шумоізоляція всього кузова
пригнана з німеччини, перший власник. бензин газ, зимова- літня резиденція, чистий салон, детальніша інформація по телефону....
Відмінний стан, встановлено газ та вписано, повністю зашумлено, пробіг 68 тис. км. Куплена в салоні в Америці в 2019 р., дата виробництва грудень 2018 р. Стоїть звичайний і надійний восьмиступінчатий гідротрансформатор в парі з дволітровим двигуном, що дає відмінну динаміку з маленькою витратою палива. Камера заднього виду, шкіряне кермо, двозонний клімат, блютуз, утримання в смузі, круїз, система екстреного гальмування, навігація і багато чого ще. Поставив проставки на перед і зад, збільшив кліренс. Можливий обмін на позашляховик, пікап, "пиріжок" як з моєї так і з Вашої доплатою. Можу пригнати у Ваше місто. Телефонуйте, пишіть.
Авто в хорошому стані, по кузову питань немає, є невеликі підфарбування. Я другий власник, всі докази надам. Є всі договори купівлі - продажу. Авто дійсно потребує уваги. Було невелике ДТП, при необхідності надам фотографії, нічого кримінального, було замінено капот і бампер. Єдине, що залишилось стріляна подушка пасажира. Вартість відновлення - 300$. На це зроблю торг. Пробіг реальний, є підтвердження сервісною книгою. Продаю з причини частих переїздів, машиною вже пів року не користуюся, стоїть в гаражі. Авто досить економічне - 10 л газу/100км по місту, траса - 7л газу/100км. Кому цікаво - телефонуйте.
Авто на свої гроші треба прикласти руку. ЛКП не в найкращому стані. Помити та наварити тисячу з верху не получитьця. Перекупів прохання не торбувати торгу не буде, можу послати дуже сильно та далеко
