- 220 тис. км
- Радивилів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль в робочому стані зроблений ремонт двигуна газ бензин 4 покоління більш детальна інформація по т.**********
автомобіль в робочому стані зроблений ремонт двигуна газ бензин 4 покоління більш детальна інформація по т.**********
Авто в цілому у доброму стані.Двигун та ходова у гарному стані.Потребує вкладень у кузов.Кожаний салон,хороша комплектація.Дзвоніть,на всі питання відповім
Продам свою машину Киа кларус машина в хорошому стані робилася під себе грошей не шкодував нова ходова свіжо откапіталений форсований мотор для своїх двох літрів їде дуже міцно мотор проїхав не більше 6-7тис км машина дуже надійна ніколи не підводила проїжджав за день на ній 450км їжджу кожен день продаж не смішний перекупів прошу не турбувати за 1500 не віддам поступлю максимум на лобове 100$ дзвоніть на повідомлення можу не завжди відповідати
авто на впевненому ходу. багато зроблено. за останні три роки в неї вклали близько 30000грн. замінений двигун всі рідини, задні тормозні диски та підшипники та багато інших дрібниць. Машина по низу ринку тому руки ще є куди прикласти. їздить як на газі так і на бензині. газ вписаний. свіжа страхівка на рік. якщо потрібна робоча машина щоб возити всякий хлам або вчитись їздити, це саме той варіант
На ходу,нуждается в ремонте,на скорость не влияет,интересен обмен к на к,можно после ДТП и тд.обмен на вайбер больше инфы по телефону.
Авто в нормальном состоянии, два комплекта резины абсолютно новая(пробег 3тысячи), комплектация с кондиционером(работает),салон не затаскан, пороги целые дно целое, варить красить не надо, двигатель работает ровно, Газ/бензин работает и вписан в тех паспорт. Я владелец, продажа с переоформлением. Остальные вопросы по телефону.
Машина в хорошому стані. Kia Clarus 2го покоління. 2 літри бензин, жвава, встановлено ГБО (газ) 4 покоління. електропідйомники стекол, електричне регулювання дзеркал, приємний салон. За свої гроші чудова комфортна іномарка для старту. Автомобіль на ходу. Є нюанс. Не піднімається переднє праве скло. Усі стандартні процедури продажу. Всім хороших продажів, хороших авто. Нехай кожного Бог береже. Дніпро Руслан
Авто повністю обслуженое сів і поїхав. На всі питання відповім по тел.
Кіа Кларус, легендарний корейський бізнес клас. По факту Мазда 626, двигун, КПП та ходова мазда 626. Двигун обслужений замінено ремені ролики фільтри та рідини, головку ремонтував сам та замінив поршневі кільця, нові генератор, головний радіатор та радіатор пічки. Вписане та обслужене гбо 4. Бі- лед лампи головного світла та дхо, працює кожна кнопочка та лампочка, перебрана вся ходова з заміною амортизаторів та пружин. Замінено всі датчики двигуна помилок немає. Салон в нормальному стані все працює навіть кондиціонер. Тепер про недоліки, на фото видно, замінено з правого боку поріг та задню арку, закрашено синім грунтом, з лівого треба робити. Незначні проблеми з лкп ( возраст) прямі руки та бажання все виправлять. А в загальному авто варто уваги, дарує приємні емоції. Хто візьме непожалкує. Доп питання по телефону. Авто на мені я власник по та. Можливий обмін на мото техніку.
машина повністю обслужена їде добре нова зимова резина деталі по телефону
продам автомобіль Кіа кларус газ бензин газ не вписаний мотор 2,0 16 клапанний масла не бере кондиціонер заправлений працює газ 4 покоління томасето по косметиці є сколи і подряпини з'явився стукіт в районі головки
Продам Кіа Кларус. двигун після кап ремонту також замінено ГРМ, помпа. Вкладень не потребує з документами повний порядок.
опис відсутній
Автомобіль на ходу сів поїхав але є недоліки по кузову двигун не димить заводиться добре авто на газу .
Служу в ЗСУ !!! Продаю Свій автомобіль, який повністю на ходу. Багато вузлів поміняно на нові . По нагоді потребує заміни порогів та задніх арок. Усі питання по телефону. Причина продажу, купив авто посвіжіше.
продам кіа кларус 1997р, газ/бензин
Автомобіль на ходу, є газ, газ вписаний в тех. паспорт, за додатковою інформацією звертайсь по телефону
Продається терміново КІА, машина на ходу, новий акум, замінив генератор, на початку літа поставив щеплення. Нюанси по кузову звичайно присутні. Газ 4 покоління все працює. Номер телеграму Краще пишіть, не завжди можу відповісти
Продаю власний автомобіль. В користуванні з 2022 року, в 2025 переєструвала на себе. Авто на ходу кожного дня.Встановлений газ, обслужений,заміна грм( цепка) , свічок, мастило, антифриз. Капітальний ремонт двигуна на 309 тис. Комплект зимньої резини, проїздила сезон. Коли купила авто одразу перевірила ГБО , замінила редуктор. Газ вписаний в тех паспорт. Їхати дуже комфортно, в найкращій комплектації, бізнес клас тих років.
