- 53 тис. км
- Гайворон
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто у дуже гарному стані, проганяли зі штатів, була абсолютно ціла. технічно без нарікань. 2 комплекти резини. торг біля капота. за всіма питаннями телефонуйте
Дизель, об'єм 2,5 2009 року, механіка! Салон шкіра, 2 комплекти гуми зима-літо З усіх питань дзвоніть! Додаткові фото на вимогу!
Запас ходу 175 Максимальна комплектація Авто в ідеальному стані Батарея Чесна Була заміна батереї
Продаю власний автомобіль,в гарному стані ! Весь автомобіль в рідній фарбі без підкрасів ! Повністю обслуговуваний! Готовий до зими. Повний привід, зимова гума! Готовий до будь яких перевірок! Всі питання по телефону!
Перший власник в Україні. KIA Optima Hybrid 2.4 газ/бензин. ГБО-4 покоління. На авто не фарбована не одна деталь кузова, повністю в заводській фарбі, любі перевірки!!! Двигун, коробка передач, ходова, кузов, все в ідеальному стані. Коробка Автомат (гідротрансформатор) Пригнана зі США з мінімальними пошкодженнями. (без переднього бампера) Камера заднього огляду, магнітола на андроїді, Нова літня гума. Будь-які перевірки на сто.
У продажі KIO RIO III покоління Куплений 2012 році в офіційному автосалоні! З того часу в один власник! На даний час оригінальний пробіг 96000 т.км За час володіння Т.О по регламенту. 5-7 т.км заміна масла, фільтрів! Заміна гуми на початку сезону 24 року. Установлена дорога сенсорна магнітола з камерою заднего бачення, з управлінням на кермі! Лед оптика: фари, протетуманки, підсвітки! Тонування в коло свіжою дорогою плівкою! Майбутній власник буде задоволений надійною, гарною, економічною, автівкою!
Дзвонити біля телеграм
Авто у відмінному стані без підкрасів!Пригнане з Канади два роки тому!Нарікань немає проблем немає вкладень не потребує сів поїхав! Стан нового авто!
КІА спортейдж із США. Без ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО пробігу в Україні. Повний привід. Авто в хорошому технічному стані. Двигун в ідеалі, АКПП перемикає плавно... Легка і слухняна в управлінні. Чудовий подарунок собі або близькій людині.
Автомобіль в гарному технічноиу стані, в максимальній комплектації. Все працює
Машина європейська не GDI Вже 2 роки в гаражі варто рідко їжджу на ній, мотор працює як годинник, по кузу треба 300 $ пофарбувати. Ходові в порядку Салон чистий Об'єм 2Л Поставив добрий ГБО за 800$ Кондиціонер працює супер.. Обмін не цікавить.
Придбаний в автосалоні я другий власник авта повністю обслужений поміняні реміні, ролики, технічні рідини,стійки з пружинами задні і передні, стійки стабілізаторів, опорні підшипники, компресор кондиціонера, щеплення, авто в рідній фарбі без жодного під фарбування, газове обладнання працює бездоганно, на даний момент вкладень не потребує, цікавить обмін на мікроавтобус 6-9 місць
Продам свой автомобиль , в отличном состоянии и комплектации . Подогрев сидений , климат контроль, датчик света , датчик дождя , парктроники , круиз контроль ABS, ESP и т.д . Машина полностью обслужена ,без ДТП.Мотор 2 литра , динамика отличная , дорогое газовое оборудование , газ вписан. По всем вопросам обращайтесь.
Продам чудове авто. Стан нового автомобіля! По ходовій та кузову все рідне. Є всі записи по обслуговуванню. Готовий до первірки на любому СТО! В США після пошкодження патрубка впускного повітря двигун зловив гідроудар, після чого вже в Україні була заміна двигуна( на донорі був пробіг 25000 миль, зараз у двигуна пробіг приблизно 35000) По салону не було слідів вологи по приїзду з США. Є відеопідтвердження. Встановлено дороге італійське ГБО BRC та зроблено тонування дорогою плівкою. Водійське дзеркало замінено на асферичне. Гарне Led світло. Всі питання по телефону або біля капоту. Територіально по буднях у робочий час на борщагівці. У неробочий - оболонь. Реальному покупцю торг біля капота. Майданчики прошу не турбувати. Дзвоніть, приїзджайте - все розкажу і покажу! Останній власник моя дружина зі стажем водіння 16 років, їздить максимально обережно! Торг у розумних рамках присутній при огляді.
Сімейне авто в відмінному стані. Автомобіль з USA з мінімальними пошкодженнями(можна перевірити по • VIN code 5XYKT3A61FG576672). В Україні з 2020 року. Бережина експлуатація, ТО проходить вчасно, кожні 7 тис.км. Більш детальну інформацію по тел. Продажа не термінова, перекупів прошу не турбувати.
Автомобіль у відмінному стані. Все обслуговано, кондиціонер заправлений. Ходова після зими перебрана.Працює як «годинник».в наявності нова літня гума(зимова пробіг один рік віддам хорошому покупцеві)
