- 210 тис. км
- Стрий
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі. Все працює належним чином. Технічне обсуговування проводилося згідно регламенту. Пробіг 273000 км
Продається KIA CEED 2012 - Стильний, дуже економічний і надійний автомобіль для будь-яких потреб! Авто, яке використовує мінімальний розхід палива: в середньому 5 л/100 км місто. Двигун 1.6л. Елегантний сірий колір, літом не жарко, зимою не холодно. Кондиціонер — прохолода влітку, затишок взимку. Авто повністю обслужене. Коробка передач механіка, 6-ти ступенева, перемикає плавно. Резина зимова як нова. Гарно збережений салон, в авто не курили. Салон чистий і просторий. Авто знаходиться в м. Рівне Рівненська область. Ціна 6500 $
Продам kia ceed чистий 2009 рік. 2й власник. 2 ключі 169 рідного пробігу. Без дтп, має один підкрас по косметиці. З мінусів тріщина на лобовому склі. додаткова інформація по т
Авто в гарному технічному стані.Один хозяин. Газ, бензін. Пробіг не великий. Автомобіль доглянутий і своєчасно обслуговувався.
Гарний збережений автомобіль! Обслужений! Ніяких вкладень не потребує! Маємо доставку до Вашого дому!
Авто приганяв для себе , я перший власник, так як шукав саме сeed 2.0 з туксоновським двигуном, це зовсім інше авто в порівнянні з 1.4 та 1.6, кажу так тому що мав такий самий сід з 1.4 ,розхід газу 12 літрів, бензину 9 залежно від стилю їзди, двигун надійний, пробіг 222 тис. , на 200 тис. було замінено грм повний комплект та ремні кондиціонера та генератора з роликами, до 250 тис. туди не лазити, каталізатор на місці стан ідеальний є фото відео перевірки ендоскопом, газ встановлений на пробігу 201 тис.перевірялася ендоскопом і двигун хон на місці задирів немає, заміна мастила кожні 7-8 тис. Мастило 5w-30, стан авто повністю робочий без вкладень, замінено антифриз, термостат, нові колодки гальмівні, ступиця, стійки та втулки стабілізатора, рульові, та ще багато іншого, новий акумулятор, взимку куплений, приємне тонування, днище оброблене, ризина літо мішелін, запасу на 2-3 сезони, зимової немає,має клімат, стеклопідіймачі всіх дверей, круіз контроль, з цим двигуном дальні поїздки саме задоволення, газ вписано, базові резинові коврики та чохли сидінь, стан сидінь під чохлами навіть без заломів, з неприємного це незначна проява корозії на кришці багажника, фото додано та задня права арка теж полізла, це їхні слабкі місця, та ще є тріщина на лобовому від каміння,ще можу дуже багато чого розповідати про авто та це вже по телефону, буду радий розповісти все детально, відношення до авто було як до друга а не як до машини, продаж авто максимааально не спішний, так як маю інше авто і це просто шкода бо стоїть просто весь час у теплому гаражі, але авто має їздити,всім гарного дня.
Новий акумулятор, літні титанові диски з новою резиною, дзвоніть
Гарне та практичне авто. Двигун працює без нарікань, гарний розхід палива 5.5л. / 100км. Кузов весь рівний. Салон чистенький та охайний. Пригнали авто з Німеччини. Хороша гума. Є 2 ключі та сервісна книга. Кондиціонер працює, пічка гріє. Центральний замок. Було замінено цеп ГРМ та зірочки (звездочки). Авто обслуговуване та чекає на нового власника. З переоформленням.
Куплена з салону.Один власник . Машина в відмінному стані не потребуе капіталовкладень .
Автомобіль куплений в автосалоні м. Харків новим. Реально я другий власник в Україні, переоформлення відбувалися в одній сім?ї. Оригінальний пробіг 205 тис км Сервісна книжка 2 ключі Підігріви передніх сидінь та керма Двухзонний клімат контроль АКПП 6 ступеневий Підрульові пелюстки перемикання КПП. Встановлені проставки збільшення кліренсу Двигун, АКПП та ходова частина обслужені і працюють без питань. За останні пів року замінив Тяги рульові, Шарові опори (кульові), Гальмівні колодки передні, Пильники рульових тяг, Ролики ременя генератора -3 шт, Амортизатори задні - 2 шт, Вирішив не реставрувати, тому встановив нову рульову рейку, замінили Ступичний підшипник з цапфою, замінив шлейф керма, еластичну муфту підсилювача керма, встановив лед світло Decker H-7. Остання поїздка на Буковель і назад розхід до 5л ДП. Тому, хто шукає для себе надійний і обслужений автомобіль з чесним пробігом запрошую для перегляду.
Замінено: щеплення , зірки , ланцюги , амортизатори , салінблоки. Поставки по кругу. Мотор в порядку , масла не їсть , прошита на 141л.с. Все працює.
KIA CEED 2019 року, двигун 1.4 бензин, на механічній коробці перемикань, по авто все працює, в дуже гарному стані, є певні сліди експлуатації, авто вартує уваги
Продаю свій автомобіль. Кузов без питань без іржі та корозії . Надійний двигун: Двигун 1.4. Працює тихо, має гарну динаміку та помірну витрату палива (близько 7-8 л на 100 км у змішаному циклі). Газ не стояв! Механіка 5ст. Машина чудово тримає дорогу. Попри кузов купе, місця для пасажирів позаду цілком достатньо. Технічно все справному стані.Два комплекта ковриків ( текстиль та Ево) Все в рідній фарбі. Без ДТП! Рідне скло по колу
Продам сімейне авто в нормальному стані , є не великі дефекти по кузову так як за кермом їздила дівчина, в авто завжди все змінювалось вчасно, авто загалом експлуатувалося за містом ,більш детальна інформація за телефоном
Продам доглянутий Kia Ceed 1.6 дизель на механічній коробці передач, гаражного зберігання та з реальним пробігом. В одній родині з 2022 року (авто оформлене на мене, але їздить батько). У 2022 році, машину привезли з Польщі й одразу зробили велике ТО із заміною всіх рідин та фільтрів. Також поміняли комплект ГРМ з натяжним роликом та суттєво покращили головне світло фар. З часом замінили гальмівні колодки і поставили до зими новий акумулятор. У 2025 році повністю перебрали ходову та заново загерметизували систему кондиціонування, бо пропускала фреон (зараз усе працює відмінно). По підвісці зроблено справді багато: замінили задні стійки та втулки стабілізатора, сайлентблоки поздовжніх важелів, нижні передні важелі, пильовики передніх амортизаторів, пильовик внутрішнього лівого ШРУСа піввісі, передні втулки стабілізатора та задній розвальний важіль. Зараз робити взагалі нічого не треба, кузов без іржі. Буквально місяць тому зробили чергове планове ТО із заміною мастила та фільтрів. Технічно все справно працює. Якщо шукаєте дійсно доглянуту машину, яку вчасно обслуговували для себе, то звертайтесь – не пошкодуєте. Автомайданчики та помічники з реклами - проходьте мимо, допомоги не потребую! До кінця місяця машину можна подивитися в Києві, потім вона поїде назад до батька в область.
авто від першого власника в Україні з 2020 року, в дтп не було, в справному стані,
