- 53 тис. км
- Гайворон
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
У продажі KIO RIO III покоління Куплений 2012 році в офіційному автосалоні! З того часу в один власник! На даний час оригінальний пробіг 96000 т.км За час володіння Т.О по регламенту. 5-7 т.км заміна масла, фільтрів! Заміна гуми на початку сезону 24 року. Установлена дорога сенсорна магнітола з камерою заднего бачення, з управлінням на кермі! Лед оптика: фари, протетуманки, підсвітки! Тонування в коло свіжою дорогою плівкою! Майбутній власник буде задоволений надійною, гарною, економічною, автівкою!
Гарне та економне авто у доброму технічному стані . 2 Власник , авто пригнане із закордону першим власником є сервісна книжка , за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефона.
Технічний стан дуже хороший, без нарікань. По кузову в деяких місцях видно царапинки та невеличкі сколи, якщо придивитися зблизька. Не в угоні, не в кредиті. Українська реєстрація. Продаю бо хочу купити більш дороге авто.
Економний та надійний автомобіль. У ДТП не був. Додатково зимова резина на металевих дисках.
Машина приганялась с Німеччини , с пробігом 108 тис., у 2021 році була оформлена , я власник .
Продам Кіа Венга 2010р Можливий торг
Автомобілі в гарному стані економний та комфортний вкладень не потребує
Деталі за номером телефону: +**********
........
Продам власний автомобіль у відмінному стані для щоденного використання. Пальне - Бензин. Літні/зимові шини.
Хороший економний автомобіль, газ бензин, не пригнаний український збірки, я проїхав на ньому 20 тис всього, поміняв свічки масло в коробці, прокладку на кришці клапанів, колодки, поставив проставки що б став вище від землі, Дзвоніть, тільки Вайбер Ватсапп телеграм по телефону
Авто в гарному стані. Реальний пробіг. Два ключі. Тонування. Сигналізація двухстороння. Обслуговування згідно регламенту (масла, фільтра, гальмівні колодки, ходова). Кондиціонер/піч працює. Запаска повнорозмірна + докатка. Мотор масло не бере. Розхід по місту біля 7л бензину. ГБО не встановлювалося. LED світло.
Тільки переоформлення!!!Не перекуп!Газ вписаний!Перекупи за даром не ввідам не дзвоніть будь ласка поважайте свій і мій час!Авто у мене з 2023 року!Чесний стан кузова десь на 3+ бо роки беруть своє!Двигун в нормі,масло та антифриз не їсть, масло (liqui Molly)міняв кожні 8тис,комплект ГРМ,ремні гура та генератора і полікліновий мінялись в грудні 2025,вчасно міняв фільтра,також у газовому редукторі, за пробіг сказати не можу точно,бо брав не з салону,але я не скручував,по ходовій мінялись в жовтні 2025 Амортизатори передні Пильники+ відбійник амортизатора Подушка амортизатора (переднього) Пружини (передні) Опори кульові (передні) Дзвоніть бажано в другій половині дня Можлививий символічний торг у капота!
продам свое авто
Купив машину новою, без проблем, просто продаю, бо переїжджаю з країни. Не Фарбована!!!Пошкоджених деталей немає. . Масло замінив лише 2 дні тому. Свечки запалювання замінив. Витрат не було, все замінив. Сідай і їзди без проблем.ГБО установлена
