- 205 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Машину купував із салону. Я єдиний власник. Салон у гарному стані,в 2024 році робив повну хімчистку салону, з того моменту постійно у чохлах. Повністю справне та доглянуте. ТО проводилося постійно згідно Регламенту (всі документи по обслуговуванню в наявності). Кузов в нормальному стані для своїх років (задні крила та капот убирав сколи та рижики). По двигуну та коробки нарікань немає. Витрати по місту 11,5 л, по трасі 9,5 л. Є хороша зимова гума на рідних титанових дисках. З усіх питань телефонуйте у будь-який час відповім. Перекупи не пишіть та не пропонуйте свій торг.
