- 296 тис. км
- Турбів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Авто без капіталовкладень, повністю на ходу, все обслужене. Причина продажу, служба в армії, там дали службове авто, це стоїть без потреби. Машина надійна та економна, газ працює чудово.
Авто без капіталовкладень, повністю на ходу, все обслужене. Причина продажу, служба в армії, там дали службове авто, це стоїть без потреби. Машина надійна та економна, газ працює чудово.
Авто в гарному, доглянутому стані, 3 тис. тому було замінено ланцюг ГРМ.Двигун працює відмінно. Ходова перебрана , акумулятор новий,хороше світло,кондиціонер працює.
Авто в чудовому стані Задні арки переварені, по кузову все супер, техніка теж, заміна ременя ГРМ була на 227.000 км, їздить щодня не підводить Стоїть нормальна музика, саб Новий акум 1 комплект гуми зима на штампах 2 що на фото , гума нова , проїхала 5к км ГБО 4 покоління РОБОЧИЙ КОНДИЦІОНЕР
Автомобіль у відмінному стані. Кузов повністю цілий, без іржі та корозії. Двигун працює відмінно, не димить, масло не бере. Коробка без питань. Салон чистий, доглянутий, сидіння в чохлах з еко-шкіри. Електрообладнання все справне, працює кожна кнопка. Ходова повністю обслужена, втім як і весь автомобіль. Нещодавно поставив нові гальмівні диски та обслужив усю гальмівну систему. Промив усю систему охолодження двигуна. Грошей на обслуговування не шкодував, телефонуйте все розповім, довго писати. Вартує: Гідропідсилювач керма. Електросклопідйомники в коло. Електро дзеркала. Кондиціонер (клімат-контроль) Airbag (Подушки безпеки) Сигналізація (Центральний замок) Газ євро-4 (вписаний у документи) Два комплекти ключів. Відмінна гума Michelin Нова дводинова магнітола на андроїді + акустика Документи в порядку, переоформлення. ТОРГ У КАПОТА
Продаю власне авто у відмінному технічному стані. Машина повністю обслужена, газ/бензин. Пробіг: 98 000 км(оригінальний) Це все видно по технічному стану авто. Свіжа заміна мастила в двигуні та коробці передач. Замінені всі фільтри і ГРМ. Автомобіль не потребує жодних капіталовкладень — сів і поїхав. Встановлені якісні LED-лампи (чудове світло в темну пору доби). Місяць тому зроблено якісне тонування скла. Встановлені сучасні EVA-килимки. У комплекті 4 зимові шини. Замість повнорозмірного запасного колеса встановлена зручна «докатка», що значно економить простір у багажнику. На лобовому склі: є тріщина (скло рідне/оригінальне, тому вирішив не міняти, щоб у покупця не виникало питань щодо серйозних ДТП). По кузову: є невеликий «рижик» на стику водійських дверей та крила (косметичний момент, який легко усувається). Автомобіль експлуатувався дбайливо. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО.
Стан авто сів та поїхав технічно без зауважень по кузову є моменти але не критичні дно ціле з документами все добре любий вид переоформлення торг присутній!!!
Автомобіль в чудовому стані офіційний не Америка . Ні один елемент не фарбований . Мотор коробка працює відмінно ,по ходовій без нарікань. Багата комплектація, салон в збереженому стані , все працює помилок ніяких не має. Хто придбає буде дуже задоволений.
Класний Американський авто два комплекти гуми супутникова система охорони газ встановлено в Києві профігаз.перекупи не витрачайте свій і мій час.гарних продажів
комфортний просторий сімейний автомобіль.технічно справний.заміна масла.промил и систему охолодження свіжий антифриз.перебрали ходову хочазаміна всіх гальмівних накладок. є недоліки по кузову.не працює кондюк. Газ 4поколіня нова.анти корозійна обробка днища. подробиці по телефону.
