- 186 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Автомобіль власний, користуюсь більше трьох років, повністю обслужений, за детальної інформацією зверніть розкажу детально.
Автомобіль власний, користуюсь більше трьох років, повністю обслужений, за детальної інформацією зверніть розкажу детально.
По машині все працює. Терміновий продаж.
Официальная машина • В Одних Руках! • Стан чудовий • У машині є все необхідне, климат контроль , єл. пакет, abs, подушки безопасности, ел. дзеркала з підігрівом, ел. коректор фар, захист двигуна, антикор обробка кузова • Автомобіль повністю обслужений і доглянутий. Завжди вчасно • У машині не курили, салон у відмінному стані, кузов без корозії та ДТП • Обслужена до мелочей. Оригинальный пробег. • Зберігається у теплому паркінгу. Газовая Установка Италия 4 го поколения. Очень экономная в городе и на трасе. город 6-7 л, трасса 5 на 100 км.
Авто на свої роки дуже в гарному стані. Двигун 2,7 літра газ/ бензин в чудовому стані, масло не бере зовсім. Коробка передач автомат переключає плавно, не пінає, не стукає. По ходовій все в нормі, нічого робити не треба. По кузову в рідній фарбі 100%. Має невеликі сліди використання, так як автомобіль не новий. Нічого страшного і критичного. Тонована по колу гарною плівкою. Два комплекта резини. Шкіряний салон. Ручне сидіння з підігрівом. Клімат-контроль, круїз-контроль, повний привід, ГБО-4 покоління вписаний.
Продам хороше авто,багато чого замінено нічого не стукає,все працює,заміна колодок на авто,зроблена вся ходова, після хімчистки салону,розхід газу 9л,газ вписаний,дуже комфортне авто.
Продам Kia Cerato 2009 в дуже гарному стані та нереально красивому перламутровому кольорі Dark Chery Pearl Clearcoat Автомобіль має рідний пробіг 150 тисяч кілометрів. По кузову жодних рижиків або корозії. Декілька легких підкрасів все ж таки присутні. Двигун в ідеальному стані. Без жодних питань. Працює безшумно, рівно, масло не їсть. Механіка переключає чітко та мʼяко. Ходова як в новій машині, жодний стуків, на будь якій швидкості, при будь яких поворотах руля. Додатково встановленно ГБО 4го покоління і вписане в техпасспорт. Комплектація: *4 AIRBAG подушки безпеки *Датчик дощу *Клімат контроль (холодить гарно) *Регулювання дзеркал *Сервокермо *Бортовий компьютер *Задні парктроніки І т.д. Автомобіль дуже приємний в ходу. За кермом відчуваєтся що за автомобілем доглядали. По документах повний порядок, випишу договір купівлі-продажу, або переоформимо авто у сервісному центрі. Дзвоніть, питайте.
Відмінний стан, все як з салону. Початок експлуатації 2021 рік. Без жодних підкрасів. Скло рідне. Гарна комплектація. Додатково встановлено ГБО, та захист двигуна. Є великий екран з Android auto та карплей. Камера заднього огляду, підігрів лобового, мультикермо та інше. Дуже економічний. Будете задоволені.
Автомобіль ОФІЦІЙНО куплений в автосалоні в Україні. Автомобіль без ДТП, абсолютно весь в рідному фарбуванні. З оригінальним пробігом, у хорошій комплектації на зимовій резині, два ключі. Встановлено ГБО.
Авто на свій вік в хорошому стані, без вкладень, два комлекта гуми, коврики зима літо, світло все лед, по кузову все добре, ходова перебрана, двигун працює тихо, рівно, власник Можливий обмін на дизельне авто
авто в гарному стані не пригон не биток-офіційна гарна комплектація всі функції працюють гбо зареєстровано рідний окрас приємний розхід палива гарна гума ходова після зими пройдено то...авто варте уваги-сів поіхав
авто в гарному стани вкладень не потребуе . я власник вси питания по телефону
Автомобіль офіційний куплявся в Україні в автосалоні. На даний момент вкладень не потребує. Автомобіль майже весь в рідній фарбі. Технічно без зауважень. Надійний двигун DOHC. Кондиціонер працює. Двигун працює гарно як на газу так в на бензині. Ходова частина в гарному стані. Будь який вид переоформлення. Більш детально по телефону.
Машина у хорошому стані, звичайний автомат, мінімальні пошкодження, ціла безпека, по техніці без нарікань Нові шини.
Продам своє авто яке у власності 3 роки, чудове невибагливе в користуванні дуже приємна якість матеріалів. Салон не зачуханий і в збереженому стані, я друга власниця автомобіля. Замінювались всі розхідники вчасно та по регламенту;мастило,всі фільтра, гальмівні колодки, стойки, оброблення атикором дно. Нещодавно обслуговувався газ. Відповім на любі запитання торг теж присутній, перевірка на любому СТО)
Я другий власник, купував для себе, машина обслуговувалась вчасно, всі витратними замінено. Встановлено газ 4 покоління, є клімат контроль, камера заднього виду та задній парктронік, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, двигун чіпований, вся машина обезшумлена. Перевірка на будь-якому СТО без питань. Є сервісна книжка.
Авто в доглянутому стані розходніки замінені, замінений цепок нова рейка .Обизшумлено все авто .нова магнітола на андроїді.лед світло в оптиці.більш детально по тел...можливий обмін.
Машина в отличном состоянии. Лакокрасочное покрытие не идеальное. Местами есть потертости. В 2017 году было небольшое дтп, с повреждением капота. Капот выравнивали и красили. Все сделано очень хорошо. Ежегодно проходила ТО. Масло менялось в срок. В 2024 году прошла полное ТО на официальном КИА центре, включая ходовую, тормозную системы и т.п. Также было полное ТО газового оборудования. Машина покупалась с салона в 2008 году. Остались документы о покупке. У нее было два владельца в семье. Машину любили и заботились о ней. Продаю вместе с комплектом зимней резины Hankook на родных дисках.
Куплена в автосалоні, перша реестрація 14.12.2009 р, авто в прекрасному стані, надійний мотор атмосферний, коробка автомат, працює без нарікань, машина не фарбувалась та не підкрашувалась, додатково нова зимова гума на дисках , продажа не термінова, прохання площадки не турбувати!
