- 110 тис. км
- Рівне
- Бензин, 3.34 л.
- Автомат
Авто у відмінному стані без підкрасів!Пригнане з Канади два роки тому!Нарікань немає проблем немає вкладень не потребує сів поїхав! Стан нового авто!
Авто у відмінному стані без підкрасів!Пригнане з Канади два роки тому!Нарікань немає проблем немає вкладень не потребує сів поїхав! Стан нового авто!
КІА спортейдж із США. Без ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО пробігу в Україні. Повний привід. Авто в хорошому технічному стані. Двигун в ідеалі, АКПП перемикає плавно... Легка і слухняна в управлінні. Чудовий подарунок собі або близькій людині.
Автомобіль в гарному технічноиу стані, в максимальній комплектації. Все працює
Машина європейська не GDI Вже 2 роки в гаражі варто рідко їжджу на ній, мотор працює як годинник, по кузу треба 300 $ пофарбувати. Ходові в порядку Салон чистий Об'єм 2Л Поставив добрий ГБО за 800$ Кондиціонер працює супер.. Обмін не цікавить.
Придбаний в автосалоні я другий власник авта повністю обслужений поміняні реміні, ролики, технічні рідини,стійки з пружинами задні і передні, стійки стабілізаторів, опорні підшипники, компресор кондиціонера, щеплення, авто в рідній фарбі без жодного під фарбування, газове обладнання працює бездоганно, на даний момент вкладень не потребує, цікавить обмін на мікроавтобус 6-9 місць
Продам свой автомобиль , в отличном состоянии и комплектации . Подогрев сидений , климат контроль, датчик света , датчик дождя , парктроники , круиз контроль ABS, ESP и т.д . Машина полностью обслужена ,без ДТП.Мотор 2 литра , динамика отличная , дорогое газовое оборудование , газ вписан. По всем вопросам обращайтесь.
Продам чудове авто. Стан нового автомобіля! По ходовій та кузову все рідне. Є всі записи по обслуговуванню. Готовий до первірки на любому СТО! В США після пошкодження патрубка впускного повітря двигун зловив гідроудар, після чого вже в Україні була заміна двигуна( на донорі був пробіг 25000 миль, зараз у двигуна пробіг приблизно 35000) По салону не було слідів вологи по приїзду з США. Є відеопідтвердження. Встановлено дороге італійське ГБО BRC та зроблено тонування дорогою плівкою. Водійське дзеркало замінено на асферичне. Гарне Led світло. Всі питання по телефону або біля капоту. Територіально по буднях у робочий час на борщагівці. У неробочий - оболонь. Реальному покупцю торг біля капота. Майданчики прошу не турбувати. Дзвоніть, приїзджайте - все розкажу і покажу! Останній власник моя дружина зі стажем водіння 16 років, їздить максимально обережно! Торг у розумних рамках присутній при огляді.
Сімейне авто в відмінному стані. Автомобіль з USA з мінімальними пошкодженнями(можна перевірити по • VIN code 5XYKT3A61FG576672). В Україні з 2020 року. Бережина експлуатація, ТО проходить вчасно, кожні 7 тис.км. Більш детальну інформацію по тел. Продажа не термінова, перекупів прошу не турбувати.
Автомобіль у відмінному стані. Все обслуговано, кондиціонер заправлений. Ходова після зими перебрана.Працює як «годинник».в наявності нова літня гума(зимова пробіг один рік віддам хорошому покупцеві)
Технічний стан дуже хороший, без нарікань. По кузову в деяких місцях видно царапинки та невеличкі сколи, якщо придивитися зблизька. Не в угоні, не в кредиті. Українська реєстрація. Продаю бо хочу купити більш дороге авто.
Продаю своє власне авто. Я другий власник. Пробіг оригінальний. Авто повністю обслужене і в гарному стані - сів і поїхав. На СТО виконано заміну старої рами на НОВУ(стан ідеальний), яка вписана в техпаспорт. Повний привід працює добре. По електроніці і механіці працює все. Стоять нові хаби АМІСА. Додатково встановлено підігрів передніх сидінь, фаркоп, кенгурятник, додаткові протитуманні фари, кермо обтягнуте шкірою. Кондиціонер заправлений і працює відмінно. Дорога процесорна магнітола Kenwood з блютусом і AUX. По двигуну замінено ГРМ, роліки, помпа, термостат, сальники клапанів, нещодавно замінено масла і фільтра. В мостах, роздаткі та КПП замінені всі масла. Заправлено оригінальний антифриз. По кузову: замінено на нові пороги та арки, якісно поварений та пофарбований. По кузову є пару несуттєвих нюансів. Авто на нових дорогих шинах GOODRICH виробник США. Для авто грошей на комплектуючі і обслуговування не шкодував. Зараз вимушений продати. Продаж тільки з переоформленням. З документами повний порядок. Автівкою користуюся щоденно, до продажу не готувалося. Більше інформації за телефоном. торг можливий.
Продам надійного коня машинка в ідеалі зроблена хім чистка неділю назад розхід 8-9 літрів є моменти по деяким рижикам на вставках дверей машинка доглянута в салоні не курили мотор 2.5 дизель є роздатка повний привід стоїть Вебасто робочий
.ПОВНІСТЮ ЦІЛЕ АВТО, З гарною батареєю, це основне в електричці, усі питання за телефоном
Продам К5 механіка!!!На сьогоднішній день це Дуже економна і комфортна машина порівняно з такою ж на автоматі різниця 5-6 літрів!!!Друга машина в сімʼї !!Іздить дуже мало!!Розхід газу місто 10-11 траса 8-9.Технічний стан дуже хороший по газу все обслужено нові фільтра,свічки,форсунки відрегульовані,система промита!Салон в хорошому стані,збережений добре!!!Ходовка зроблена!Приганялась під замовлення з Кореї!!!Продаж не спішний тому торг адекватний!!Обмін з вашою доплатою переважно!!! Всі деталі за телефоном!!! Вайбер Ватсап Телеграм
Авто знаходиться у Грузії. Був зроблений кап ремонт двигуна. після заміни масла в коробке потрібен ремонт фрїкцїонів 1 та 2 передачї
