- 193 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
один хазяїн, авто купувалися в салоні
один хазяїн, авто купувалися в салоні
Продам своє авто, яке за всі роки експлуатації ні разу не підвело. Детальніше за телефоном.
Авто користуюсь кожен день, веду перелік всіх виконаних робіт. По авто нічого робити не потрібно, в найближчий час буде заміна всіх ременів. Ходова зроблена, коробка в гарному стані, мотор також. Фільтра, мастила міняються вчасно. Кондиціонер працює, заправлений. Є моменти по кузову, на фото видно.
Гарний стан!
Офіційна машина Повний привід Газ бензин Підігріви всіх сидінь Не бита Обслужена
авто привезене з сша з незначними пошкодженнями та мінімальним пробігом
Гарний автомобиль,з Гбо,вписаним в т/п,по технічній частині все без зауважень, охайний салон,працює як на бензині так і на газу,двигун та коробка 6ст. ідеал!з документами порядок,знаходиться в м.Суми,на задньому бампері є тріщина,дивіться останні2 фото!,яка не критична та на їзду зоваім не впливає,але ціна і так дуже гарна,як для такого авто,дуже великий багажник гарна,музика та інше!
кондиціонер працює,машина в рідній фарбі ,ніяких вкладень не потребує,газ вписаний.
Автомобіль доглянутий, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Перекупам не телефонувати!
На даний час автомобіль перебуває у Швейцарії. У серпні планується приїзд в Україну. Рік тому було пройдено технічний огляд, і автомобіль без будь-яких перешкод, навіть із газобалонним обладнанням, був поставлений на облік у Швейцарії. Спілкування через Viber.
Продам власний автомобіль. Куплений в Україні з автосалону в 2013 році. Встановлений газ балон на 60 літрів. Всі питання по телефону.
Продам дуже гарний кроссовер , двигун DOHC не плутати с GDI !! Надійне авто , дуже доступне в обслуговуванні! По США авто не билось , не топилось по пошкодженням було щось повʼязано з електрикою carfax у відкритому доступі ! Не фарбована взагалі ! Техніка вогонь любі перевірки на любому сто ! За авто не соромно!
Офіційне авто.Два комплекти резини з дисками.Є моменти по л.ф.п.потертості,не критичні.Авто не фарбоване.Газ вписаний.Масла фільтра антифриз поміняні.Клімат контроль працює Чистенький збережений зручний салон.В живу виглядає краще.
Всі питання за номером
Мотор масла не бере, дуже динамічне авто не зважаючи на невеликий обʼєм двигуна, по ходовій питань не має. Гарний збережений салон, дорога магнітола з камерою заднього огляду, сигналізація, гарне світло.
1.6 газ бензин З документами все добре Всі питання по телефону
По машині все працює. Терміновий продаж.
