- 400 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу ходова вся перебрана багато чого поміняне все працює добре дет за тел
Машина на ходу ходова вся перебрана багато чого поміняне все працює добре дет за тел
Продам надійний та економний автомобіль KIA Cerato 2009 року випуску. Авто в хорошому технічному стані, регулярно обслуговувалось. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. ✔ Комфортний та просторий салон ✔ Кондиціонер ✔ Електросклопідйомники ✔ Підігрів дзеркал ✔ Хороша гума, два комплекта ✔ Економна витрата пального газ/бензин Автомобіль доглянутий, чистий салон, по кузову є незначні сліди експлуатації відповідно до віку. Чудовий варіант для міста та подорожей.
телефонуйте з питань, авто не на ходу, потрібно прикласти руки та гроші ??? Немає іскри, зламався датчик Холла, також відключений бензиновий насос і форсунки, працює тільки на газу, димить , тому що потрібно замінити кільця та маслознімні ковпачки. У багажнику лежить нова граната права, немає часу відремонтувати. ПРОХАННЯ БЕЗ ГРОШЕЙ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ І НЕ МАРНУВАТИ СВІЙ І МІЙ ЧАС
Перевірка на будь-якому СТО
опис відсутній
Продам авто по ходовій та двигуну питань нема по кузову видно на фото потребує гарних рук. Кондиціонер працюе чудово не потребує в заправці. Звук магнітом чудовий
Машина немного не на ходу, ибо где-то вытекает тормозная жидкость, требует ремонта, по всему остальному все ок
Авто не на ходу пробита прокладка под гбц цина 1500?.
Продам роботягу.Відпрацювала і відслужила вірою і правдою.Кузов потасканий.Ходова обслужена вся.Мотор коробка в порядку.Кожного дня на ходу. Можливий торг. Можливий продаж для ЗСУ. Для ЗСУ буде гарний торг.
Всі деталі за телефоном
Авто на ходу, в роботі постій . По автомобілю все добре сів і поїхав. є рижики на задніх крилах
Перший власник в Україні, авто з Німеччини, німецької збірки, доглянуте та в хорошому стані, газ вписаний, присутній торг.
Автомобіль на ходу сів поїхав але є недоліки по кузову двигун не димить заводиться добре авто на газу .
Авто на ходу Стоїть новий акумулятор По ходовій питань немає Мотор не димить їде добре На свої роки в непоганому стані Потрібен ремонт задніх арок
Автомобиль в хорошем состоянии. Все обслужено, недостатков нет. Газ вписан, работает отлично. Состояние салона 5, состояние по технике 5. Торг в капоте.
Служу в ЗСУ !!! Продаю Свій автомобіль, який повністю на ходу. Багато вузлів поміняно на нові . По нагоді потребує заміни порогів та задніх арок. Усі питання по телефону. Причина продажу, купив авто посвіжіше.
Продам власний автомобіль. У 2019р пригнана з Італії. По Україні за 4 роки 16 тис. Наіздив. Замінено ГРМ ,масло в моторі. Повний привід, стоїть газ. Перекупам і площадкам недзвонити.
Звонити на вайбер