Продам своє авто KIA Sportage, у максимальній комплектації, повний привід 4?4, мотор 2л працює тихо рівно, без сторонніх шумів і звуків, встановлено ГБО4!! коробка вмикається чітко, м'яко!! Нове зчеплення!! ходова відпрацьовує дуже м'яко, повністю зроблена, нові стійки перед, зад, рульові тяги, наконечники, сайлентблоки, Нова рульова рейка !! нові колодки в коло !!! замінені повністю всі ремені, Грм помпа, Масло !! новий компресор кондиціонера!! перераховувати дуже багато, вкладено багато сил і коштів!! Чистий акуратний шкіряний салон!! Електро люк !! працює в усіх положеннях, круїз!! підігріви, затемнення скла, клімат !! Затоновано в коло дорогою плівкою включаючи лобове!! Встановлено дорогий Лед світло, світить дуже Яскраво!! 2дин магнітола з камерою заднього виду, ево килимки ! гнилі іржі немає ! з питань, що цікавлять, телефонуйте !!!
Продам домашній автомобіль, який був 7 років в одних руках. Він повністю обслужений, жодних вкладень не потребує. Три місяці тому була планова заміна масла в роздатці і коробці. Автомобіль повноприводний,рамний, мости підключаються ідеально. По двигуну жодних питань, вчасно проводили заміну всіх рідин. Також 7 місяців тому була повністю замінена система ГБО, стоїть новий балон. Авто економне у використанні, відмінно їде як на газу, так і на бензині. Також є фаркоп. По ходовій немає жодних нарікань. Більш детальну інформацію надам по телефону. Автомобіль в класному стані, їздила жінку по місту, готовий до будь-яких перевірок.
Машина в гарному стані. Сто проходила вчасно. Є два комплекта резини. Стоїть сігналка.
Авто з автосалону, газ Італія барракуда, гума літо та зима, всі ключі, витрата газу 6 л, підігрів керма та сидінь, коробка та мотор шепче, готовий їхати на будь-який сервіс.
Двигун не троїть, не димить, масло від заміни до заміни не доливаєм. Коробка не пинається. Має 4 склопідіймача, кондиціонер ( працює ), пічка гріє добре (замінена півроку тому). Стоїть ГБО 4, приємний росхід палива 8-9л. Зручне авто для міста, на вигляд невеличке, але просторе всередині, має місткий багажник. Стоїть комплект нової літньої гуми на литих дисках, та комплект нової зимньої гуми на металевих дисках. Авто має одну фарбовану деталь ( кришка багажника) все інше в заводській фарбі. Торг тільки після огляду авто.
Продам автомобиль Kia Magentis, автомобиль в родині 4 роки. Їздив дідусь. По технічному стану питань нема всі розхідники замінювалися вчасно. Є деякі питання по кузову але не критичні. Телефонуйте пишіть. Приємний торг біля авто. Мирного неба над головую
Продам власне авто. Газ вписаний. По мотору та ходові питань немає. Є моменти по лакофарбовому(не рижики) Попередній власник жінка, є потертості та вмятини але не критичні. За це готовий обєктивно торгуватись, але без фанатизму. Пишіть в телеграм по номеру. На звінки відповідаю не часто. Авто продаю не спішно.
Авто в гарному стані, завчасно проходить ТО, заміни масла, фільтрів, ГРМ с заміною помпи на 178 тисячах зроблено, обслуговує одне СТО. Магнітола Тесла, камера заднього ходу. Реєстратор зйомки з переду і з заднього виду. Бокс на 420 літрів, в якому розташовано колесо докатка і ще багато місця для інших речей. Дуже добре авто для подорожей, хто візьме не пожалкує. Ходова теж повністю після обслуги. На данний час авто знаходиться в Германії, кого зацікавить телефонуйте домовимося.
Машина бомба! мотор шепче, ходова перебрана,нове ГБО, 2л.газ/бензин, колір сірий. Є дві не великі проблеми, потрібно поміняти дві подушки під двигун,бо погано вмикається задній хід. подушки єсть в наявності (нові), тільки потрібно поміняти. Друге, переоформити на себе покищо неможливо,бо господар за границею. А так,з документами все добре, машина на ходу!
