- 200 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Перекупи, торгові площадки та інші бізнесмени, прошу не турбувати !!!! Продаю свою ластівку в хороші руки. Водила сама, обслуговувала вчасно. Машина доглянута, в гарному стані. Буде надійним та вірним другом. Опис : На сонці -блищить, в темноті - сяє, красіва з усіх боків, як не глянь. На червоний стоїть, на зелений їде, як тиснеш газ, каже фурррр і мчить. Трошки коцаний бампер, і є деякі подряпини. На швидкість не впливає, але торг обіцяю хороший, якщо будете купувати 😉
