- 270 тис. км
- Чорнобай
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Технічно в ідеальному стані. По косметикі є нюанси. Салон охайний.
Технічно в ідеальному стані. По косметикі є нюанси. Салон охайний.
Продам свою Kia ceed в доброму стані. За автомобілем доглядали і обслуговували вчасно. На авто встановлень газове обладнання, сигналізація, машина тонована, не бита але є питання по лакофарбованому покриттю. По документах повний порядок, я власниці по тех паспорту. Торг присутній біля капоту.
Авто без пробігу по Україні. На українській реєстрації. Газове обладнання
Всі питання за телефоном.
Технічно справний автомобіль По мотору і АКПП нарікань немає. Все працює чітко та справно. Присутня камера заднього огляду, парктроніки попереду та позаду, 4 склопідіймачі, клімат працює добре. Чудовий варіант для початківця. З недоліків: присутня ржавчина на порогах, та вздуття фарби на задньому правому крилі. Також невелике пошкодження бампера
Машина в дуже збереженому стані кузов без шпаклі, без ДТП Все в оригіналі , пробіг 213 т Двигун 2.0 простий надійний атмосфетник, працює ідеально Документи в порядку власниця мама Ціна 6600 з торгом ,адикватним людям
Продаю своє офіційне авто. Я власник по техпаспорту.Рік випуску грудень 2009 року .3 салону виїхала в березні 2010 року .В 2019 приїхала з Європи. Без ДТП, повністю ціла. Є деякі незначні нюанси по кузову, по мірі експлуатації. Авто в доглянутому стані, все працює.. На всі питання відповім по телефону. Реальному покупцю,гарний торг!!!!
Автомобіль пригнаний з Нідерландів. В Україні перший власник. Весь в рідній фарбі, без ДТП. Є два комплекти резини на титанових дисках. Стоїть газова установка 5 покоління. 3000 км назад поміняно грм + помпа, масло, фільтри. Тел якщо не відповідає пишіть на вайбер або вацап
Авто пригнано з Європи вкладень не потребує. Є комплект літньої резини з титанами. Можливий обмін на авто дешевше, з вашою доплатою .
Машина батькова, один власник, з салону, гарний технічний стан, два комплекта гуми 15", нове щеплення, нова АКБ. По двигуну, коробці, ходовій - все в повному порядку, нічого робити не потрібно (за бажанням - замінити мастило). Електроніка, склопідйомники тощо - теж все працює. Є сліди експлуатації на кузові. Машину можна оглянути на Оболоні.
Продам хороший, гарний і доглянутий автомобіль. Авто повністю обслужене і готове до будь який перевірок. Детальніше по телефону.
Авто в гарному стані. Всі розхідники замінено,все зроблено.Двигун після капремонту.Ходова зроблена.Вкладень не потребує В рідній фарбі,присутні сліди експлуатації. Продаж з переоформленням.
НЕ ФАРБОВАНА ЖОДНА ДЕТАЛЬ БЕЗ КОРОЗІЇ, СТЕКЛА ВСІ РІДНІ, НОВА ГУМА ЗИМА, ГАЗ БЕНЗИН, ГАРНЕ СВІТЛО ЛЕД ,ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНИЙ АВТО МАСЛА ФІЛЬТР РЕМНІ РОЛИКИ ПОМПА ВСЕ ПОМІНЯЛОСЬ, С ДОКУМЕНТАМИ ПОРЯДОК.
Авто не вимагає вкладень,гаражне (сухе та тепле) зберігання,малий пробіг(готовий до перевірки) мастила та фільтра_замінені.(повний комплект ГРМ з регулюванням клапанів(шайбами)також проведений.Салон розбирався до гвинтика на перевірку корозії-фото додав.Якихось підводни каменів авто не має,все дуже в охайному та збереженому стані.2компл.гуми.Інколи нема звязку,, Viber/WhatsApp
Рідний пробіг. Встановлено газ. Після обслуговування. Ремонтувати не потрібно. Зауважень немає. Кузов в гарному стані. Є незначні подряпини. Хороша гума всесезонка Автомобіль не готувався для продажу, все як є. Перегляд на вулиці Бережанська ! Торг біля авто. ! Обмін не цікавить. Дякую за увагу.
Є пошкодження, на фото видно. Усі деталі за телефоном
машина в гарному стані, в комплекті літня(титанові диски) і зимова гума(металічні).
Авто повністю справне та доглянуте, вкладень не потребує — сів і поїхав. Технічно без зауважень, двигун та ходова працюють ідеально. Переоформлення швидке та зручне через Дію. два комплекти резини (літо + зима). протектор 90% Салон охайний, без сторонніх запахів, кузов у гарному стані. Автомобіль використовувався бережно, своєчасне обслуговування. Готовий до будь-якої перевірки на СТО. Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі запитання. Теlegram, WhatsApp ********** Торг біля авто.
