- 83 тис. км
- Київ
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Доброго дня. Авто привіз до війни. За весь час проїхав приблизно 100 км. Обслужене на оф. станції. Весь час зберігається в підземному паркінгу. Через те що не використовується, треба замінити акумулятор. Більше проблем немає Можу обміняти на німецьке авто не електро, не джип, з невеликим пробігом. Дивитись на Коновальця
